SEZON 2019/20

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






 

 


 

Sztab szkoleniowy

 

funkcja imię i nazwisko data ur. info
  trener   Szymon Grabowski 1981 więcej
  asystent trenera   Rafał Rajzer 1983 więcej
  trener bramkarzy   Tomasz Kowalik 1975 więcej
  kierownik drużyny   Stanisław Mandela 1978 więcej
  fizjoterapeuta   Bartłomiej Chwaszcz   więcej
  fizjoterapeuta   Wojciech Bałut   więcej
 

 Kadra


foto: CWKS Resovia, Dział Marketingu

runda jesienna, stoją od lewej w górnym rzędzie: Feret, Kubowicz, R. Adamski, Zalepa, Makowski, Buczek, Domoń, Twardowski, Persak, w środkowym rzędzie: Rudawski (wiceprezes), Dziubiński, Świderski, Kurek, Geniec, Majchrowicz, Daniel, Siryk, Mikulec, Kaliniec, Krykun, Puzon, Gancarczyk, Chwaszcz (fizjoterapeuta), w dolnym rzędzie: Sypek, Frankiewicz, Kantor, Rajzer (asystent trenera), Grabowski(trener), Mandela (kierownik zespołu), Radulj, Hajduk, Płatek



foto: CWKS Resovia, Dział Marketingu

runda wiosenna, stoją od lewej w górnym rzędzie: Jakub Persak, Daniel Świderski, Radosław Adamski, Konrad Domoń, Wojciech Daniel, Karol Twardowski, Hubert Antkowiak, Marcel Zapytowski, Bartłomiej Wasiluk, Szymon Kaliniec, Maksymilian Hebel, w środkowym rzędzie: Jakub Kurek, Kamil Radulj, Serhij Krykun, Miłosz Przybecki, Rafał Mikulec, Szymon Feret, Mateusz Geniec, Sebastian Zalepa, Dawid Kubowicz, Adrian Dziubiński, Bartosz Siryk, Szymon Hajduk, Maciej Grabowski, Bartłomiej Chwaszcz (fizjoterapeuta), Wojciech Bałut (fizjoterapeuta), w dolnm rzędzie: Mateusz Kantor, Tomasz Kowalik (trener bramkarzy), Szymon Grabowski (trener), Rafał Rajzer (asystent trenera), Stanisław Mandela (kierownik drużyny), Grzegorz Płatek

odeszli przed sezonem: Antonik (Arka Gdynia), Pyrdek (Siarka Tarnobrzeg), Hass (Sokół Sieniawa), Ogrodnik (Błękitni Ropczyce), Banek (Unia Tarnów), Świechowski (wyjazd zagr.), Szafar (KS Wiązownica), Barszczak (Piast Tuczempy), Kmiotek (Wisła Sandomierz), E. Adamski (Unia Oświęcim), Obłoza (Igloopol Dębica), Górka (Avia Świdnik), Kwiek (szuka klubu), Usarz (szuka klubu)
odeszli w trakcie sezonu: Buczek (Sokół Sieniawa)

przybyli przed sezonem: Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Płatek (Siarka Tarnobrzeg), Kubowicz (Siarka Tarnobrzeg), Krykun (Garbarnia Kraków), Gancarczyk (GKS 1962 Jastrzębie), Świderski (Widzew Łódź), Radulj (Siarka Tarnobrzeg), Majchrowicz (Cracovia), Kurek (SMS Resovia), Siryk (SMS Resovia), Sypek (SMS Resovia), Puzon (Stal Mielec), Gnatek (Czarni Połaniec)

przybyli przed rundą wiosenną: Grabowski (Resovia II SMS), Antkowiak (Miedź Legnica), Przybecki (Chojniczanka), Hebel (Gryf Wejherowo), Wasiluk (Sokół Ostróda), Zapytowski (Wisła Płock)
 

 

nr imię i nazwisko data ur. poprzedni klub info
   bramkarze:            
1  Wojciech Daniel 1987  Olimpia Elbląg   3   więcej
12  Marcel Zapytowski 2001  Wisła Płock   2   więcej
90  Filip Majchrowicz 2000  Cracovia       więcej
97  Bartosz Siryk 2002  SMS Resovia       więcej
   obrońcy:            
23  Mateusz Geniec 2000  SMS Resovia   9   więcej
8  Konrad Domoń 1986  wychowanek   6 1 więcej
10  Mateusz Kantor 1992  Karpaty Krosno   3   więcej
4  Rafał Mikulec 1997  Puszcza Niepołomice 1 3   więcej
77  Sebastian Zalepa 1990  Stal Stalowa Wola 4 6   więcej
5  Dawid Kubowicz 1988  Siarka Tarnobrzeg 3 12 2 więcej
22  Jakub Persak 2000  SMS Resovia       więcej
   pomocnicy:            
27  Jakub Kurek 2001  SMS Resovia       więcej
6  Bartłomiej Wasiluk 1995  Sokół Ostróda   3   więcej
19  Serhij Krykun  1996  Garbarnia Kraków 5 3   więcej
17  Kamil Radulj 1988  Siarka Tarnobrzeg 8 6 2 więcej
6  Radosław Adamski 1992  Polonia Przemyśl 1 2   więcej
24  Szymon Hajduk 1999  Wólczanka Wólka P.       więcej
14  Szymon Kaliniec (kapitan) 1993  wychowanek 1 5 1 więcej
20  Grzegorz Płatek 1997  Siarka Tarnobrzeg 5 3   więcej
99  Szymon Feret 1999  SMS Resovia 4 3   więcej
32  Maksymilian Hebel 1997  Gryf Wejherowo 3 3   więcej
18  Maciej Grabowski 2003  SMS Resovia       więcej
16  Miłosz Przybecki 1991  Chojniczanka Chojnice       więcej
   napastnicy:            
19  Hubert Antkowiak 1996  Miedź Legnica   2   więcej
29  Adrian Dziubiński 1992  Stal Stalowa Wola 4 4   więcej
9  Karol Twardowski 2000  SMS Resovia 3 2   więcej
94  Daniel Świderski 1994   Widzew Łódź 9 4   więcej
               
   odeszli przed rundą wiosenną
97  Piotr Gnatek 1997  KS Wiązownica       więcej
13  Bartłomiej Makowski 1989  Wisłoka Dębica   1   więcej
18  Krzysztof Gancarczyk 1988  Legionovia Legionowo       więcej
32  Michał Puzon 2000  Korona Rzeszów       więcej
16  Mikołaj Sypek 2001  Resovia II SMS       więcej
7  Dariusz Frankiewicz 1986  KS Wiązownica   1 1 więcej

 

Tabela:

II liga

    razem dom wyjazd
    m pkt z r p br z r p br z r p br
1  Górnik Łęczna 34 63 18 9 7 47-37 10 3 4 22-15 8 6 3 25-22
2  Widzew Łódź 34 59 17 8 9 65-37 8 5 4 36-19 9 3 5 29-18
3  GKS Katowice 34 59 17 8 9 57-40 10 4 3 32-18 7 4 6 25-22
4  Bytovia Bytów 34 52 14 10 10 50-48 10 5 2 30-20 4 5 8 20-28
5  Resovia 34 52 13 13 8 50-32 8 6 3 30-15 5 7 5 20-17
6  Stal Rzeszów 34 51 15 6 13 55-44 9 3 5 29-18 6 3 8 26-26
7  Garbarnia Kraków 34 50 14 8 12 46-40 6 4 7 20-22 8 4 5 26-18
8  Olimpia Elbląg 34 50 13 11 10 46-38 8 4 5 24-19 5 7 5 22-19
9  Znicz Pruszków 34 49 15 4 15 49-52 8 2 7 29-30 7 2 8 20-22
10  Pogoń Siedlce 34 49 15 4 15 54-53 8 1 8 23-23 7 3 7 31-30
11  Górnik Polkowice 34 48 13 9 12 60-47 5 7 5 32-22 8 2 7 28-25
12  Błękitni Stargard 34 47 14 5 15 54-53 7 2 8 28-30 7 3 7 26-23
13  Lech II Poznań 34 47 12 11 11 49-47 8 5 4 30-22 4 6 7 19-25
14  Skra Częstochowa 34 47 13 8 13 37-44 9 5 3 23-13 4 3 10 14-31
15  Stal Stalowa Wola 34 46 13 7 14 45-49 7 3 7 24-20 6 4 7 21-29
16  Elana Toruń 34 41 11 8 15 50-54 8 3 6 34-27 3 5 9 16-27
17  Legionovia Legionowo 34 24 6 6 22 33-64 2 6 9 15-25 4 0 13 18-39
18  Gryf Wejherowo 34 14 3 5 26 23-91 2 2 13 14-37 1 3 13 9-54
 

1, 2 miejsce, bezpośredni awans do I ligi: Górnik Łęczna, Widzew Łódź
3-6 miejsce, baraże o udział w I lidze: GKS Katowice, Bytovia Bytów, Resovia, Stal Rzeszów
awans w barażach: Resovia

 

Mecze, statystyki, terminarz:

Sparingi:

czerwiec
17-19. testy wytrzymałościowe, 24. pierwszy trening, 29. Bruk-Bet Nieciecza 2:1, 30. 70-lecie MKS Kańczuga 7:0
lipiec
3. Stal Mielec 1:1, 6. Siarka Tarnobrzeg 1:0, 10. SK Odeva Lipany 3:0, 13. Hutnik Kraków 0:0, 20. Stal Sanok 1:1
grudzień
4. Siarka Tarnobrzeg 2:2
styczeń

7. pierwszy trening, 13-18. obóz w Sanoku, 18. Puszcza N. 1:1, 22. Sandecja 2:1, 25. Motor Lublin 0:0, 29. Górnik Ł. 0:1,
luty
1. Stal Mielec 2:3 (Mielec), 8. Wisłoka Dębica 1:0, 12. Wigry Suwałki 3:1, 15. Siarka Tarnobrzeg 1:1,  22. Stal St. W. 3:0

Dodatkowe informacje o klubie:

prezes klubu: Aleksander Bentkowski
prezes sekcji: Wojciech Zając, Jan Bieńkowski (od 9.07.2020)
kierownik sekcji :  Adrian Rudawski
kierownik ds. bezpieczeństwa: Ryszard Blicharz
obsługa zawodów sportowych: Janusz Wiech, Artur Rozborski
spiker: Adrian Chamielec
kapelan klubu: ks. Ireneusz Folcik, ks. Robert Śliwa

resoviacy.pl

 

 

mecze jesień

----------------

mecze wiosna

----------------

statystyki

----------------

terminarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by