TERMINARZ

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum


















































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

runda jesienna 2017/18 | III liga - grupa IV

 
 Kolejka 1 – 12/13 sierpnia

Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm - MKS Trzebinia/Siersza
Wólczanka Wólka Pełkińska - Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław
Avia Świdnik - Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice - Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin
Resovia - Podlasie Biała Podlaska

 Kolejka 2 – 15 sierpnia
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
JKS 1909 Jarosław - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - Resovia
Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza - Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim - Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz

 Kolejka 3 – 19/20 sierpnia
Chełmianka Chełm - Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik - Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - JKS 1909 Jarosław
Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Resovia - Motor Lublin
Wisła Sandomierz - Stal Rzeszów

 Kolejka 4 – 26/27 sierpnia
Karpaty Krosno - Resovia
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza - Avia Świdnik
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski
Wiślanie Jaśkowice - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów - Motor Lublin

 Kolejka 5 – 30 sierpnia  
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski - Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik - Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Trzebinia/Siersza
Podhale Nowy Targ - Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska - JKS 1909 Jarosław
Resovia - Unia Tarnów
Motor Lublin - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów

 Kolejka 6 – 2/3 września
Unia Tarnów - Motor Lublin
JKS 1909 Jarosław - Resovia
Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza - Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska

 Kolejka 7 – 9/10 września
Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm
Avia Świdnik - Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia/Siersza
Resovia - Spartakus Daleszyce
Motor Lublin - JKS 1909 Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Rzeszów
Karpaty Krosno - Unia Tarnów

 Kolejka 8 – 16/17 września
JKS 1909 Jarosław - Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin
MKS Trzebinia/Siersza - Resovia
Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice - Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Wisła Sandomierz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm - Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska - Orlęta Radzyń Podlaski

 Kolejka 9 – 23/24 września
Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska - Wiślanie Jaśkowice
Resovia - Soła Oświęcim
Motor Lublin - MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Rzeszów
Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław

 Kolejka 10 – 30 września/ 1 października  
Spartakus Daleszyce - Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza - Karpaty Krosno
Soła Oświęcim - Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice - Resovia
Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów - JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik

 Kolejka 11 – 7/8 października
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska - Chełmianka Chełm
Resovia - Wisła Sandomierz
Motor Lublin - Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno - Soła Oświęcim
Unia Tarnów - MKS Trzebinia/Siersza
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce

Avia Świdnik - Stal Rzeszów

 Kolejka 12 – 14/15 października
MKS Trzebinia/Siersza - JKS 1909 Jarosław
Soła Oświęcim - Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice - Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz - Motor Lublin
Chełmianka Chełm - Resovia
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

 Kolejka 13 – 21/22 października
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia - Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Wiślanie Jaśkowice
JKS 1909 Jarosław - Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia/Siersza

 Kolejka 14 – 28/29 października
Soła Oświęcim - Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice - JKS 1909 Jarosław
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów
Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia
Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów - MKS Trzebinia/Siersza

 Kolejka 15 – 4/5 listopada
Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia - Avia Świdnik
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno - Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów - Chełmianka Chełm
JKS 1909 Jarosław - Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce - Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza - Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ - Stal Rzeszów

 Kolejka 16 – 11/12 listopada
Wiślanie Jaśkowice - MKS Trzebinia/Siersza
Wisła Sandomierz - Spartakus Daleszyce
Chełmianka Chełm - JKS 1909 Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska - Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno
Avia Świdnik - Motor Lublin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Resovia
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów - Soła Oświęcim

 Kolejka 17 – 18/19 listopada
Resovia - Podhale Nowy Targ
Motor Lublin - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Unia Tarnów - Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław - Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce - Chełmianka Chełm
MKS Trzebinia/Siersza - Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim - Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska - Stal Rzeszów

 

runda wiosenna 2017/18 | III liga - grupa IV

 

 Kolejka 18 –
Soła Oświęcim  - Wisła Sandomierz
MKS Trzebinia/Siersza - Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce  - Wólczanka Wólka Pełkińska
JKS 1909 Jarosław - Orlęta Radzyń Podlaski
Unia Tarnów - Avia Świdnik
Karpaty Krosno - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin  - Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska - Resovia
 Stal Rzeszów  - Wiślanie Jaśkowice

 Kolejka 19 –
Resovia - Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska - Motor Lublin
Podhale Nowy Targ - Karpaty Krosno
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Unia Tarnów
Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław
Orlęta Radzyń Podlaski  - Spartakus Daleszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska  - MKS Trzebinia/Siersza
Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz - Wiślanie Jaśkowice

 Kolejka 20 –
Wiślanie Jaśkowice  - Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim - Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Trzebinia/Siersza  - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce - Avia Świdnik
JKS 1909 Jarosław - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ
Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin - Resovia
Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz

 Kolejka 21 –
Resovia - Karpaty Krosno
Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów
Podhale Nowy Targ - JKS 1909 Jarosław
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  - Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik - MKS Trzebinia/Siersza
Orlęta Radzyń Podlaski - Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz
Motor Lublin - Stal Rzeszów 

 Kolejka 22 –  
Wisła Sandomierz  - Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice - Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim - Avia Świdnik
MKS Trzebinia/Siersza - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ
JKS 1909 Jarosław - Podlasie Biała Podlaska
Unia Tarnów - Resovia
Karpaty Krosno - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Chełmianka Chełm

 Kolejka 23 –  
Motor Lublin - Unia Tarnów
Resovia - JKS 1909 Jarosław
Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ  - MKS Trzebinia/Siersza
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim
Avia Świdnik - Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska - Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów

 Kolejka 24 –  
Chełmianka Chełm  - Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik - 
Wiślanie Jaśkowice - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim  - Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia/Siersza - Podlasie Biała Podlaska
Spartakus Daleszyce - Resovia
JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin
Unia Tarnów - Karpaty Krosno
Stal Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska

 Kolejka 25 –  
Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław
Motor Lublin - Spartakus Daleszyce
Resovia - MKS Trzebinia/Siersza
Podlasie Biała Podlaska - Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ - Wiślanie Jaśkowice
 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz
Avia Świdnik - Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów - Stal Rzeszów

 Kolejka 26 –  
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik
Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice - Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim - Resovia
MKS Trzebinia/Siersza - Motor Lublin
Spartakus Daleszyce - Karpaty Krosno
JKS 1909 Jarosław - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski

 Kolejka 27 –
Unia Tarnów - Spartakus Daleszyce
Karpaty Krosno - MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim - Motor Lublin
Resovia - Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska - Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik  - Orlęta Radzyń Podlaski
JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów

 Kolejka 28 –
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska - Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz - Resovia
Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin
Soła Oświęcim  - Karpaty Krosno
MKS Trzebinia/Siersza - Unia Tarnów
Spartakus Daleszyce
- JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów  - Avia Świdnik

 Kolejka 29 –  
JKS 1909 Jarosław - MKS Trzebinia/Siersza
Unia Tarnów - Soła Oświęcim
Karpaty Krosno - Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin - Wisła Sandomierz
Resovia - Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska - Wólczanka Wólka Pełkińska
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce  - Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik

 Kolejka 30 –  
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska - Resovia
Chełmianka Chełm - Motor Lublin
Wisła Sandomierz - Karpaty Krosno
Wiślanie Jaśkowice - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim  - JKS 1909 Jarosław
MKS Trzebinia/Siersza  - Spartakus Daleszyce

 Kolejka 31 –  
Spartakus Daleszyce  - Soła Oświęcim
JKS 1909 Jarosław - Wiślanie Jaśkowice
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz
Karpaty Krosno - Chełmianka Chełm
Motor Lublin - Wólczanka Wólka Pełkińska
Resovia - Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
MKS Trzebinia/Siersza - Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

 Kolejka 32 –  
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski  - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Resovia
Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska - Karpaty Krosno
Chełmianka Chełm - Unia Tarnów
Wisła Sandomierz - JKS 1909 Jarosław
Stal Rzeszów  - Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice - Spartakus Daleszyce
Soła Oświęcim - MKS Trzebinia/Siersza

 Kolejka 33 –
MKS Trzebinia/Siersza - Wiślanie Jaśkowice
Spartakus Daleszyce - Wisła Sandomierz
JKS 1909 Jarosław - Chełmianka Chełm
Unia Tarnów - Wólczanka Wólka Pełkińska
Karpaty Krosno - Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin - Avia Świdnik
Resovia - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska - Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim  - Stal Rzeszów

 Kolejka 34 –
Podhale Nowy Targ - Resovia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin
Avia Świdnik - Karpaty Krosno
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska - JKS 1909 Jarosław
Chełmianka Chełm - Spartakus Daleszyce
Wisła Sandomierz - MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanie Jaśkowice - Soła Oświęcim

 

 

Archiwum terminarzy


2016/17
2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ...do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by