TERMINARZ

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum


















































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





































 


 

 

runda wiosenna 2016/17 | III liga małopolsko-świętokrzyska

 

 Kolejka 18 – 4/5 marca
 JKS 1909 Jarosław - Cosmos Nowotaniec 1:1
  Soła Oświęcim - Motor Lublin 1:3 (29.03)
 
Resovia Rzeszów - Spartakus Daleszyce 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski - Garbarnia Kraków 0:2
 Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 2:1
Podlasie Biała Podlaska – pauzuje
 Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 1:0
 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Trzebinia/Siersza 2:0
 Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 1:2

 Kolejka 19 – 11/12 marca 
 Avia Świdnik - JKS 1909 Jarosław 1:1
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1
 MKS Trzebinia/Siersza - Karpaty Krosno 1:2
Stal Rzeszów - pauzuje
 Podlasie Biała Podlaska - Unia Tarnów 1:2
 Wierna Małogoszcz - Orlęta Radzyń Podlaski 4:1
 Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 3:2
 Spartakus Daleszyce - Soła Oświęcim 1:1
 Motor Lublin - Cosmos Nowotaniec 2:0

 Kolejka 20 –  18/19 marca
JKS 1909 Jarosław - Motor Lublin 1:2
Cosmos Nowotaniec - Spartakus Daleszyce 3:0
Soła Oświęcim - Garbarnia Kraków 1:1
 
Resovia Rzeszów - Wierna Małogoszcz 1:0
 Orlęta Radzyń Podlaski - Podlasie Biała Podlaska 3:2
 Unia Tarnów - Stal Rzeszów 2:0
MKS Trzebinia/Siersza - pauzuje
 Karpaty Krosno - Podhale Nowy Targ 1:0
 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 1:0

 Kolejka 21 – 25/26 marca
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - JKS 1909 Jarosław 1:2
 Avia Świdnik - Karpaty Krosno 2:1
Podhale Nowy Targ 4:2 - pauzuje
MKS Trzebinia/Siersza - Unia Tarnów 1:0
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Podlasie Biała Podlaska - Resovia Rzeszów 2:0
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 0:3
Garbarnia Kraków - Cosmos Nowotaniec 3:1
Spartakus Daleszyce - Motor Lublin 1:2

 Kolejka 22 – 1/2 kwietnia
JKS 1909 Jarosław - Spartakus Daleszyce 0:0
Motor Lublin - Garbarnia Kraków 2:0
Cosmos Nowotaniec - Wierna Małogoszcz 2:1
Soła Oświęcim - Podlasie Biała Podlaska
Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - MKS Trzebinia/Siersza 2:1
Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ 1:1
Avia Świdnik – pauzuje
Karpaty Krosno - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:3

 Kolejka 23 – 8/9 kwietnia 
Karpaty Krosno - JKS 1909 Jarosław 0:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje
Avia Świdnik - Unia Tarnów 0:0
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 2:3
MKS Trzebinia/Siersza - Resovia Rzeszów 0:1
Stal Rzeszów - Soła Oświęcim 2:2
Podlasie Biała Podlaska - Cosmos Nowotaniec 2:1
Wierna Małogoszcz - Motor Lublin 2:4
Garbarnia Kraków - Spartakus Daleszyce 3:0

 Kolejka 24 – 15 kwietnia
JKS 1909 Jarosław - Garbarnia Kraków 0:2
Spartakus Daleszyce - Wierna Małogoszcz 1:0
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 3:1
Stal Rzeszów - Cosmos Nowotaniec 3:0
Soła Oświęcim - MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów - Podhale Nowy Targ 1:3
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 4:2
Unia Tarnów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Karpaty Krosno – pauzuje

 Kolejka 25 – 22/23 kwietnia
JKS 1909 Jarosław – pauzuje
Karpaty Krosno - Unia Tarnów 3:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Avia Świdnik - Resovia Rzeszów 1:1
Podhale Nowy Targ - Soła Oświęcim 0:1
MKS Trzebinia/Siersza - Cosmos Nowotaniec 2:1
Stal Rzeszów - Motor Lublin 0:2
Podlasie Biała Podlaska - Spartakus Daleszyce 1:4
Wierna Małogoszcz - Garbarnia Kraków 0:1 (przeł. 17.05)

 Kolejka 26 – 29/30 kwietnia
JKS 1909 Jarosław - Wierna Małogoszcz 4:1
Garbarnia Kraków - Podlasie Biała Podlaska (przeł. 31.05)
Spartakus Daleszyce - Stal Rzeszów 1:2
Motor Lublin - MKS Trzebinia/Siersza 5:1
Cosmos Nowotaniec - Podhale Nowy Targ 0:2
Soła Oświęcim - Avia Świdnik 2:0
Resovia Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Karpaty Krosno 1:1
Unia Tarnów - pauzuje

 Kolejka 27 –  3 maja
Unia Tarnów - JKS 1909 Jarosław 2:2
Orlęta Radzyń Podlaski – pauzuje
Karpaty Krosno - Resovia Rzeszów 0:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Soła Oświęcim 1:2
Avia Świdnik - Cosmos Nowotaniec 1:1
Podhale Nowy Targ - Motor Lublin 0:1
MKS Trzebinia/Siersza - Spartakus Daleszyce 4:1
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 1:2
Podlasie Biała Podlaska - Wierna Małogoszcz 5:3

 Kolejka 28 – 6/7 maja 
JKS 1909 Jarosław - Podlasie Biała Podlaska 2:1
Wierna Małogoszcz - Stal Rzeszów 0:3
Garbarnia Kraków - MKS Trzebinia/Siersza 1:0
Spartakus Daleszyce - Podhale Nowy Targ 3:1
Motor Lublin - Avia Świdnik 2:0
Cosmos Nowotaniec - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1
Soła Oświęcim - Karpaty Krosno 1:1
Resovia Rzeszów - pauzuje
Orlęta Radzyń Podlaski - Unia Tarnów 3:1

 Kolejka 29 –  13/14 maja
Orlęta Radzyń Podlaski - JKS 1909 Jarosław 3:1
Unia Tarnów - Resovia Rzeszów 4:2
Soła Oświęcim – pauzuje
Karpaty Krosno - Cosmos Nowotaniec 2:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 2:2
Avia Świdnik -Spartakus Daleszyce 1:1
Podhale Nowy Targ - Garbarnia Kraków 1:5
MKS Trzebinia/Siersza - Wierna Małogoszcz 3:0
Stal Rzeszów - Podlasie Biała Podlaska 3:0

 Kolejka 30 – 20/21 maja 
JKS 1909 Jarosław - Stal Rzeszów 0:5
Podlasie Biała Podlaska - MKS Trzebinia/Siersza 0:4
Wierna Małogoszcz - Podhale Nowy Targ 1:3
Garbarnia Kraków - Avia Świdnik 3:1
Spartakus Daleszyce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:1
Motor Lublin - Karpaty Krosno 3:1
Cosmos Nowotaniec - pauzuje
 Soła Oświęcim - Unia Tarnów 2:1
Resovia Rzeszów - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0

 Kolejka 31 – 27/28 maja
Resovia Rzeszów - JKS 1909 Jarosław (27.05 godz. 17.00)
Orlęta Radzyń Podlaski - Soła Oświęcim
Unia Tarnów - Cosmos Nowotaniec
Motor Lublin – pauzuje
Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Garbarnia Kraków
Avia Świdnik - Wierna Małogoszcz
Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza - Stal Rzeszów

 Kolejka 32 –  3/4 czerwca
JKS 1909 Jarosław - MKS Trzebinia/Siersza
Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Wierna Małogoszcz - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Garbarnia Kraków - Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce - pauzuje
Motor Lublin - Unia Tarnów
Cosmos Nowotaniec - Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim - Resovia Rzeszów (3.06 godz. 17.00)

 Kolejka 33 – 11 czerwca
Soła Oświęcim - JKS 1909 Jarosław
Resovia Rzeszów - Cosmos Nowotaniec (11.06 godz. 17.00)
Orlęta Radzyń Podlaski - Motor Lublin
Unia Tarnów - Spartakus Daleszyce
Garbarnia Kraków – pauzuje
Karpaty Krosno - Wierna Małogoszcz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik - Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ - MKS Trzebinia/Siersza

 Kolejka 34 – 17 czerwca
JKS 1909 Jarosław - Podhale Nowy Targ
MKS Trzebinia/Siersza - Avia Świdnik
Stal Rzeszów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska - Karpaty Krosno
Wierna Małogoszcz - pauzuje
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów
Spartakus Daleszyce - Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów - Motor Lublin (17.06 godz. 17.00)
Cosmos Nowotaniec - Soła Oświęcim

* - Wisła II Kraków po 5. kolejce wycofała zespół z rozgrywek.
Wyniki rozegranych meczów z udziałem zespołu anulowano

runda jesienna 2016/17 | III liga małopolsko-Świętokrzyska

Kolejka 1 – 6/7 sierpnia
Cosmos Nowotaniec – JKS 1909 Jarosław 1:1
Motor Lublin – Soła Oświęcim 0:1
Spartakus Daleszyce –
 Resovia Rzeszów 2:4
Garbarnia Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów 3:2
Podlasie Biała Podlaska – Wisła II Kraków 1:0 (* wynik anulowano)
Stal Rzeszów – Karpaty Krosno 4:1
MKS Trzebinia/Siersza – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik 1:2

 Kolejka 2 – 13/14 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – Avia Świdnik 1:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ 2:0
Karpaty Krosno – MKS Trzebinia/Siersza 0:0
Wisła II Kraków – Stal Rzeszów 0:6 (* wynik anulowano)
Unia Tarnów – Podlasie Biała Podlaska 0:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Wierna Małogoszcz 1:0
Resovia Rzeszów – Garbarnia Kraków 0:2
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce 1:2
Cosmos Nowotaniec – Motor Lublin 2:1

 Kolejka 3 – 17 sierpnia
Motor Lublin – JKS 1909 Jarosław 2:0
Spartakus Daleszyce – Cosmos Nowotaniec 0:0
Garbarnia Kraków – Soła Oświęcim 3:2
Wierna Małogoszcz –
 Resovia Rzeszów 1:2
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Stal Rzeszów – Unia Tarnów 1:2
MKS Trzebinia/Siersza – Wisła II Kraków 4:1
(* wynik anulowano)
Podhale Nowy Targ – Karpaty Krosno 2:1
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:1

 Kolejka 4 – 20/21 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:3
Karpaty Krosno – Avia Świdnik 0:2
Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ 4:2 (* wynik anulowano)
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza 3:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów 0:2
Resovia Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska 1:1
Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz 4:0
Cosmos Nowotaniec – Garbarnia Kraków 0:1
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 3:0

 Kolejka 5 – 27/28 sierpnia
Spartakus Daleszyce – JKS 1909 Jarosław 0:3
Garbarnia Kraków – Motor Lublin 0:3
Wierna Małogoszcz – Cosmos Nowotaniec 0:2
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim 1:2
Stal Rzeszów –
 Resovia Rzeszów 2:2 (przełożony 12.10)
MKS Trzebinia/Siersza – Orlęta Radzyń Podlaski 6:2
Podhale Nowy Targ – Unia Tarnów 3:2
Avia Świdnik – Wisła II Kraków 2:0
(* wynik anulowano)
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Karpaty Krosno 1:1

 Kolejka 6 – 31 sierpnia
JKS 1909 Jarosław – Karpaty Krosno 3:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - pauzuje
Unia Tarnów – Avia Świdnik 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ 2:0
Resovia Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza 3:2
Soła Oświęcim – Stal Rzeszów 4:5
Cosmos Nowotaniec – Podlasie Biała Podlaska 0:1
Motor Lublin – Wierna Małogoszcz 2:1
Spartakus Daleszyce – Garbarnia Kraków 2:2

 Kolejka 7 – 3/4 września
Garbarnia Kraków – JKS 1909 Jarosław 1:2
Wierna Małogoszcz – Spartakus Daleszyce 1:1
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin 0:0
Cosmos Nowotaniec - Stal Rzeszów 3:1
MKS Trzebinia/Siersza – Soła Oświęcim 5:1
Podhale Nowy Targ –
 Resovia Rzeszów 2:4
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Unia Tarnów 4:2
Karpaty Krosno – pauzuje

 Kolejka 8 – 10/11 września
JKS 1909 Jarosław – pauzuje
Unia Tarnów – Karpaty Krosno 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:2
Resovia Rzeszów – Avia Świdnik 3:0
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ 2:2
Cosmos Nowotaniec – MKS Trzebinia/Siersza 0:2
Motor Lublin – Stal Rzeszów 0:1
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska 1:4
Garbarnia Kraków – Wierna Małogoszcz 2:1

 Kolejka 9 – 17/18 września
Wierna Małogoszcz – JKS 1909 Jarosław 2:4
Podlasie Biała Podlaska – Garbarnia Kraków 0:0
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce 3:2
MKS Trzebinia/Siersza – Motor Lublin 3:1
Podhale Nowy Targ – Cosmos Nowotaniec 3:0
Avia Świdnik – Soła Oświęcim 3:2
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski –
 Resovia Rzeszów 1:0
Karpaty Krosno – Orlęta Radzyń Podlaski 2:2
Unia Tarnów - pauzuje

 Kolejka 10 – 24/25 września
JKS 1909 Jarosław – Unia Tarnów 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski – pauzuje
Resovia Rzeszów – Karpaty Krosno 2:1
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4:1
Cosmos Nowotaniec – Avia Świdnik 1:1
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 2:2 (28.09)
Spartakus Daleszyce – MKS Trzebinia/Siersza 1:5
Garbarnia Kraków – Stal Rzeszów 1:0
Wierna Małogoszcz – Podlasie Biała Podlaska 0:2

 Kolejka 11 – 1/2 października
Podlasie Biała Podlaska – JKS 1909 Jarosław 0:2
Stal Rzeszów – Wierna Małogoszcz 6:1
MKS Trzebinia/Siersza – Garbarnia Kraków 0:3
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce 1:0
Avia Świdnik – Motor Lublin 0:3
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Cosmos Nowotaniec 1:0
Karpaty Krosno – Soła Oświęcim 2:1
Resovia Rzeszów - pauzuje
Unia Tarnów – Orlęta Radzyń Podlaski 2:1

 Kolejka 12 – 8/9 października
JKS 1909 Jarosław – Orlęta Radzyń Podlaski 1:1
Resovia Rzeszów – Unia Tarnów 0:0
Soła Oświęcim – pauzuje
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno 0:1
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (12.10)
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik 1:1
Garbarnia Kraków – Podhale Nowy Targ 3:1
Wierna Małogoszcz – MKS Trzebinia/Siersza 1:1
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów 1:2

 Kolejka 13 – 15/16 października
Stal Rzeszów – JKS 1909 Jarosław 0:0
MKS Trzebinia/Siersza – Podlasie Biała Podlaska 0:1
Podhale Nowy Targ – Wierna Małogoszcz 1:2
Avia Świdnik – Garbarnia Kraków 0:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce 3:0
Karpaty Krosno – Motor Lublin 1:0
Cosmos Nowotaniec - pauzuje
Unia Tarnów – Soła Oświęcim 0:2
Orlęta Radzyń Podlaski –
 Resovia Rzeszów 2:1

 Kolejka 14 – 22/23 października
JKS 1909 Jarosław – Resovia Rzeszów 1:3
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
Cosmos Nowotaniec – Unia Tarnów 1:1
Motor Lublin – pauzuje
Spartakus Daleszyce – Karpaty Krosno 1:0
Garbarnia Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2 (9.11)
Wierna Małogoszcz – Avia Świdnik 1:3
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ 0:1
Stal Rzeszów – MKS Trzebinia/Siersza 4:1 (19.11)

 Kolejka 15 – 29/30 października
MKS Trzebinia/Siersza – JKS 1909 Jarosław 1:3
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów 0:0
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska 1:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wierna Małogoszcz 2:0
Karpaty Krosno – Garbarnia Kraków 1:1
Spartakus Daleszyce - pauzuje
Unia Tarnów – Motor Lublin 1:1
Orlęta Radzyń Podlaski – Cosmos Nowotaniec 3:4
Resovia Rzeszów – Soła Oświęcim 1:1

 Kolejka 16 – 5/6 listopada
JKS 1909 Jarosław – Soła Oświęcim 0:0
Cosmos Nowotaniec –
 Resovia Rzeszów 0:2
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 3:0
Spartakus Daleszyce – Unia Tarnów 2:0
Garbarnia Kraków – pauzuje
Wierna Małogoszcz – Karpaty Krosno 1:3
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:2
Stal Rzeszów – Avia Świdnik 2:0
MKS Trzebinia/Siersza – Podhale Nowy Targ 1:4

 Kolejka 17 – 12/13 listopada
Podhale Nowy Targ – JKS 1909 Jarosław 2:0
Avia Świdnik – MKS Trzebinia/Siersza 2:1
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów 1:2
Karpaty Krosno – Podlasie Biała Podlaska 1:3
Wierna Małogoszcz - pauzuje
Unia Tarnów – Garbarnia Kraków 1.0 (01.03)
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce 1:2
Motor Lublin –
 Resovia Rzeszów 1:1
Soła Oświęcim – Cosmos Nowotaniec 5:2

* - Wisła II Kraków po 5. kolejce wycofała zespół z rozgrywek.
Wyniki rozegranych meczów z udziałem zespołu anulowano

 

 

Archiwum terminarzy


2015/16
2014/15
2013/14
2012/13
2011/12
2010/11
2009/10
2008/09
2007/08
2006/07
2005/06
2004/05
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ...do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by