SEZON 2020/21

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

































 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 






 

 

 

Sztab szkoleniowy

 

funkcja imię i nazwisko data ur. info
  trener (od 25.11.2020)   Radosław Mroczkowski 1967 więcej
  asystent trenera (3.12.2020)   Dawid Kroczek 1989 więcej
  trener bramkarzy (od 27.01.2021)   Mateusz Wójcik   więcej
  trener motoryki (12.01.2021)   Adrian Jarecki   więcej
  kierownik drużyny   Stanisław Mandela 1978 więcej
  fizjoterapeuta   Bartłomiej Chwaszcz   więcej
  fizjoterapeuta   Wojciech Bałut   więcej
  lekarz   Wojciech Surmacz   więcej
       
 odeszli w trakcie sezonu
  trener (do 25.11.2020)   Szymon Grabowski 1981 więcej
  asystent trenera (do 25.11.2020)   Rafał Rajzer 1983 więcej
  trener bramkarzy (do 3.01.2021)   Tomasz Kowalik 1975 więcej
  asystent trenera (do 3.01.2021)   Mateusz Ostrowski   więcej
 

Sezon 2020/21

 


foto: CWKS Resovia, Dział Marketingu

stoją od lewej w górnym rzędzie: Dawid Kubowicz, Przemysław Brychlik, Maksymilian Hebel, Konrad Domoń, Karol Twardowski, Sebastian Zalepa, Jakub Persak, Dawid Rogalski
w drugim rzędzie od góry: Radosław Adamski, Szymon Feret, Mateusz Geniec, Wojciech Daniel (bramkarz), Marcel Zapytowski (bramkarz), Paweł Łakota (bramkarz), Cezary Demianiuk, Adrian Dziubiński, Michał Kuczałek
w trzecim rzędzie od góry: Jarosław Czernysz, Bartłomiej Wasiluk, Bartłomiej Kiełbasa, Grzegorz Płatek, Rafał Mikulec, Jakub Kałaska, Kacper Szymkiewicz
siedzą od lewej: Wojciech Bałut (fizjoterapeuta), Tomasz Kowalik (trener bramkarzy), Rafał Rajzer (asystent trenera), Szymon Grabowski (trener), Mateusz Ostrowski (II trener), Stanisław Mandela (kierownik zespołu), Bartłomiej Chwaszcz (fizjoterapeuta)
na zdjęciu nieobecni: Bartosz Siryk (bramkarz), Kamil Radulj, Miłosz Przybecki, Mateusz Kantor, Łukasz Oleksy (trener przygotowania motorycznego), Wojciech Surmacz (lekarz)



foto: Witkowska Spojrzenia, CWKS Resovia, Dział Marketingu

w górnym rzędzie stoją od lewej: Kubowicz, Adamski, Słaby, Domoń, Marković, Šoljić, Persak, Kuczałek, Twardowski, Wróbel, w środkowym rzędzie: Antonik, Demianiuk, Podhorin, Hebel, Dybowski, Łakota, Zdybowicz, Jaroch, Geniec, Mikulec, Wasiluk, w dolnym rzędzie: Radulj, ałut (fizjoterapeuta), Chwaszcz (fizjoterapeuta), Kroczek (asystent trenera), Mroczkowski (trener), Jarecki (trener przygotowania motorycznego), Wójcik (trener bramkarzy), Mandela (kierownik drużyny), Kiełbasa

przybyli przed sezonem: Kuczałek (Olimpia Elbląg), Brychlik (Olimpia Elbląg), Demianiuk (Olimpia Elbląg), Czernysz (Polonia Bytom), Rogalski (GKS Katowice), Kiełbasa (Stal Mielec), Kałaska (SMS Resovia), Szymkiewicz (SMS Resovia), Łakota (Concordia Elbląg), Loshi (Feronikeli Drenas, Kosowo), Ostrowski (II trener, Ekoball Stal Sanok), Łukasz Oleksy (trener przygotowania motorycznego), Wojciech Surmacz (lekarz)
odeszli przed sezonem: Świderski (Motor Lublin), Antkowiak (Elana Toruń), Kaliniec (Kotwica Kołobrzeg), Hajduk (Hutnik Kraków), Krykun (Górnik Łęczna), Sypek (Błękitni Ropczyce), Kurek (Błękitni Ropczyce), Majchrowicz (Cracovia)
odeszli w trakcie sezonu: Przybecki (Pogoń Siedlce)
przybyli w trakcie sezonu: Drozd (SMS Resovia)
przybyli przed rundą wiosenną: Zdybowicz (GKS Bełchatów), Marković (FK Zelenicar), Podhorin (FC Nitra), Jaroch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Słaby (Odra Opole), Antonik (Zagłębie Sosnowiec), Wróbel (Stal Mielec), Dybowski (Piast Gliwice), Šoljić (Wigry Suwałki), Wójcik (trener bramkarzy), Jarecki (asystent trenera)
odeszli po rundzie jesiennej: Kantor (Korona Rzeszów), Loshi (Feronikeli Drenas), Zalepa (GKS Bełchatów), Płatek (Olimpia Grudziądz), Zapytowski (Korona Kielce), Rogalski (
Chalfont St. Peter AFC, Anglia), Brychlik (Polonia Środa Wlkp.), Ostrowski (asystent trenera), Kowalik (trener bramkarzy)
przybyli w trakcie rundy wiosennej: Usarz (SMS Resovia)

 

Kadra

 

nr imię i nazwisko data ur. poprzedni klub info
   bramkarze:            
   Wojciech Daniel 1987  Olimpia Elbląg       więcej
1  Karol Dybowski 1997  Piast Gliwice       więcej
99  Paweł Łakota 2001  Concordia Elbląg       więcej
   obrońcy:            
23  Mateusz Geniec 2000  SMS Resovia   3   więcej
8  Konrad Domoń 1986  wychowanek   1   więcej
31  Nemanja Marković  1992  FK Železnicar   4 1 więcej
4  Rafał Mikulec 1997  Puszcza Niepołomice   7   więcej
20  Oliver Podhorin  1992  FC Nitra 1 2   więcej
5  Dawid Kubowicz 1988  Siarka Tarnobrzeg 4 7 1 więcej
25  Bartosz Jaroch 1995  Podbeskidzie Bielsko-B. 4 4   więcej
50  Jakub Persak 2000  SMS Resovia   2   więcej
24  Kamil Słaby 1993  Odra Opole 1 2   więcej
   pomocnicy:            
   Jarosław Czernysz 1999  Odra Opole       więcej
6  Bartłomiej Wasiluk 1995  Sokół Ostróda 1 10   więcej
22  Bartłomiej Kiełbasa 2001  Stal Mielec 1 2   więcej
7  Kamil Radulj 1988  Siarka Tarnobrzeg 1     więcej
17  Radosław Adamski 1992  Polonia Przemyśl 3 3   więcej
16  Josip Šolić  1987  Wigry Suwałki   4   więcej
30  Szymon Feret 1999  SMS Resovia   1   więcej
10  Maksymilian Hebel 1997  Gryf Wejherowo 3 3   więcej
56  Cezary Demianiuk 1992  Olimpia Elbląg   5   więcej
98  Kamil Antonik 1998  Zagłębie Sosnowiec       więcej
13  Michał Kuczałek 1993  Olimpia Elbląg 1 3   więcej
   napastnicy:            
12  Jakub Wróbel 1993  Stal Mielec 3 2   więcej
   Adrian Dziubiński 1992  Stal Stalowa Wola   1   więcej
9  Karol Twardowski 2000  SMS Resovia 1 3   więcej
59  Przemysław Zdybowicz 2000  GKS Bełchatów 1 1   więcej
88  Sebastian Usarz 2002  SMS Resovia   1   więcej
               
 odeszli po rundzie jesiennej
nr  imię i nazwisko data ur.  następny klub info
12  Marcel Zapytowski 2001  Korona Rzeszów   1   więcej
2  Mateusz Kantor 1992  Korona Rzeszów   1   więcej
33  Sebastian Zalepa 1990  GKS Bełchatów 1 2   więcej
3  Simon Loshi    2000  Feronikeli Drenas       więcej
20  Grzegorz Płatek 1997  Olimpia Grudziądz 1     więcej
11  Przemysław Brychlik 1989  Polonia Środa Wlkp.   1   więcej
10   Dawid Rogalski 1996  szuka klubu   1   więcej
90  Bartosz Siryk 2002  Resovia II       więcej
-  Jakub Drozd 2002  Resovia II       więcej
-  Maciej Grabowski 2003  Resovia II       więcej
-  Kacper Szymkiewicz 2003  Resovia II       więcej
-  Jakub Kałaska 2002  Resovia II       więcej

 

Tabela:

 

I liga

    razem dom wyjazd
    m pkt z r p br z r p br z r p br
1  Radomiak Radom 34 68 20 8 6 49-20 11 3 3 27-9 9 5 3 22-11
2  Bruk-Bet Termalica N. 34 65 18 11 5 56-28 10 5 2 29-11 8 6 3 27-17
3  GKS Tychy 34 63 18 9 7 49-27 10 4 3 25-12 8 5 4 24-15
4  Arka Gdynia 34 60 17 9 8 51-32 8 5 4 21-13 9 4 4 30-19
5  ŁKS Łódź 34 58 17 7 10 59-41 9 5 3 36-23 8 2 7 23-18
6  Górnik Łęczna 34 56 15 11 8 47-30 10 6 1 30-10 5 5 7 17-20
7  Miedź Legnica 34 51 13 12 9 49-36 6 7 4 32-21 7 5 5 17-15
8  Odra Opole 34 49 13 10 11 35-41 8 5 4 16-18 5 5 7 19-23
9  Widzew Łódź 34 46 11 13 10 30-36 8 7 2 18-10 3 6 8 12-26
10  Sandecja Nowy Sącz 34 45 12 9 13 42-50 8 5 4 25-22 4 4 9 17-28
11  Chrobry Głogów 34 44 12 8 14 34-45 7 3 7 18-17 5 5 7 16-28
12  Korona Kielce 34 41 11 8 15 31-46 7 4 6 19-22 4 4 9 12-24
13  Puszcza Niepołomice 34 37 10 7 17 32-46 7 2 8 15-20 3 5 9 17-26
14  GKS 1962 Jastrzębie 34 35 10 5 19 32-48 6 3 8 18-21 4 2 11 14-27
15  Stomil Olsztyn 34 35 9 8 17 31-48 4 4 9 13-24 5 4 8 18-24
16  Resovia 34 32 8 8 18 27-45 6 6 5 16-15 2 2 13 11-30
17  Zagłębie Sosnowiec 34 30 8 6 20 35-43 6 2 9 23-21 2 4 11 12-22
18  GKS Bełchatów 34 23 6 7 21 24-51 3 2 12 15-28 3 5 9 9-23

      GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe

baraże o udział w Ekstraklasie:
I runda (16 czerwca)
GKS Tychy - Górnik Łęczna 1:1 pd., 2:4 po rzutach karnych
Arka Gdynia - ŁKS Łódź 0:1

Finał (20 czerwca)
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna 0:1

 

Mecze, statystyki, terminarz:

Sparingi:

sierpień:
8. Hutnik Kraków 2:0, 19. Znicz Pruszków 3:0, 22. Zagłębie Sosnowiec 2:0
październik
17. Garbarnia Kraków 2:0

styczeń
11. pierwszy trening, 16. Hutnik Kraków 3:0 (Rz.), 23. Siarka T. 2:0 (Rzeszów), 24-30. obóz szkoleniowy, 27. Korona Rzeszów 3:2 (Rz.), 30. Wieczysta Kraków 2:0 (Rz.)
luty
6. Motor Lublin 1:3 (Radom), 12. Sokół Sieniawa 5:1(Rz.), 13. KS Wiązownica 2:3 (Rz.), 19. Skra Częstochowa 1:0 (Rz.), 19. Głogovia G. Młp. 3:0 (Rz.)

Dodatkowe informacje:

prezes klubu: Aleksander Bentkowski
22 stycznia 2021 r. zmieniono formę organizacyjno-prawną, powstała CWKS Resovia Rzeszów S.A.
prezes spółki: Adrian Rudawski
wiceprezes spółki: Maciej Bajorek
przewodniczący rady nadzorczej: Paweł Janda
skład rady nadzorczej: Jan Bieńkowski, Dariusz Jęczkowski, Piotr Kawalec, Roman Kawalec, Jerzy Żukowski, Sebastian Zabłocki, Piotr Krztoń, Paweł Krztoń, Miłosz Kruczek
kierownik ds. bezpieczeństwa: Ryszard Blicharz
spiker: Adrian Chamielec
kapelan klubu: ks. Ireneusz Folcik, ks. Robert Śliwa

resoviacy.pl

 

 

mecze jesień

----------------

mecze wiosna

----------------

statystyki

----------------

terminarz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by