PRASA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 
 

 

2009.02.11 | Mayland sponsorem Resovii

Mayland został wczoraj oficjalnie nowym sponsorem piłkarzy Resovii. Znana firma deweloperska pomoże także przy organizacji Halowych Mistrzostw Świata, które w marcu odbędą się w Rzeszowie.
W Resovii działacze nie zasypiają gruszek w popiele. Po niespełna dwóch tygodniach od podpisania umowy z firmą ZETO, w siedzibie rzeszowskiego klubu odbyła się kolejna konferencja prasowa. Jej gośćmi honorowymi byli przedstawiciele firmy Mayland. Co ciekawe od niedawna jest ona też na liście darczyńców Stali Rzeszów.
- To, że wcześniej związaliśmy się ze Stalą nic nie znaczy. Nie czynimy żadnych rozróżnień, chcemy, aby sport rozwijał się w całym Rzeszowie i regionie - mówił Radosław Karczewski, przedstawiciel sponsora. - W Rzeszowie jest miejsce dla przynajmniej dwóch dużych klubów. Staramy się, by mogły one funkcjonować jak najlepiej. Dla mnie osobiście Podkarpacie to szczególny region. Mieszkałem tu kilkanaście lat i od zawsze kibicuję miejscowym zespołom.
- Cieszy, że Mayland dostrzega cały rzeszowski sport i wspiera nie tylko nas, ale i sąsiadów. To dobra i zdrowa sytuacja, nie tworzy animozji - zaznaczał Aleksander Bentkowski, prezes Resovii. - Chciałbym podkreślić, że firmy Mayland fizycznie jeszcze w Rzeszowie nie ma, a już zabiega o to, by była dobrze postrzegana. To postępowanie rzadkie i godne uznania.

   
Aleksander Bentkowski (prezes CWKS Resovia), Radosław Karczewski (przedstawiciel firmy Mayland Real Estate) i Witold Walawender (kibic Resovii)


W umowie uzgodniono warunki współpracy na rok 2009, ale jest szansa, że będzie ona obowiązywać przez szereg lat. - Wszystko zależy od wyników - podkreślał szef rzeszowskiego klubu. - Sponsor pomaga, ale oczekuje efektów sportowych. My też chcemy, aby były jak najlepsze. W przyszłym sezonie mamy nadzieję grać już w lidze centralnej, co oznaczałoby zacieśnienie współpracy z firmą Mayland.
Szefowie Resovii zorganizowali konferencję z rozmachem i przygotowali dla przedstawicieli sponsora miłe niespodzianki; pamiątkową koszulkę Resovii oraz imponujący tort z logo klubu, wykonany przez cukiernię Bulanda. Oby zwiastował on słodką przyszłość dla rzeszowskiego klubu.

Tomasz Ryzner, Nowiny | 11.02.2009

 

 

| ... do prasa |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by