PRASA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 
 

 

2011.07.22 | Resovia na żółto i biało-czerwono

W budynku klubowym Resovii odbyła przedsezonowa konferencja prasowa, na której przedstawiono działaczy, trenerów i świeżo pozyskanych piłkarzy naszego klubu. Zaprezentowano też nowe koszulki. I  tak, u siebie Resovia będzie występować tradycyjnych, biało-czerwonych pasiakach. Na wyjazdach upodobni się do... Brazylii, bo ubierać będzie koszulki w żółtym kolorze. Nowi gracze z trudem mieścili się przy konferencyjnym stole, ale nic dziwnego, bo nasz klub dokonał aż dziewięciu transferów, a licząc juniora Kacpra Ropa w składzie znajdzie się 10 nowych.
Jestem w Resovii dopiero tydzień, ale widać, że organizacja klubu wygląda bardzo dobrze. Stawia się nas w roli faworytów do awansu, ale powinniśmy myśleć tylko o jednym – za każdym razem o najbliższym meczu – zauważył Michał Twardowski, nowy napastnik pasiaków.
Obecny na konferencji był też Wiesław Ptaszek, szef Handlopexu. Działacze Resovii nie szczędzili mu komplementów.  – To sponsor, który jest z Resovią 3 lata i zawsze możemy na nim polegać – podkreślał Adam Sadecki, prezes sekcji.

   
  Stoją od lewej: Grzegorz Krzak, Kacper Horodeński, Tomasz kot, Tomasz Płonka, Michał Twardowski, Marcin Juszkiewicz, Paweł Cygnar, Piotr Piechniak, Tihomir Czeneskow
(foto: Nowiny)

T. Ryzner, Nowiny

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do prasa |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by