PRASA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 
 

 

2009.01.30 | Zeto sponsorem Resovii

Firma informatyczna ZETO została wczoraj sponsorem piłkarzy Resovii. Dzięki jej wsparciu rzeszowski klub może pozyskać kilku klasowych zawodników.
- Z Rresovią współpracujemy nie od dziś, ale teraz będziemy pomagać jej w większym wymiarze - mówił, na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, Ryszard Rzym, prezes ZETO.
Satysfakcji z podpisania umowy nie krył Aleksander Bentkowski, prezes Resovii.
- Stawiamy sobie wysokie cele, wiosną liczy się tylko awans do II ligi, a sukces bez wsparcia sponsorów jest dziś niemożliwy. Dlatego bardzo nas cieszy, że tak poważna firma chce nam pomóc - podkreślił szef Resovii.
Konkretnych liczb oczywiście nie podano, ale wiadomo, że zastrzyk finansowy od ZETO będzie pokaźny.
- Budujemy już zespół na drugą ligę. Pomoc sponsora pozwoli wzmocnić drużynę dwoma-trzema piłkarzami przynajmniej na poziomie tej klasy - dodał Bentkowski.
Umowę podpisano na pół roku, ale opcja przedłużenia jest bardzo prawdopodobna.
- Branża informatyczna też wie, czym to kryzys, ale mogę powiedzieć, że zamierzamy współpracować przynajmniej kilka lat. Przygotowujemy się do 50-lecia naszej firmy, a sponsorowanie zespołu Resovii leży u podstaw strategii marketingowej firmy - dodał Rzym.
Pozyskanie ZETO to pierwsza sponsorska umowa Resovii w tym roku, ale w kuluarach klubu słychać było, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna konferencja prasowa. Podobno darczyńca Resovii ma zostać także firma deweloperska Mayland.

Tomasz Ryzner, Nowiny | 30.01.2009

 
 

| ... do prasa |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by