księga gości
forum

Sezon 2008/09

Drużyna rezerw Resovii zakończyła swój pierwszy po reaktywacji sezon piłkarski.
Piłkarze "dwójki" zdystansowali B – klasowych rywali i bez najmniejszych trudności zapewnili sobie awans do klasy A. Rozgrywki na najniższym szczeblu rozgrywek nie stoją na wysokim poziomie więc mecze resoviaków kończyły się niejednokrotnie na wynikach dwucyfrowych. Przez cały sezon trzon drużyny tworzyli wychowankowie: Szyszko, Rybak, Warchoł, Tutak, Bednarz, Świst, Krupa, Barłowski i Bryk. Ten ostatni zdobywając 31 bramek został królem strzelców ligi.
Podopieczni trenera Dariusza Warchoła wspomagani byli piłkarzami z drużyn seniorskiej i juniorskiej. W sumie w 22 meczach wystąpiło 37 piłkarzy.

Awans do klasy A wywalczyli: Szyszko (17 meczów/ 0 goli), Superson (1/0), Król (1/0), Kozak (2/0), Rybak (19/4), Warchoł (19/15), Tutak (21/1), Bednarz (15/4), Pietrucha (14/11), Świst (17/0), Krupa (19/2), Szkolnik (1/1), Barłowski (17/12), Złotek (9/5), Polończyk (2/0), Baran J. (7/3), Szalacha (14/3), Oślizło (2/0), Jakubowski (8/2), Grabowski (6/2), Mościński (3/6), Bryk M. (20/31), Niemczyński (3/2), Adamczyk (3/4), Wnęk (11/12), Korab (5/9), Kusz (1/0), Bogacz (5/3), Kruczek (3/0), Mastej (9/7), Danielak (1/1), Baran M. (1/0), Cygnar (2/3), Madeja (1/2), Domoń (2/1), Tyrkało (1/0)

2009.06.14 | 22 kolejka

Resovia II Rzeszów - Junak Słocina 9:1 (1:0)
35' Wnęk, 48' Grabowski, 53' 65' 80' 85' Warchoł, 59' Barłowski, 62' Mastej, 75' Krupa - 65' Oczoś

Resovia II: Szyszko, Bednarz (70' Tutak), Bogacz, Świst, Grabowski, Barłowski (52' Rybak), Jakubowski, Szalacha, Bryk (51' Mastej) Warchoł, Wnęk (60' Krupa)
Junak: Różański, Ziaja G., Ziaja A., Lisek, Szela (64' Syrda), Jaśkiewicz (46' Banach), Czyż, Podgórski, Cieplik (69' Pomianek) Nalepa (54' Oczoś), Misztal
Widzów: 110

Tylko do przerwy żyła nadzieja Junaka na sukces w meczu z Resovią II. Po zmianie stron rzeszowianie odarli ze złudzeń kandydata do awansu.

resoviacy.pl

2009.06.10 | mecz zaległy

Resovia II Rzeszów - Rudnianka Rudna Wlk. 14:0 (8:0)
Bryk 4, Barłowski 2, Bogacz 2, Cygnar 2, Korab, Wnęk, Rybak, Warchoł

Resovia II: Szyszko, Świst, Bogacz, Bednarz (46' Tutak), Mastej (46' Krupa), Cygnar, Barłowski, Korab, Bryk, Warchoł, Wnęk (46' Rybak)
Rudnianka: Lachcik, Kula W., Miąsik, Serafin (90' - Zdeb), Drzał D., Dziągwa, Kula D., Bojda M., Bojda D., Drzał M. (20' Batóg), Niemiec (10' Czyż)
Widzów: 70

Piłkarze rezerw Resovii zrehabilitowali się za wpadkę z poprzedniej kolejki i w zaległym meczu rozgromili drużynę Rudnianki Rudna 14:0.

2009.05.24 | 20 kolejka

LKS Jasionka - Resovia II Rzeszów 5:4 (0:3)
Gdula, W. Bal 3, M. Bal - Szalacha, Bryk, Warchoł, Wnęk

Resovia II: Szyszko, Krupa, Świst, Bednarz (46' Rybak), Mastej, Barłowski, Szalacha, Jakubowski, Kruczek (60' Tutak), Warchoł, Bryk (46' Wnęk)

Niespodziewanym wynikiem zakończył się mecz na szczycie I grupy klasy B. Piłkarze rezerw Resovii po 45 minutach prowadzili z trzecią drużyną ligi KS Jasionką 3:0. Po przerwie gospodarze strzelili "pasiakom" aż 5 bramek i lider wrócił do Rzeszowa bez punktów.

2009.05.24 | 19 kolejka

Trzcianka Trzciana - Resovia II Rzeszów 1:2 (0:0)
84' Miłek - 49' Mastej, 75' Rybak

Resovia II: Kozak, Krupa (75' Tutak), Pietrucha, Świst, Mastej, Barłowski, Jakubowski, Tyrkało (65' Rybak), Kruczek, Warchoł, Wnęk

Skromne zwycięstwo w podrzeszowskiej Trzcianie odnieśli piłkarze rezerw Resovii. Rzeszowianie kończyli mecz w dziesiątkę. W 70 minucie drugą żółtą i tym samym czerwoną kartką ukarany został za dyskusje z sędzią Witold Jakubowski.

2009.05.17 | 18 kolejka

Resovia II Rzeszów - Dąb Dąbrowa 4:1 (0:0)
46' Bogacz (k), 60' Wnęk, 73' 82' Mastej - 65' K. Żurek

Resovia II: Kozak, Świst (65' Krupa), Bogacz, Pietrucha, Grabowski, Domoń, Barłowski (75 Tutak), Szalacha - Warchoł, Bryk (70 Rybak), Wnęk (60 Mastej)
Sędzia: Leniart (Rzeszów), Widzów: 80

Piłkarze rezerw Resovii zdobyli kolejne punkty i na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu zapewnili sobie awans do klasy A. Tym razem zwycięstwo nie było tak efektowne jak w poprzednich meczach. Goście przez pierwszą połowę stawiali zacięty opór i do przerwy na tablicy był wynik bezbramkowy. W 47 minucie faulowany został w polu karnym Domoń i sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę pewnie wykorzystał Michał Bogacz. W kadrze gości wystąpili wychowankowie Resovii - Młynarczyk i Kaszuba.

2009.05.10 | 17 kolejka

Plon Klęczany - Resovia Rzeszów 2:14 (1:5)
5’ 20’ 30’ Wnęk, 24’ 70’ 84’ Barłowski, 40’ Grabowski, 63’ 90’ Pietrucha, 65’ Rybak, 68’ Korab, 73’ 77’ 87’ Warchoł

Resovia II: Szyszko, Świst (60' Tutak), Bogacz, Pietrucha
, Mastej (60' Krupa), Szalacha, Barłowski, Grabowski (46' Korab), Warchoł, Bryk, Wnęk (60 Rybak)

Trwa festiwal strzelecki rezerw Resovii. Piłkarze rzeszowskich "pasiaków" zaliczyli kolejną "dwucyfrówkę". Biało - czerwoni już po 40 minutach prowadzili różnicą 4 bramek.

2009.05.03 | 16 kolejka

Resovia II Rzeszów – KP Zabajka 16:0 (4:0)
20’ 40’ 53’ Wnęk,  23’ 55’ Barłowski,  38’ 69’ Bryk, 49’ 58’ Pietrucha, 65’ Domoń, 72’ 79’ Warchoł, 83’ 86’ Mastej, 84’ 88’ Madeja

Resovia: Szyszko, Tutak (46’ Świst), Madeja, Pietrucha, Domoń, Barłowski (60’ Mastej), Krupa (46’ Rybak), Szalacha, Wnęk, Bryk, Warchoł
Zabajka: Gołojach, Kotula, T.Grygiel, Lewicki, Kot (46’ Mosiężny), Cisło, Noworól (60’ Mazur), Żmuda, Jeż, A.Grygiel, Kłeczek

Rezerwy Resovii chcą chyba ustanowić rekord zdobytych bramek w ciągu sezonu. Mają ich już 100 ! Dwa tygodnie temu pokonali Mrowlę 12-0, teraz pobili ten rekord wygrywając 16-0 z Zabajką. W pierwszych minutach meczu nic nie wskazywało na taki pogrom. Stroną atakującą w pierwszym kwadransie byli piłkarze z podrzeszowskiej Zabajki. Rzeszowianie jednak już w 20 minucie skarcili przyjezdnych bramką strzeloną przez Wnęka. W drugiej połowie rzeszowianie praktycznie nie wychodzili poza 30 metr od bramki Gołojacha. 12 bramek w 45 minut skutecznie zniechęciło do gry nawet najbardziej ambitnych piłkarzy Zabajki.

2009.04.26 | 15 kolejka

Orzeł Wysoka Głogowska - Resovia II Rzeszów 3:0 w.o.

Pierwsze punkty w tym sezonie zgubili piłkarze rezerw Resovii którzy nie pojechali na mecz do Wysokiej Głogowskiej.
Równocześnie z planowanym rozpoczęciem meczu w Wysokiej Głogowskiej odbyły się III ligowe derby Rzeszowa.  Mecz zatem zweryfikowano jako walkower 3:0 na korzyść Orła Wysoka Głogowska. W klasie B do rozegrania zostało 7 kolejek. Rzeszowianie mają 10 punktów przewagi nad Junakiem Słocina.

2009.04.19 | 14 kolejka

Resovia II Rzeszów - Mrowlanka Mrowla 12:0 (6:0)
12' 30' 45' Korab, 32' 39' Bryk, 38' Cygnar, 53' Szalacha, 63' Barłowski, 70' 80' Warchoł, 78' 86' Wnęk

Resovia II: Szyszko, Świst, Baran, Krupa (46' Tutak), Jakubowski (46' Wnęk), Szalacha, Barłowski, Cygnar (46' Bednarz), Korab, Warchoł, Bryk
Mrowlanka: Lis, Ł. Styka, Cieśla, H. Różański, Krawiec, B. Różański, Kubicz, Bachórz (57' Wawrzyniak), Sieradzki (68' Jagielski), Folcik, K. Surowiec
Sędzia: Kisielewicz (Nowa Sarzyna), Widzów: 100

Resoviacy w swoim  kolejnym meczu przeważali w każdym elemencie gry i odnieśli czternaste z rzędu zwycięstwo. Piłkarze "pasiaków" strzelili rekordową ilość 12 goli.
Najładniejszą akcją popisał się w drugiej połowie meczu wychowanek Resovii Warchoł, który strzałem z woleja nie dał szans bramkarzowi gości. Piłkarze Mrowlanki stawiali zacięty opór tylko do 30 minuty meczu. Z każdą kolejną minutą różnice w przygotowaniu kondycyjnym i technicznym były coraz bardziej wyraźne.

2009.04.05 | 13 kolejka

Resovia II Rzeszów - Novi Nosówka 5:0 (2:0)
16' 68' M. Bryk, 45' Pietrucha, 60' Mastej, 85' Szalacha

Resovia II: Szyszko, Krupa (70' Tutak), Pietrucha, Świst (60' Bednarz), Szalacha, Barłowski, Grabowski, Mastej, Bryk M., Wnęk, Warchoł
Novi: Więcek, Różalski B., Krupa, Synoś, Świder, Słupczyński, Poużnar, Nizioł, Żuczek, (46' Wiater), Różalski M., Dymek T., (46' Cisło)
Widzów: 50

Rzeszowianie powtórzyli wynik z jesieni i po raz drugi pokonali drużynę z Nosówki stosunkiem bramek 5:0.Taktyka drużyny przyjezdnych polegała na bronieniu dostępu do własnej bramki i sporadycznych kontratakach. Piłkarze Resovii przeważali na boisku przede wszystkim pod względem wytrzymałościowym.

2009.03.29 | 12 kolejka

LKS Biała - Resovia II Rzeszów 1:8 (1:2)
8' Gaweł - 20' Danielak, 40' 65' 90' Pietrucha, 46' 47' 66' Bryk, 77' Warchoł

Resovia II: Szyszko, Rybak (46' Tutak), Bogacz, Pietrucha, Krupa (46' Kruczek), Szalacha, Barłowski, Grabowski (58' Mastej), Bryk, Warchoł, Danielak (60' Wnęk)

Mecz zaczął się od niespodziewanego prowadzenia gospodarzy, którzy wykorzystali dekoncentrację "pasiaków". Rzeszowianie szybko przypomnieli ambitnym piłkarzom z Białej miejsca drużyn w ligowej tabeli, strzelając do przerwy dwie bramki. Druga połowa to już zdecydowana przewaga gości, którzy strzelając 6 goli skutecznie odebrali miejscowym ochotę do gry.

2008.10.26 | 11 kolejka

Junak Rzeszów - Resovia II Rzeszów 1:5 (0:2)
77' Podgórski - 25' 84' Barłowski, 45' Pietrucha, 60' Złotek, 66' M. Bryk

Junak:
Różański, Ziaja, Szczepański (46' Pomianek), Bukała, Gancarz, Czyż, P. Podgórski, Kuśnierz (65' Jandziś), Wisz, Cieplik, Szela
Resovia II: Król, Pietrucha, Świst, Bednarz, Krupa (65' Rybak), Barłowski, Jakubowski (70' Tutak), Złotek, Baran, Warchoł, M. Bryk
Sędzia: Petela (Rzeszów)

Piłkarze rezerw Resovii zakończyli rundę jesienną cennym zwycięstwem z Junakiem Słocina i bezapelacyjnie zostali mistrzami na pólmetku rozgrywek. Najlepszym piłkarzem na boisku w derbowym pojedynku był pomocnik "pasiaków" Andrzej Barłowski.

2008.10.19 | 10 kolejka

Resovia II - Jasionka 4-3 (2-1)
16' Pietrucha, 25' Warchoł, 66' 72 (k) Jakubowski - 31' Jucha, 63' 90' R.Gdula

Resovia II: Szyszko, Rybak, Pietrucha, Świst, Bednarz, Złotek, Jakubowski, Barłowski (65' Tutak), Krupa, M. Bryk, Warchoł
Jasionka: T. Walat, Mroczka, M. Gdula, Panek, Mierzwa, Rakuś, R. Gdula, Kornak, Ślemp, Jucha, W. Walat

Mecz jak na tą klasę rozgrywkową był wyjątkowo emocjonujący.  Gości byli najtrudniejszym rywalem z jakim zmierzyli się w tym sezonie piłkarze rezerw Resovii.
Piłkarze z Jasionki przegrywali 2-0, ale nie poddali się łatwo i w 63 minucie udało się im wyrównać. Resoviacy mieli jednak w swoich szeregach powracającego po kontuzji piłkarza pierwszej drużyny- Witolda Jakubowskiego, który pod koniec meczu strzelił dwie bramki dające "pasiakom" 3 punkty.

2008.10.12 | 9 kolejka

Rudnianka Rudna Wielka - Resovia II Rzeszów 1:5 (0:2)
75' Kula - 7' J. Baran, 30' M. Bryk, 55' Bednarz, 58' Krupa, 76' Szkolnik (k)

Rudnianka:
Dymas, J. Dziągwa, Jajko, Kurdziel, W. Kula, D. Kula, Trzeciak, Salach, K. Kula, Pańczyszyn, Pokrywa.
Resovia II: Superson, Rybak (65' Tutak), Świst, Pietrucha, Bednarz, Grabowski, Szalacha, Jakubowski (46' Krupa), Szkolnik, M. Bryk, Baran
Widzów: 90

Piłkarze rezerw Resovii zdobyli kolejny komplet punktów w meczu z Rudnianką i na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej zostali mistrzami jesieni. Gospodarze od pierwszych minut próbowali nawiązać równorzędną walkę z liderem. Resoviacy wzmocnieni czterema piłkarzami z pierwszej drużyny nie dali gospodarzom szans na sprawienie niespodzianki. Najlepszym piłkarzem na boisku był grający w pomocy Piotr Szkolnik.

2008.10.05 | 8 kolejka

Resovia II Rzeszów - Trzcianka Trzciana 3:2 (0:0)
47' Lis (sam.) , 75' Rybak, 90' J. Baran - 57' Grobelny, 88' M.Łoboda

Resovia II: Szyszko (46' Kusz), Rybak, Świst, Pietrucha, Bednarz, Baran, Tutak, Jakubowski, Krupa, M. Bryk, Warchoł
Trzcianka: Pondo, Mitek, Lis, Stokłosa, Pomianek, Mika, D. Draus (60' Świąt), Czajkowski (75' P. Łoboda), K. Draus, M. Łoboda, Grobelny
Sędzia: Łapa (Łańcut)  Widzów: 100

W meczu ósmej kolejki klasy B drużyna rezerw Resovii z trudem wywalczyła 3 punkty. Resoviacy walczyli nie tylko z ambitnie grającą drużyną Trzciany, ale również z nieudolnymi decyzjami arbitra głównego, który zupełnie nie radził sobie z prowadzeniem tego spotkania. W 24 minucie meczu po zderzeniu z napastnikiem gości groźnej kontuzji kolana doznał bramkarz "pasiaków" Mateusz Szyszko. Jego miejsce w bramce zajął obrońca Jakub Warchoł. W 30 minucie meczu boisko opuścić musiał ukarany czerwona kartką, obrońca Resovii Świst. Większą część meczu resoviacy zmuszeni byli grać w 9 i z graczem z pola w roli bramkarza. Pomimo tego udało się im wywalczyć zasłużone zwycięstwo. Najlepszym piłkarzem meczu był pomocnik gospodarzy Jakub Baran.

2008.09.29 | 7 kolejka

Dąb Dąbrowa - Resovia II Rzeszów 2-8 (1-2)
25' 90' Żurek – 6' 88' Bednarz, 30' 75' 80' Korab, 55' Złotek, 70' M. Bryk, 86' Tutak

Dąb:
Sumara, Irzeński, Czarnecki, Mirek, Skóra, K. Żurek, Baran, Bonowicz, Bassara, Kwaśniak (80' Duchań), Rąb (70' Wozowicz, 75' Lelek).
Resovia II: Szyszko, Rybak, Krupa, Świst, Warchoł, Bednarz, Złotek (60' Tutak), Oślizło, Korab, J. Baran, M. Bryk
Widzów: 100

Rezerwy Resovii nie zwalniają tempa i gromią kolejnych rywali. Rzeszowianie wygrali siódme spotkanie z rzędu i są jedyną drużyną w lidze bez porażki. Najlepszym piłkarzem na boisku był pomocnik "pasiaków" Złotek.

2008.09.21 | 6 kolejka

Resovia II Rzeszów - Plon Klęczany 8:2 (4:1)
10' 15'Adamczyk, 28' Złotek, 35' 57' 75' 85' Bryk, 87' Korab - 25' (samob.), 84' Pałka

Resovia II: Szyszko, Rybak, Świst, Oślizło (46' Tutak), Bednarz, Korab, Szalacha, Złotek (65' Krupa), J. Baran, M. Bryk, Adamczyk
Plon:
Siłka, Kosiorek (46' Mateusz Mita), Wójcik, Opaliński, Czerwonka (46' Marek Mita), Jedliczka, Drozd, Patro, Koza (60' Przydział), Długosz, Pałka
Widzów: 150

Resovia po raz kolejny gromi. Jeszcze żadna drużyna nie znalazła recepty na pokonanie podopiecznych Dariusza Warchoła. Przewaga rzeszowskiego zespołu utrzymywała się od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra. Grę utrudniała woda stojąca na boisku po kilkudniowych opadach. Obydwie drużyny miały szansę na zmianę rezultatu. Resovia dwukrotnie ostrzeliwała poprzeczkę oraz słupek bramki Plonu. Goście z kolei nie wykorzystali sytuacji sam na sam.

Nowiny

2008.09.14 | 5 kolejka

KP Zabajka - Resovia II Rzeszów 1:3 (0:2)
68' Żmuda - 30' Złotek, 40' M. Bryk, 73' Adamczyk

Meblosystem: Mosiężny, Kotula, Kot (75' Demitraszek), Poźniak, Lewicki, Gut (46' Grygiel), Żmuda, Bis, Biały, Kłeczek (65' Drozd), Kogut
Resovia II: Szyszko, Pietrucha, Rybak, Tutak, Świst, Szalacha, Barłowski, Złotek (75' Krupa), Adamczyk, Warchoł, Bryk
Sędzia: Ząbczyk (Rzeszów)  Widzów: 80

Drużyna rezerw Resovii odniosła piąte z rzędu zwycięstwo i nadal zajmuje fotel lidera. W 68 minucie czerwoną kartką został ukarany obrońca "pasiaków" Marcin Pietrucha. Najlepszymi zawodnikami Resovii w tym meczu byli: Bryk i Szyszko.

2008.09.07 | 4 kolejka

Resovia II Rzeszów- Orzeł Wysoka Głogowska 4:0 (1:0)
25' 50' 66' (k) 85' M. Bryk

Resovia II: Szyszko, Rybak, Warchoł, Pietrucha, Bednarz,  Złotek, Szalacha, Barłowski, Krupa (46' Świst), M. Bryk, Wnęk (70' Tutak)
Orzeł: Koza, T. Pietrucha, Rogala (60' Woliński), Zieliński, Węglowski, Drzał (75' Grygiel), Orzech (46' Bida), Bułaś, Krzyśko, Rębisz (85' Bielecki), Duda
Sędzia: Wiech (Rzeszów)

Grająca w okrojonym składzie (brak Niemczyńskiego i Mościńskiego) drużyna rezerw Resovii dość gładko poradziła sobie z Orłem i umocniła się na pozycji lidera b klasy. Piłkarzom gości kondycji wystarczyło tylko na 45 minut meczu. Najlepszym piłkarzem na boisku po raz kolejny okazał się napastnik gospodarzy- Bryk.

2008.08.31 | 3 kolejka

Mrowlanka Mrowla - Resovia II Rzeszów 1:8 (0:4)
53'(k) Marcin Surowiec - 15' 45' 72' Bryk, 21' Bednarz, 27' 47'(k) 70' Mościński, 76' Barłowski

Mrowlanka: Lis, Krawiec (47' Miąsik), Sieradzki (85' Mat. Surowiec), Cieśla, Łagowski, Przybyło, B.Różański, H.Rózański, Mar.Surowiec, Stachurski (78' Bąk), Noworól
Resovia II: Szyszko, Rybak, (60' Tutak), Pietrucha, Warchoł, Bednarz, Szalacha, Barłowski, Złotek (46' Krupa), J.Baran (46' Niemczyński), Mościński, Bryk
Sędzia: Chmiel (Rzeszów) Widzów: 300

Trwa zwycięski marsz rezerw Resovii. Tym razem piłkarze "pasiaków" rozgromili Mrowlankę 8-1. Licznie zgromadzona publiczność podrzeszowskiej Mrowli miała okazję zobaczyć efektowną grę rzeszowskiej młodzieży. Resoviacy przeważali w całym meczu pod względem kondycyjnym i technicznym. Najlepszymi zawodnikami na boisku byli Bryk i Mościński.

2008.08.24 | 2 kolejka

Novi Nosówka - Resovia II 0:5 (0:3)
8' Adamczyk, 10' (k), 20' Mościński 60' J.Baran 86' Pietrucha

Novi: Więcek, Świder, Sworst, Ciupak, Dymek, Staćkowicz, A. Baran, Stachowicz, Żuczek, Byjoś, Kaszuba
Resovia II: Szyszko, Barłowski (55' Polończyk), Pietrucha, Warchoł, Bednarz, J. Baran (65' Tutak), Mościński, Szalacha, M. Bryk, Złotek (46' Niemczyński), Adamczyk (46' Rybak)

Resovia II nie zwalnia tempa. Rzeszowianie tym razem rozgromili 5-0 piłkarzy z Nosówki i bez straty bramki prowadzą w tabeli. Dotrzymać im kroku próbują Rudnianka i Junak, które także nie zaznały jeszcze porażki. Junak po zaciętym boju wygrał 4-3 z Zabajką. Bramkę na wagę kompletu punktów, po dograniu Kuśnierza, dla rzeszowian zdobył Podgórski.

Dziennik Polski

2008.08.17 | 1 kolejka

Resovia II Rzeszów- LKS Biała 6:0 (1:0)
30' 50' M.Bryk, 54' 70' Niemczyński, 82' Mościński 88' Złotek

Resovia II:
Szyszko, Rybak, Warchoł, Tutak, Bednarz, Barłowski, Złotek, Mościński, Polończyk, M.Bryk, Niemczyński
Biała: Czech, Kotula, Grzebyk, Szczepanik, Kruczek, Micał Januszczak, Wierzbiński, Gaweł, Środa, Gibała (60' Szczepanik)
Sędzia: Janusz Wiech (Rzeszów) Widzów: 100

Po pięciu latach nieobecności w ligowych rozgrywkach udanie zadebiutowali piłkarze rezerw Resovii. Reaktywowana drużyna Resovii II rozgromiła LKS Białą 6:0. W Resovii dobre spotkanie rozegrali Bryk, Złotek i Mościński. Piłkarzom z Białej zabrakło w drugiej połowie kondycji. Jedynie grający trener Piotr Wierzbiński dorównywał resoviakom w elementach rzemiosła piłkarskiego.