TERMINARZ 2008/09

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

















































 

 

 

Runda jesienna 2008/09 | III liga lubelsko - podkarpacka


 Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Resovia - Stal Mielec 6:0
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów 1:3
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica 2:0
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna 0:3 vo
Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk 3:1
Karpaty Krosno - Avia Świdnik 1:2
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski- Łada Biłgoraj 1:0

 Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Łada Biłgoraj - Resovia 0:5
Stal Rzeszów - Orlęta Łuków 2:0
Stal Mielec - Stal Kraśnik 0:0
Wisłoka Dębica - Spartakus Szarowola 3:0
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Radzyń Podl. 2:4
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 3:2
Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 3:2
Górnik II Łęczna - Tomasovia Tomaszów Lub. 3:1

 Kolejka 3 - 22-23 sierpnia
Resovia - Górnik II Łęczna 1:0
Spartakus Szarowola - Stal Rzeszów 0:2
Stal Kraśnik - Orlęta Łuków 2:0
Stal Mielec - Łada Biłgoraj 0:1
Orlęta Radzyń Podl. - Wisłoka Dębica 2:0
Karpaty Krosno - Unia Nowa Sarzyna 4:1
Izolator Boguchwała - Orzeł Przeworsk 1:3
Tomasovia Tomaszów Lub. - Avia Świdnik 0:2

 Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Avia Świdnik - Resovia 1:3
Stal Rzeszów - Orlęta Radzyń Podl. 3:0
Orlęta Łuków - Spartakus Szarowola 4:2
Łada Biłgoraj - Stal Kraśnik 2:1
Górnik II Łęczna - Stal Mielec 1:1
Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 3:1
Unia Nowa Sarzyna - Izolator Boguchwała 2:0
Orzeł Przeworsk - Tomasovia Tomaszów Lub. 2:1

 Kolejka 5 - 3 września (środa)
Resovia - Orzeł Przeworsk 2:2
Karpaty Krosno - Stal Rzeszów 0:0
Orlęta Radzyń Podl. - Orlęta Łuków 2:1
Stal Kraśnik - Spartakus Szarowola 1:0
Stal Mielec - Avia Świdnik 1:0
Łada Biłgoraj - Górnik II Łęczna 2:1
Izolator Boguchwała - Wisłoka Dębica 0:1
Tomasovia Tomaszów Lub. - Unia Nowa Sarzyna 0:2

 Kolejka 6 - 6-7 września
Unia Nowa Sarzyna - Resovia 1:0
Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała 0:0
Orlęta Łuków - Karpaty Krosno 1:1
Spartakus Szarowola - Orlęta Radzyń Podl. 0:2
Orzeł Przeworsk - Stal Mielec 0:3
Górnik II Łęczna - Stal Kraśnik 3:0
Avia Świdnik - Łada Biłgoraj 2:1
Wisłoka Dębica - Tomasovia Tomaszów Lub. 4:0

 Kolejka 7 - 13-14 września
Resovia - Wisłoka Dębica 2:0
Tomasovia Tomaszów Lub. - Stal Rzeszów 0:0
Izolator Boguchwała - Orlęta Łuków 1:0
Karpaty Krosno - Spartakus Szarowola 1:1
Stal Kraśnik - Orlęta Radzyń Podl. 0:1
Stal Mielec - Unia Nowa Sarzyna 0:1
Łada Biłgoraj - Orzeł Przeworsk 4:2
Górnik II Łęczna - Avia Świdnik 3:0

 Kolejka 8 - 20-21 września
Stal Rzeszów - Resovia 1:4
Orlęta Łuków - Tomasovia Tomaszów Lub. 1:0
Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała 0:1
Orlęta Radzyń Podl. - Karpaty Krosno 1:1
Avia Świdnik - Stal Kraśnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 1:1
Orzeł Przeworsk - Górnik II Łęczna 2:1
Wisłoka Dębica - Stal Mielec 3:1

 Kolejka 9 - 27-28 września
Resovia - Orlęta Łuków 1:1
Stal Mielec - Stal Rzeszów 0:2
Tomasovia Tomaszów Lub. - Spartakus Szarowola 1:1
Izolator Boguchwała - Orlęta Radzyń Podl. 4:1
Stal Kraśnik - Karpaty Krosno 2:1
Łada Biłgoraj - Wisłoka Dębica 1:1
Górnik II Łęczna - Unia Nowa Sarzyna 4:0
Avia Świdnik - Orzeł Przeworsk 2:0

 Kolejka 10 - 4-5 października
Spartakus Szarowola - Resovia 0:0
Stal Rzeszów - Łada Biłgoraj 1:1
Orlęta Łuków - Stal Mielec 2:2
Orlęta Radzyń Podl. - Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1
Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała 3:1
Orzeł Przeworsk - Stal Kraśnik 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Avia Świdnik 1:1
Wisłoka Dębica - Górnik II Łęczna 1:1

 Kolejka 11 - 11-12 października
Resovia - Orlęta Radzyń Podl. 2:1
Górnik II Łęczna - Stal Rzeszów 1:0
Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 1:1
Stal Mielec - Spartakus Szarowola 0:0
Tomasovia Tomaszów Lub. - Karpaty Krosno 6:0
Stal Kraśnik - Izolator Boguchwała 3:1
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 0:2
Orzeł Przeworsk - Unia Nowa Sarzyna 3:0

 Kolejka 12 - 18-19 października
Karpaty Krosno - Resovia 1:1
Stal Rzeszów - Avia Świdnik 2:3
Orlęta Łuków - Górnik II Łęczna 1:1
Spartakus Szarowola - Łada Biłgora 3:1
Orlęta Radzyń Podl. - Stal Mielec 0:0
Izolator Boguchwała - Tomasovia Tomaszów Lub. 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Stal Kraśnik 3:0
Wisłoka Dębica - Orzeł Przeworsk 0:0

 Kolejka 13 - 25-26 października
Resovia - Izolator Boguchwała 1:0
Orzeł Przeworsk - Stal Rzeszów 1:3
Avia Świdnik - Orlęta Łuków 1:1
Górnik II Łęczna - Spartakus Szarowola 3:0
Łada Biłgoraj - Orlęta Radzyń Podl. 1:1
Stal Mielec - Karpaty Krosno 1:1
Stal Kraśnik - Tomasovia Tomaszów Lub. 0:0
Unia Nowa Sarzyna - Wisłoka Dębica 0:0

 Kolejka 14 - 2 listopada
Tomasovia Tomaszów Lub. - Resovia 3:3
Stal Rzeszów - Unia Nowa Sarzyna 1:0
Orlęta Łuków - Orzeł Przeworsk 4:1
Spartakus Szarowola - Avia Świdnik 2:1
Orlęta Radzyń Podl. - Górnik II Łęczna 2:0
Karpaty Krosno - Łada Biłgoraj 2:0
Izolator Boguchwała - Stal Mielec 1:1
Stal Kraśnik - Wisłoka Dębica 2:0
 

Runda wiosenna 2008/09 | III liga lubelsko - podkarpacka


 Kolejka 15 - 8-9 listopada

Resovia - Stal Kraśnik 0:0
Wisłoka Dębica - Stal Rzeszów 1:1
Unia Nowa Sarzyna - Orlęta Łuków 3:0
Orzeł Przeworsk - Spartakus Szarowola 1:5
Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podl. 3:0
Górnik II Łęczna - Karpaty Krosno 1:1
Łada Biłgoraj - Izolator Boguchwała 0:2
Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lub. 0:0

 Kolejka 16 - 14-15 marca
Spartakus - Unia Nowa Sarzyna 2:0 (6 maja)
Stal Rz. - Stal Kraśnik  5:1
Wisłoka Dębica - Orlęta Łuków 0:0
Orzeł Przeworsk - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
Avia Świdnik - Karpaty Krosno 0:0 (6 maja)
Górnik II Łęczna - Izolator Boguchwała 1:1 (6 maja)
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lub. 0:0 (6 maja)
18.03 - Stal Mielec -  Resovia Rzeszów 0:1

 Kolejka 17 - (przeł.) 29 kwietnia
Stal K. - Stal M. 1:1
Resovia - Łada 3:2
Tomasovia - Górnik II 0:2
Izolator - Avia 1:0
Karpaty - Orzeł 1:0
Orlęta R.P. - Unia 0:3
Spartakus - Wisłoka 0:0
Orlęta Ł. - Stal Rz. 1:1

 Kolejka 18 - 28-29 marca
Orlęta Ł. - Stal K. 1:2
Stal Rz. - Spartakus 2:1
Wisłoka - Orlęta R.P. 1:0
Unia - Karpaty 1:0
Orzeł - Izolator 1:2
Avia - Tomasovia 0:0
Górnik II - Resovia 0:0
Łada - Stal M. 2:2

 Kolejka 19 - 1 kwietnia
Stal K. - Łada 2:0
Stal M. - Górnik II 0:0
Resovia - Avia 1:1
Tomasovia - Orzeł 3:1
Izolator - Unia 1:2
Karpaty - Wisłoka 2:2
Orlęta R.P. - Stal Rz. 0:2
Spartakus - Orlęta Ł. 3:0


 Kolejka 20 - 4 - 5 kwietnia
Spartakus - Stal K. 2:4
Orlęta Ł. - Orlęta R.P. 1:0
Stal Rz. - Karpaty 2:0
Wisłoka - Izolator 2:2
Unia - Tomasovia 0:1
Orzeł - Resovia 0:2
Avia - Stal M. 2:0
Górnik II - Łada 2:0

 Kolejka 21 - 11 - 12 kwietnia
Stal K. - Górnik II  0:3
Łada - Avia 1:2
Stal M. - Orzeł 1:1
Resovia - Unia 1:0
Tomasovia - Wisłoka 0:1
Izolator - Stal Rz. 1:0
Karpaty - Orlęta Ł. 1:0
Orlęta R.P. - Spartakus 0:1

 Kolejka 22 - 18 - 19 kwietnia
Orlęta R.P. - Stal K. 1:2
Spartakus - Karpaty 1:0
Orlęta Ł. - Izolator 0:2
Stal Rz. - Tomasovia 1:0
Wisłoka - Resovia 2:3 (6 maja)
Unia - Stal M. 1:1
Orzeł - Łada 1:0
Avia - Górnik II 2:0

 Kolejka 23 - 25 - 26 kwietnia
Stal K. - Avia 0:1
Górnik II - Orzeł 3:1
Łada - Unia 0:2
Stal M. - Wisłoka 0:0 (29 kwietnia)
Resovia - Stal Rz. 3:0
Tomasovia - Orlęta Ł. 3:0
Izolator - Spartakus 2:1
Karpaty - Orlęta R.P. 3:0

 Kolejka 24 - 2 - 3 maja
Karpaty - Stal K. 2:0
Orlęta R.P. - Izolator 0:3
Spartakus - Tomasovia 1:0
Orlęta Ł. - Resovia 0:1
Stal Rz. - Stal M. 1:0
Wisłoka - Łada 2:0
Unia - Górnik II 0:2
Orzeł - Avia 0:2

 Kolejka 25 - 9 - 10 maja
Stal K. - Orzeł 0:1
Avia - Unia 3:3
Górnik II - Wisłoka 4:1
Łada - Stal Rz. 0:7
Stal M. - Orlęta Ł. 3:2
Resovia - Spartakus 0:0
Tomasovia - Orlęta R.P. 1:0
Izolator - Karpaty 0:2

 Kolejka 26 - 16 - 17 maja
Izolator - Stal K. 3:0
Karpaty - Tomasovia 1:3
Orlęta R.P. - Resovia 0:4

Spartakus - Stal M. 1:2
Orlęta Ł. - Łada 0:0
Stal Rz. - Górnik II 3:1
Wisłoka - Avia 0:0
Unia - Orzeł 0:0

 Kolejka 27 - 23 - 24 maja
Stal K. - Unia 1:0
Orzeł - Wisłoka 0:3
Avia - Stal Rz. 1:1
Górnik II - Orlęta Ł. 3:0
Łada - Spartakus 2:1
Stal M. - Orlęta R.P. 3:0
Resovia - Karpaty 2:0
Tomasovia - Izolator 2:2

 Kolejka 28 - 27 maja
Tomasovia - Stal K. 5:1
Izolator - Resovia 1:0
Karpaty - Stal M. 0:3
Orlęta R.P. - Łada 1:0
Spartakus - Górnik II 2:2
Orlęta Ł. - Avia 1:0
Stal Rz. - Orzeł 3:0
Wisłoka - Unia 1:1

 Kolejka 29 - 30 maja
Wisłoka - Stal K. 0:0
Unia - Stal Rz. 2:1
Orzeł - Orlęta Ł. 2:0
Avia - Spartakus 1:1
Górnik II - Orlęta R.P. 2:2
Łada - Karpaty 1:4
Stal M. - Izolator 3:1
Resovia - Tomasovia 0:0

 Kolejka 30 - 6 czerwca
Stal K. - Resovia 0:2
Tomasovia - Stal M. 1:0
Izolator - Łada 1:0
Karpaty - Górnik II 0:2
Orlęta R.P. - Avia 1:0
Spartakus - Orzeł 3:0
Orlęta Ł. - Unia 1:2
Stal Rz. - Wisłoka 2:2


 baraże o awans do II ligi  - 17 i 20  czerwca


Polonia/Sparta Świdnica - Zagłębie Sosnowiec 0:0 | 0:1
BKS Stal Bielsko-Biała - Jarota Jarocin 0:2 | 2:1
Błękitni Stargard Szczeciński - Miedź Legnica 1:3 | 3:4 
Goplania Inowrocław - Czarni Żagań 0:2 | 0:6

GLKS Nadarzyn - Hetman Zamość 1:1 | 0:0
Hutnik Kraków - Jeziorak Iława 1:1 | 0:1
Huragan Morąg - Okocimski KS Brzesko 0:2 | 0:5
Stal Rzeszów - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0 | 3:1
 

 

 

 





















































































































































































































































































































 

| ...do terminarz |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by