WYDARZENIA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 
 

 

2009.12.17 | 94. Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze CWKS "Resovia"

W czwartek (17 bm.) o godz. 17.00 odbyło się 94. Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Cywilno – Wojskowego Klubu Sportowego „Resovia”. 
W zarządzie klubu zaszły tylko „kosmetyczne” zmiany. W dalszym ciągu pełne poparcie klubowych członków posiada prezes Aleksander Bentkowski, który przez kolejne 4 lata będzie pełnił funkcję prezesa jednego z najstarszych klubów w kraju.
W składzie zarządu Resovii znaleźli się ponadto: Janusz Mazur (wiceprezes ds. sportowych, Prezes Sekcji Lekkiej Atletyki), Jacek Pięta (wiceprezes ds. sponsorów), Zbigniew Wiech (wiceprezes ds. organizacyjnych), Adam Sadecki (członek zarządu, Prezes Sekcji Piłki Nożnej), Eugeniusz Korbecki (członek zarządu, Prezes Sekcji Kolarskiej), Jacek Trojnar (członek zarządu, Prezes Sekcji Łuczniczej), Łukasz Majka (członek zarządu), Bogdan Kula (członek zarządu), Wiesław Ptaszek (członek zarządu).

resoviacy.pl

2009.12.08 | Adam Sadecki nadal prezesem sekcji piłkarskiej

- Być działaczem Resovii, klubu z ponad 100-letnią tradycją, to zaszczyt i honor - podkreślił po wyborze na prezesa piłkarskiej sekcji Adam Sadecki, który - de facto - rzeszowskim piłkarzom szefuje już od 10 miesięcy.
Podczas dzisiejszego walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego członków sekcji Sadecki uzyskał wielki mandat zaufania - nie było na sali nikogo, kto podważyłby jego kandydaturę.
Nowy-stary prezes stanął na czele zarządu, w skład którego weszli: Marek Holski, Janusz Brud, Ryszard Blicharz i bramkarz II-ligowej drużyny Marcin Pietryka.
- Jestem szczęśliwy, ale i zaskoczony wyborem - przyznał Sadecki. Obecnych na zebraniu piłkarzy poprosił o wyrozumiałość. - Robimy wszystko, żebyście otrzymywali wypłaty w terminie. Czasem się nie udaje, ale to nie świadczy o nieudolności działaczy. W klubie panuje świetna atmosfera, dbajmy o nią.
Sytuacja finansowa sekcji nie jest zła. Piłkarzy wspiera 46 sponsorów, szacowany budżet na 2010 rok to prawie 1 mln zł.

resoviacy.pl

 

 

| ... do wydarzenia |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by