WYDARZENIA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.02.22 | To był rok Resovii!

22 lutego w Hotelu Łańcut odbyła się XVII Gala Podkarpackiej Nike, na której wręczono okolicznościowe statuetki piłkarzom, trenerom i działaczom za osiągnięcia sportowe w 2018 roku.
Najwięcej statuetek wywalczyła Resovia, dla której ubiegły rok był wyjątkowy. Kapituła złożona z działaczy piłkarskiego związku i dziennikarzy przyznała "Pasiakom" statuetkę Drużyny Roku. Nagrodę w kategorii Sponsor Roku otrzymał Piotr Krztoń reprezentujący firmę Delikatesy Centrum Pro-One. Szymon Grabowski, szkoleniowiec, który w poprzednim sezonie poprowadził "biało-czerwonych" do II ligi, wybrany został Trenerem Roku.
Nagrody przyznano w w dziesięciu kategoriach.
Piłkarzem Roku został Andreja Prokić ze Stali Mielec, a Piłkarką Roku - Sandra Oleszczuk (GKS Majdan Sieniawski). Futsalowym Zawodnikiem Roku wybrano Pawła Hadego (Heiro Rzeszów). Tytuł Odkrycia Młodzieżowca Roku przypadł Łukaszowi Konefałowi ze Stali Stalowa Wola. Statuetka Trenera Wychowawcy Młodzieży przypadła duetowi: Marcin Maculski i Jakub Kozner (Beniaminek Krosno). Działaczem Roku wybrany został Roman Stefanik (Izolator Boguchwała), a Samorządowcem Roku został Edward Dobrzański, wójt gminy Czarna k. Łańcuta.
Resoviacy na Gali stanowili sporą grupę i mieli swoich reprezentantów niemal we wszystkich kategoriach. Poza laureatami nagród, wśród wyróżnionych i nominowanych znaleźli się: Bartłomiej Buczek, Konrad Domoń (w kategorii Piłkarz Roku), Karolina Bednarz, Karolina Matuszek (Piłkarka Roku), Szymon Dusza (Trener Wychowawca Młodzieży Roku), Adrian Rudawski (Działacz Roku), Kamil Antonik, Aleksander Drobot (Odkrycie Roku)
 


foto: CWKS Resovia


foto: CWKS Resovia

Drużyna Roku - Resovia
Wyróżnienia: Stal Mielec, Wisłoka Dębica
Nominacje: Siarka Tarnobrzeg, Sokół Sieniawa, Stal Stalowa Wola

Piłkarz Roku - Andreja Prokić (Stal Mielec)
Wyróżnienia: Barłomiej Buczek (Resovia), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola)
Nominacje: Konrad Domoń (Resovia), Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa), Mateusz Krawczyk (Karpaty Krosno)

Piłkarka Roku - Sandra Oleszczuk (GKS Majdan Sieniawski)
Wyróżnienia: Karolina Bednarz (Resovia), Klaudia Korab (Sokół Kolbuszowa Dln.)
Nominacje: Karolina Matuszek (Resovia), Anna Mucha (DAP Dębica), Kornelia Dudziak (Sokół Kolbuszowa Dln.)

Trener Roku - Szymon Grabowski (Resovia)
Wyróżnienia: Tomasz Głąb (Izolator Boguchwała), Dariusz Kantor (Wisłoka Dębica/AMO Dębica)
Nominacje: Artur kowronek (Stal Mielec), Dariusz Jęczkowski (Karpaty Krosno), Włodzimierz Gąsior (Siarka Tarnobrzeg)

Trener Wychowawca Młodzieży Roku - Marcin Maculski, Jakub Kozner (Beniaminek Krosno)
Wyróżnienia: Michał Franczyk (kadra kobiet PZPN), Maciej Marczydło, Krzysztof Hus (AMO Rzeszów)
Nominacje: Szymon Dusza (Resovia), Marcin Wołowiec (Stal Rzeszów), Jacek Cyganowski (AP Piłkarskie Nadzieje Mielec)

Sponsor Roku - Piotr Krztoń (Pro One - Delikatesy Centrum /Resovia)
Wyróżnienia: PGE (Stal Mielec), Profbud (Beniaminek Krosno)
Nominacje: Deweloper APKLAN (Resovia), Fibrain Sp. z o.o. (Stal Rzeszów), Stal-Systems (Wólczanka Wólka Pełkińska)

Działacz Roku - Roman Stefanik (Izolator Boguchwała)
Wyróżnienia: Eugeniusz Niemiec (Wisłok Wiśniowa), Jacek Orłowski (Stal Mielec)
Nominacje: Rafał Kalisz (Stal Rzeszów), Adrian Rudawski (Resovia), Andrzej Skowroński (Sokół Kolbuszowa Dln.)

Odkrycie Roku/Młodzieżowiec Roku - Łukasz Konefał (Stal Stalowa Wola)
Wyróżnienia: Kamil Antonik (KS Wiązownica/Resovia), Szymon Gwiazda (Wisłoka Dębica)
Nominacje: Aleksander Drobot (Resovia/Siarka Tarnobrzeg), Kacper Sadłocha (Stal Mielec), Bartłomiej Słysz (Wólczanka Wólka Pełkińska)

Futsalowy Zawodnik Roku - Paweł Hady (Solne Miasto Wieliczka/Heiro Rzeszów)
Wyróżnienia: Ireneusz Depta (Heiro Rzeszów), Sebastian Fedan (Heiro Rzeszów)
Nominacje: Łukasz Skowron (Stal Mielec/Heiro Rzeszów), Mateusz Dopart (Stal Mielec), Krystian Frączek (Vivaldi Dukla)

Samorządowiec Roku - Edward Dobrzański (wójt gminy Czarna k. Łańcuta)
Wyróżnienia: Stanisław Rokosz (wójt gminy Dębica), Witold Walawender (radny miasta Rzeszowa)
Nominacje: Roman Kałamarz (wójt gminy Jarosław), Lucjusz Nadbereżny (prezydent miasta Stalowa Wola), Piotr Przytocki (prezydent miasta Krosno)

 

 


 

resoviacy.pl

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do wydarzenia |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by