WYDARZENIA

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 
 

 

2012.08.03 | Wakacje z piłką zakończoneProjekt został skierowany do wszystkich dzieci z Rzeszowa, które miały okazję bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach piłkarskich. Celem projektu było podnoszenie umiejętności piłkarskich przez młodych zawodników w czasie wolnym, jako alternatywna forma spędzania czasu wolnego.
Promocja zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie patologiom społecznym, kształtowanie właściwych postaw społecznych, poszanowanie pracy własnej i innych, przestrzeganie zasad fair play w rywalizacji sportowej jak i w życiu codziennym w środowisku najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Realizacja zadania odbywała się poprzez prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych.
Projekt "Wakacje z piłką 2012" rozpoczął się 2 lipca i trwał do 31 lipca. Imprezę zorganizowano na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego 22 w Rzeszowie. Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora piłki nożnej, uczestnicy projektu byli pod stałą opieką medyczną. Ze strony organizatora. którym była Sekcja Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych CWKS Resovia zostały zapewnione zimne napoje, sprzęt sportowy i okolicznościowe nagrody. Każdy uczestnik na zakończenie imprezy otrzymał pamiątkową koszulkę. W zajęciach uczestniczyło około 80 młodych sportowców (dziewcząt i chłopców), a najmłodszy z uczestników miał 3 lata.
Szczególne podziękowania należą się sponsorom projektu: Fundacji PGiNG im. Ignacego Łukasiewicza, ICN Polfa w korporacji Valeant, Wydziałowi Zdrowia Miasta Rzeszowa (zadanie współfinansowane ze środków na realizację zadań publicznych w zakresie ochrony zdrowia w 2012 r.).
Projekt jest cyklicznym wydarzeniem, został zainicjowany w 2011 r. i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców Rzeszowa. Projekt "Wakacje z piłką 2012" został objęty patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa.
 


                                                                                 foto: Dział Marketingu CWKS Resovia


                                                                                 foto: Dział Marketingu CWKS Resovia

Dział Marketingu CWKS Resovia, resoviacy.pl  | 03.08.2012

 
 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

| ... do wydarzenia |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by