obrońca: Natalia Zadernowska, Justyna Lew, Justyna Jamuła, Agnieszka Szymańska, Katarzyna Grzebyk, Katarzyna Czyż, Magdalena Prucnal, Julia Buż, Patrycja Greguła
pomocnik: Andżelika Kąkol, Monika Plizga, Izabella Bać, Karolina Łuszcz, Monika Kośmider, Paulina Mac, Karolina Bednarz, Andżelika Stopa, Joanna Porada, Aleksandra Ilasz, Melania Ryś, Olimpia Ryś, Dominika Mazur, Karolina Kurasz, Justyna Janusz
napastnik: Wiktoria Krzysztoń, Karolina Gaweł, Jagoda Niziołek, Patrycja Miś, Ewa Koman, Żaneta Rzeszutek

resoviacy.pl

2013.06.19 | Juniorki Resovii zakończyły sezon na I miejscu

Resovia Rzeszów - Sokół Kolbuszowa 2:1 (1:1)
32' Krzysztoń, 65' Kośmider (dla Resovii)

Zmagania w Podkarpackiej Lidze Juniorek zakończyły piłkarki Resovii. Podopieczne Sabiny Wargackiej w ostatnim meczu ligowy pokonały zespół MUKS Sokół Kolbuszowa 2:1. Rzeszowianki uplasowały się na I miejscu w lidze z dorobkiem 31 punktów.

2013.06.16 | Seniorki Resovii zakończyły udany sezon

Podgórze II Kraków - Resovia Rzeszów 0:6
Bąk 2, Kiełtyka, Mazur, Kośmider, Czyż

Resovia: Mścisz, Czyż, Wargacka, Greguła, Gąska, Kiełtyka, Bąk, Kośmider, Sowa, Kurasz, Słomka oraz Mazur, Mik, Boś, Stopa, Węgrzyn, Koman

Żeńska drużyna Resovii zakończyła rozgrywki ligowe udanym występem w Krakowie, gromiąc rezerwy miejscowego Podgórza 6:0. Podopieczne Moniki Nosal zapewniły sobie awans do II ligi już w przedostatniej kolejce, ale występ w Krakowie potraktowały poważnie. Drugie miejsce w tabeli zajęły rezerwy AZS-u UJ Kraków.

2013.06.08 | Seniorki Resovii w II lidze

Prądniczanka Kraków - Resovia Rzeszów 0:11 (0:3)
1' 45' Kiełtyka, 20' 38' 69' Wargacka, 47' 53' 57' Kurasz, 59' Koman, 72' Słomka, 65' samobójcza

Resovia: Mścisz, Węgrzyn, Czyż, Greguła (54' Koman), Gąska (52' Boś), Sowa (41' Mik), Wargacka, Kośmider, Kiełtyka, Słomka, Kurasz (55' Stopa)

Seniorki Resovii rozgromiły w Krakowie miejscową Prądniczankę 0:11 i na tydzień przed zakończeniem rozgrywek zapewniły sobie awans do II ligi. Sukces podopiecznych Moniki Nosal jest w pełni zasłużony. Pierwszą bramkę zdobyła już w pierwszej minucie meczu Agnieszka Kiełtyka. Przed przerwą dwie bramki zdobyła doświadczona Sabina Wargacka.
Po zmianie stron rzeszowianki kompletnie zdeklasowały zespół Prądniczanki. Zdobyły jeszcze 7 goli, a przy odrobinie szczęścia powinny podwyższyć wynik meczu o kolejne trafienia. W 65 minucie padł gol po uderzeniu samobójczym. Hat-trickami popisały się w sobotnim meczu Karolina Kurasz i Sabina Wargacka.

2013.06.07 | Remis juniorek w Dębicy

UKS Szóstka Dębica - Resovia Rzeszów 1:1
Kurasz

Piłkarska drużyna juniorek Resovii po raz drugi w sezonie podzieliła się punktami. Tym razem rzeszowianki zremisowały w Dębicy z miejscowym UKS-em Szóstka 1:1. Podopieczne Sabiny Wargackiej już wcześniej zapewniły sobie tytuł mistrzowski na tym szczeblu rozgrywek.

2013.05.31 | Trzy bramki juniorek w Przemyślu

MKS Motor Przemyśl - Resovia Rzeszów 0:3
Kośmider, Krzysztoń, Bednarz

W meczu 10 kolejki Podkarpackiej Ligi Juniorek Starszych, piłkarki Resovii pokonały przemyski Motor 3:0. Bramki dla rzeszowskiej drużyny zdobyły:  Monika Kośmider, Wiktoria Krzysztoń i Karolina Bednarz.

2013.05.29 | Piłkarki o krok od awansu

Starówka II Nowy Sącz - Resovia Rzeszów 0:2 (0:2)
1' 4' Mróz

Resovia: Mścisz,  Gąska (41' Węgrzyn), Greguła, Wargacka, Czyż (65' Boś), Kiełtyka (65' Mazur), Prugar, Kośmider (60' Stopa), M. Sowa (56' Mik), Mróz (41' Kurasz), Słomka (41' Bąk)

Piłkarki Resovii w meczu 14 kolejki III ligi seniorek pokonały zespół rezerw Starówki Nowy Sącz 2:0. Dwie bramki dla rzeszowianek zdobyła najlepsza snajperka zespołu Elżbieta Mróz. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek podopieczne Moniki Nosal potrzebują do awansu 4 punkty.

2013.05.25 | Porażka juniorek Resovii w Kolbuszowej

MUKS Sokół Kolbuszowa - Resovia Rzeszów 1:0 (1:0)
Mokrzycka

W meczu na szczycie Podkarpackiej Ligi Juniorek Starszych jednobramkowe zwycięstwo odniosły piłkarki z Kolbuszowej. Bramkę na wagę 3 punktów zdobyła Aleksandra Mokrzycka, która niedawno zadebiutowała na boiskach II ligi w zespole seniorek. Młode piłkarki Resovii z przewagą 9 punktów nadal prowadzą w tabeli.

2013.05.17 | Pewne zwycięstwo juniorek

Resovia Rzeszów - UKS Szóstka Dębica 3:0
Greguła, Czyż, Bednarz

Podopieczne Sabiny Wargackiej pokonały UKS Szóstkę Dębica 3:0. Rzeszowianki na 4 kolejki przed końcem rozgrywek mają już 24 punkty i są bliskie zdobycia mistrzostwa Podkarpackiej Ligi Juniorek.

2013.05.17 | Góralki rozgromione w Rzeszowie

Resovia Rzeszów - Rysy Bukowina Tatrzańska 6:0 (4:0)
3' 18' Kośmider, 22' sam., 25' Słomka, 55' M. Sowa, 62' Wargacka

Resovia: Mścisz, Czyż (36' Kurasz), Wargacka, Gąska (58' Węgrzyn), Mik (34' Mazur), Bąk (54' Stopa), Prugar, Sowa (65' Bednarz), Greguła (68' Boś), Słomka (41'  Błyskal), Kośmider
Rysy: Miśkowiec (25' Gał), A. Ślęczek, W. Ślęczek, Nowobilska, Jaworska, Martinczak, Pańszczyk (65' Kurnyta), Szymańczyk, Butas (30' Jurek), Turza (30' Kukuczka), Misiura
Widzów: 50

Drużyna piłkarek Resovii wygrała z Rysami Bukowina Tatrzańska 6:0. Piłkarki z Podhala dołączyły do rozgrywek ligowych w trakcie sezonu i mecze z ich udziałem nie są punktowane.
Rzeszowianki górowały nad przyjezdnymi w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Już w 3 minucie meczu Monika Kośmider otworzyła worek z bramkami. Ta sama zawodniczka w 18 minucie meczu ładnym uderzeniem z 20 metrów ponownie pokonała bramkarkę gości.
Mecz toczył się głównie na połowie przyjezdnych. Resoviaczki starały się grać skrzydłami i raz za razem stwarzały zagrożenie pod bramką rywalek. W 22 minucie meczu zakotłowało się pod bramką piłkarek z Bukowiny i piłka po samobójczym kopnięciu jednej z piłkarek gości wpadła do bramki. Dwie minuty później Karolina Słomka podwyższyła wynik meczu na 4:0.
W drugiej połowie meczu piłkarki z Rys ambitnie walczyły o zdobycie bramki honorowej. Trafiły jednak tego dnia na pewnie grającą rzeszowską defensywę. W 55 minucie meczu gospodynie wykonywały rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu zbyt krótko wybiła bramkarka Rys i Małgorzata Sowa wykorzystała ten błąd podwyższając wynik meczu na 5:0. Wynik meczu na 6:0 ustaliła Sabina Wargacka, która wykorzystała kolejny błąd bramkarki Rys. Wyłuskała odbitą od obrończyń gośći futbolówkę i skierowała ją do pustej bramki rywalek.

2013.05.11 | Wyjazdowe zwycięstwo piłkarek

Wanda II Kraków - Resovia Rzeszów 0:4 (0:3)
2' 13' Mik, 20' Słomka, 73' Greguła

Resovia: Mścisz, Gąska (65' Boś), Wargacka (41' J. Bąk), Greguła, Czyż, Mik (30' Koman), Prugar (60' Mazur), Kośmider, Kiełtyka, Kurasz (41' Stopa), Słomka (60' Błyskal)

Rzeszowianki rozstrzygnęły losy tego pojedynku już w pierwszych 20  minutach. Świetnie w roli ofensywnej skrzydłowej spisała się Patrycja Mik, która zdobyła dwa gole. Resoviaczki straszyły rywalki mocnymi strzałami z dystansu. W tym elemencie szczególnie dobrze spisywała się Maria Prugar i Monika Kośmider.
- Dziewczyny mądrze rozgrywały piłki w środku pola. Gra przez większość meczu toczyła się na połowie Wandy. Świetnie funkcjonowały nasze skrzydła
- podkreślała zadowolona zarówno z wyniku, jak i gry Monika Nosal, szkoleniowiec Resovii.
W drugiej połowie blisko zdobycia efektownej bramki była Anna Błyskal, która uderzała z rzutu wolnego i trafiła w poprzeczkę.

mj (Nowiny)

2013.05.10 | Juniorki Resovii umacniają się na pozycji lidera

Resovia Rzeszów (juniorki) - Motor Przemyśl (juniorki) 2:0
Kośmider, Koman

Piłkarki Resovii w meczu 7 kolejki Podkarpackiej Ligi Juniorek pokonały drużynę Motoru Przemyśl 2:0. Podopieczne Sabiny Wargackiej zajmują fotel lidera z przewagą 15 punktów nad zespołem Sokoła Kolbuszowa.

2013.04.28 | Walkower dla seniorek Resovii

Mecz III ligi małopolskiej seniorek pomiędzy Hejnałem Krzyszkowice, a Resovią Rzeszów nie odbył się.
Zespół z Krzyszkowic po raz kolejny nie skompletował składu do gry i najprawdopodobniej wycofa się z rozgrywek. Zawodniczki Resovii otrzymały 3 punkty walkowerem i nadal zajmują pozycję lidera tabeli.

2013.04.21 | Piłkarki Resovii bez punktów w meczu na szczycie

Resovia Rzeszów - AZS UJ II Kraków 1:2 (0:0)
66' Mróz - 44' Gozdecka, 80' Bartosiewicz

Resovia: Mścisz, Wargacka, Greguła, Gąska (41' Błyskal), Czyż, Kiełtyka, Bąk (50' Kurasz), Mróz, M. Sowa (65' Mik), Słomka (54' Kośmider), Prugar (45' Koman)
Sędzia: Grabowska (Stalowa Wola), Widzów: 50

AZS wystawił w podstawowej jedenastce aż siedem zawodniczek z pierwszej drużyny, która gra w ekstralidze. - Przez pierwsze 20 minut moje podopieczne nie wiedziały, co się dzieje. Na szczęście obroną dobrze kierowała Sabina Wargacka i przed przerwą nie straciłyśmy gola - mówiła Monika Nosal, trenerka Resovii.
Pierwszego gola rzeszowianki straciły po błędzie bramkarki Karoliny Mścisz. Piłka wpadła do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. Potem zespołową akcję efektownym lobem zakończyła Elżbieta Mróz, która mogła zdobyć jeszcze dwie bramki. - Miała sytuacje sam na sam z bramkarką AZS-u i raz trafiła w słupek. Szkoda bo mogłyśmy poskromić pewne swego krakowianki - oceniła Monika Nosal. AZS gola na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie gry. Przy próbie dośrodkowania piłka wpadła "za kołnierz" naszej bramkarki.

mj (Nowiny)

2013.04.18 | Zwycięstwo juniorek w Kolbuszowej

Sokół Kolbuszowa Dln. (juniorki) - Resovia Rzeszów (juniorki) 1:2
Korab - Koman, Kurasz

W meczu zaległym (6 kolejka) Podkarpackiej Ligi Juniorek Starszych piłkarki Resovii pokonały Sokół Kolbuszowa Dolna. Po sześciu rozegranych kolejkach rzeszowianki zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie.

2013.04.06 | Udana inauguracja piłkarek

Andrusy Lipnik - Resovia Rzeszów 0:3 (0:1)
3' Kiełtyka, 70' Bąk, 81' Mróz

Resovia: Mścisz, Koman (40' Czyż), Greguła, Kośmider, Błyskal, M. Sowa, Słomka (40' Bąk), Prugar (68' Mik), Mróz, Kurasz, Kiełtyka

Piłkarki Resovii udanym występem zainaugurowały rundę wiosenną rozgrywek III ligi małopolskiej. Rzeszowianki na wyjeździe pokonały 3:0 zespół Andrusy Lipnik i umocniły swoją pozycję na fotelu lidera. Pierwszą bramkę w meczu już w 3 minucie zdobyła Agnieszka Kiełtyka. W 70 minucie meczu zza pola karnego strzelała Justyna Bąk i piłka po odbiciu od jednej z piłkarek Andrusów wpadła do siatki. Wynik na 3:0 ustaliła Elżbieta Mróz, która technicznym strzałem pokonała bramkarkę miejscowych.

2013.04.06 | Piłkarki gotowe do ligi

Piłkarki Resovii zakończyły okres przygotowań do rywalizacji w rozgrywkach III Ligi Małopolskiej i Podkarpackiej Ligi Juniorek. Resoviaczki przepracowały bardzo solidnie okres przygotowawczy i czekają na pierwszy mecz z III-ligową drużyną Andrusy Lipnik.
Seniorki rozpoczęły treningi 7 stycznia 2013. Zajęcia ich odbywały się 3 razy w tygodniu, w tym dwukrotnie na hali Politechniki Rzeszowskiej.
Kilka zawodniczek wzięło udział w Akademickich Mistrzostwach Szkół Wyższych w halowej piłce nożnej. Piłkarki reprezentowały barwy Politechniki Rzeszowskiej. Na tej imprezie rzeszowska uczelnia zdobyła złoty medal w kategorii uczelni technicznych. Podopieczne Moniki Nosal uczestniczyły również w meczach sparingowych i turniejach halowych.
Juniorki Resovii trenują od stycznia 2 razy w tygodniu.  W okresie przygotowawczym nasze zawodniczki rozegrały wewnętrzny sparing z seniorkami na sztucznej nawierzchni. Uczestniczyły również w turnieju organizowanym przed DAP Dębica, gdzie zajęły II miejsce oraz w turnieju organizowanym przez nasz klub 18 lutego. W
IV Halowym Turnieju Resovia Women Cup o Puchar firmy Commit brało udział 6 zespołów (w tym 2 drużyny Resovii): Sokół Kolbuszowa Dolna, Szóstka Dębica, Motor Przemyśl, Stal Stalowa Wola. Zawodniczki Resovii zajęły 1 i 3 miejsce.

2012.11.10 | Mecz seniorek odwołany

Mecz o mistrzostwo III Ligi Kobiet grupy małopolskiej pomiędzy Resovią Rzeszów, a Starówką II Nowy Sącz został odwołany z powodu odmowy przyjazdu drużyny gości na to spotkanie.

2012.11.04 | Piłkarki Resovii wskoczyły na fotel lidera

Hejnał Krzyszkowice - Resovia Rzeszów 1:6 (0:4)
12' 34' 46' Słomka, 14' Kośmider, 29 Prugar, 57' E. Sowa

Resovia: Mścisz, Greguła (41' Szymańska), Malicka, Błyskal (25' E. Sowa), Gąska (60' Kierepka), M. Sowa (55' Łuszcz), Prugar, Bąk (41' Mik), Kiełtyka, Słomka, Kośmider (63' Grzebyk)

W zaległym spotkaniu 4 kolejki III ligi małopolskiej piłkarki Resovii rozgromiły zespół Hejnału Krzyszkowice 6:1. W podkrakowskich Krzyszkowicach na wyróżnienie zasłużyła Karolina Słomka, która popisała się hat-trickiem. Rzeszowianki, które do rozegrania mają jeszcze zaległe spotkanie z rezerwami Starówki Nowy Sącz, zapewniły sobie tytuł mistrza jesieni.

2012.10.14 | Lider tabeli pokonany

AZS UJ II Kraków - Resovia Rzeszów 0:2 (0:0)
52' Błyskal, 60' Szymańska

Resovia: Mścisz, Greguła, Malicka, Gąska, Pawlina, Mik (20' Łuszcz), Kiełtyka, Bąk (72' Kierepka), M. Sowa, E. Sowa (40' Szymańska (62' Bać), Błyskal

Sukcesem rzeszowianek zakończył się mecz 6 kolejki III ligi małopolskiej. Piłkarki Resovii pokonały dotychczasowego lidera tabeli 2:0. W pierwszej połowie na boisku przeważały piłkarki z Krakowa. Tuż przed przerwą piłkarki AZS-u nie wykorzystały rzutu karnego. W drugiej połowie rzeszowianki grały coraz odważniej. W 52 minucie bramkę na 1-0 zdobyła Anna Błyskal, a już 8 minut później wynik na 2-0 podwyższyła Agnieszka Szymańska.

2012.10.12 | Juniorki Resovii liderem tabeli

Resovia Rzeszów (juniorki) - UKS Szóstka Dębica (juniorki) 2:0
samobójcza, Greguła (k)

W meczu na szczycie Podkarpackiej Ligi Juniorek piłkarki Resovii pokonały zespół Szóstki Dębica 2:0. Rzeszowianki na tydzień przed zakończeniem rundy zapewniły sobie pierwsze miejsce w tabeli.

2012.10.06 | Walkower dla piłkarek Resovii

Resovia Rzeszów - Prądniczanka Kraków 3:0 wo.

Piłkarki krakowskiej Prądniczanki nie pojawiły się w Reszowie. Podopieczne Moniki Nosal zaliczył 3 punkty bez rozgrywania meczu. Outsider III ligi małopolskiej najprawdopodobniej wycofał się z rozgrywek.

2012.10.06 | Kolejne zwycięstwo juniorek Resovii

Resovia Rzeszów (juniorki) - Motor Przemyśl (juniorki) 3:0

Podopieczne Sabiny Wargackiej odniosły kolejne z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach Podkarpackiej Ligi Juniorek. Tym razem rzeszowianki pokonały zespół Motoru Przemyśl 3:0.

2012.09.28 | Wysokie zwycięstwo juniorek

Resovia Rzeszów (juniorki) - MUKS Sokół Kolbuszowa Dln. (juniorki) 6:0

W meczu 3 kolejki Podkarpackiej Ligi Juniorek piłkarki Resovii rozgromiły zespół Sokoła Kolbuszowa Dln. 6:0

2012.09.23 | Wysokie zwycięstwo piłkarek Resovii

Resovia Rzeszów - Podgórze II Kraków 5:0 (3:0)
5' (k) Greguła, 12' (k) Bąk, 41' Mróz, 62' E. Sowa, 64' Prugar

Resovia: Mścisz, Greguła (41' Paściak), Pawlina, Malicka, Wiśniowska (41' Gąska), Mik (41' E. Sowa), Prugar, Mróz (60' Kierepka), Kiełtyka, Bąk (65' Nosal), Stopa (20' Łuszcz)
Widzów: 60

Piłkarki III-ligowej Resovii rozgromiły rezerwy krakowskiego Podgórza 5:0, a okazji do podwyższenia wyniku miały jeszcze drugie tyle. Zawodniczki rzeszowskiej drużyny przeważały nad krakowską jedenastką w każdym elemencie gry, ale nie zawsze potrafiły wykorzystać przewagę pod bramką przyjezdnych.

2012.09.22 | Podopieczne Sabiny Wargackiej liderem ligi

UKS Szóstka Dębica (juniorki) - Resovia Rzeszów (juniorki) 0:1 (0:0)
69' Wiśniowska

Resovia: Mścisz, Lew, Jamuła, Rzeszutek (25' Bać), Zadernowska, Niziołek (36' Greguła), Kurasz, Gaweł (45' Wiśniowska), Plizga (50' Stopa), Krzysztoń, Bednarz

Juniorki Resovii odniosły drugie zwycięstwo w swoich rozgrywkach. Tym razem na wyjeździe młode Resoviaczki pokonały zespół UKS Szóstka Dębica 1:0 po fantastycznym strzale pod poprzeczkę w 69 minucie spotkania Adrianny Wiśniowskiej.

2012.09.13 | Udany początek sezonu juniorek

Motor Przemyśl (juniorki) - Resovia Rzeszów (juniorki) 2:5

Nasze zawodniczki w miniony czwartek rozpoczęly rozgrywki w Podkarpackiej Lidze Juniorek Starszych. W 1 kolejce młode resoviaczki zmierzyły się w w Przemyślu z tamtejszym Motorem, mecz zakończył się zwycięstwem Naszych zawodniczek 5:2.

2012.09.09 | Piłkarki bez punktów pod Wawelem

Wanda II Kraków - Resovia Rzeszów 3:2 (2:0)
(dla Resovii) 53' Prugar, 61' (K) Bąk

Resovia: Mścisz, Paściak, Pwalina, Malicka, Gąska, M. Sowa, Prugar, Bąk, Kiełtyka, Mróz, Słomka oraz Kierepka, Wiśniowska, Stopa, Mik, Błyskal, Boś, Sowa

Nasze piłkarki odrobiły straty z pierwszej połowy dzięki uderzeniu z rzutu wolnego Marii Prugar i waleczności Elżbiety Mróz, która wywalczyła rzut karny. Gola na 3-2 rzeszowianki straciły w ostatniej minucie z rzutu karnego. - Niestety musimy się przyzwyczaić do takich sytuacji. Wracamy z niczym, ale z przebiegu gry zasłużyłyśmy przynajmniej na punkt - podsumowała Monika Nosal, trenerka Resovii.

M. Jatrzębski (Nowiny)

2012.09.01 | Rewelacyjny debiut piłkarek w III lidze

Andrusy Lipnik - Resovia Rzeszów 1:5 (1:4)
3' Prugar, 16' 36' 40' Mróz, 56' Błyskal

Resovia: Mścisz, Paściak (60' Kierepka), Pawlina, Malicka, Gąska, M. sowa (64' Mik), Prugar, Bąk (50' Błyskal), Kiełtyka, Mróz, Słomka (66' Stopa)

Od trzech punktów uczestnictwo w rozgrywkach rozpoczęły piłkarki Resovii. Rzeszowianki w debiucie w oficjalnych rozgrywkach zdobyły 5 bramek.
Na krótkim boisku miejscowe próbowały zaskoczyć rzeszowianki długimi piłkami w pole karne, ale to podopieczne Moniki Nosal otworzyły wynik.
Pierwszą (historyczną) bramkę w rozgrywkach ligowych dla Resovii zdobyła Maria Prugar.
Potem swoje umiejętności pokazała Elżbieta Mróz, a wynik ustaliła inna była piłkarka Sokoła Kolbuszowa Dolna – Anna Błyskal.
- Cały mój zespół zagrał równo. Rywalki niczym specjalnym nas nie zaskoczyły, a nasze ataki były przemyślane – podsumowała zadowolona z trenerskiego debiutu w seniorskich rozgrywkach Monika Nosal.

2012.08.26 | Piłkarki Resovii przegrały z Sokołem

Resovia Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dln. 0:2 (0:0)
50' 67' Pastuła

Resovia: Mścisz, Paściak, Malicka, Błyskal, Gąska, Kiełtyka, Pawlina, Prugar, Sowa, Słomka, Mróz oraz Bąk, Wiśniowska, Mik, Stopa, Greguła
Sokół:
Dec, Czyżewska, Pastuła, Streb, Zielińska, Bochenek, Motyka, Rodzoń, Krystel, Wdowiak, Korab oraz Łaszczyk, Motylska, Wróblewska, Ferfecka
Widzów: 100

Piłkarki Resovii przymierzające się do debiutu w rozgrywkach III ligi uległy w finale Pucharu Polski na szczeblu Podkarpackiego ZPN drużynie Sokoła Kolbuszowa Dolna 0:2. Do przerwy rzeszowianki starały się dotrzymywać kroku doświadczonej drużynie gości. W 50 minucie po rzucie rożnym piłka trafiła pod nogi Agnieszki Pastuły, która strzałem z 16 metrów pokonała Karolinę Mścisz. W 67 minucie piłkarki Sokoła ustaliły wynik na 2-0. Po raz kolejny autorką gola była Agnieszka Pastuła. Zawodniczka Sokoła wykonywała rzut wolny z 25 metrów i uderzyła piłkę tak mocno, że bramkarka Resovii pomimo starań musiała skapitulować po raz drugi.

2012.08.16 | Zwycięstwo piłkarek w Pucharze Polski

Piłkarki Resovii w wyjazdowym meczu rozgrywek Pucharu Polski rozgromiły zespół Motoru Przemyśl 7:1. W kolejnej rundzie rozgrywek rzeszowianki spotkają się z zespołem MUKS Sokół Kolbuszowa Dln. W Przemyślu grały również juniorki Resovii. Podopieczne Sabiny Wargackiej pokonały w sparingowym meczu zespół Motoru Przemyśl 4:1
1 września seniorki Resovii zadebiutują w rozgrywkach ligowych III ligi małopolskiej. W pierwszej kolejce spotkają się z zespołem Andrusy Lipnik.