ARCHIWUM 5

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum


 

 

 

2007.02.14 | Pierwsza porażka w nowym roku

Resovia Rzeszów - Rzemieślnik Pilzno 1:2 (1:1)
Zieliński 30' - Hajec 15', Wójcik 45'

Resovia:
Pietryka - M.Bogacz, Rajzer, Kozubek, Polak - Jakubowski, Zieliński, Szydełko, Przybyła - Mazurkiewicz, Oślizło oraz Kut, Mita, Grabowski, Wojtowicz, Kucharzyk, Dziwisz, B.Bogacz, Latuszek.
Rzemieślnik: Konieczny - Mroczek, Lorek, Mikulski, Mędrek - Wójcik, Bernacki, Mitek, Hajec - M. Bogacz, P. Bogacz oraz Ormiański, Lesiak, Dudek, Łukaszewski, Oszkandy, Kudłacz.
Piłkarze Resovii nie poradzili sobie z ambitnie grającymi przeciwnikami z Pilzna i przegrali pierwszy mecz w nowym roku. Grającym kombinacyjny futbol resoviakom nie pomogło dobrze przygotowane boisko w Wólce Podleśnej.
Wynik meczu jest znakiem, że nie tylko Resovia się wzmacnia przed sezonem, a walka o III ligę będzie niezwykle trudna i emocjonująca.

 resoviacy.pl

2007.02.13 | Kamil Oślizło piłkarzem Resovii

Nowym piłkarzem Resovii został młodzieżowiec- Kamil Oślizło. Utalentowany pomocnik, który ostatnio grał w Ikarusie Tuszów Narodowy jest kolejnym eks-mielczaninem w Resovii. Przypominamy, że w kadrze Resovii są już jego dwaj koledzy: Damian Polak i Piotr Mazurkiewicz. Nowy resoviak, zdążył już strzelić bramkę dla "pasiaków" w ostatnim sparingu z Orłem Przeworsk. W drużynie wzrasta konkurencja w linii pomocy. Transfer definitywny podpisano 12 lutego w Mielcu.  

  resoviacy.pl

2007.02.07 | Sparing w Jasionce

Resovia Rzeszów - Orzeł Przeworsk 4:1 (2:1)
D.Polak, L. Latuszek, B. Bogacz, K.Oślizło (Resovia)- Kiszka (Orzeł)

Resovia: Kut, Rajzer, Kozubek, Polak, Latuszek,  Domoń, Zieliński, Szydełko, Przybyła, Mazurkiewicz, Dziwisz oraz Pietryka, Mita, M. Bogacz, B. Bogacz, Kucharzyk, Grabowski, Jakubowski
Orzeł: Groch, Kiełbicki, Łuczyk, Lasek, Kiszka, Kocur, Baran, Sierżęga, Boratyn, Skupień, Wojtas oraz M. Krupa, Wojtaszek, Jarosz, Futoma, Tworzydło, Sereda, Hałys, Pietrasiewicz, Szczepański


Dobry mecz w wykonaniu piłkarzy Resovii z silną drużyną Orła Przeworsk. Resoviacy na boisku w podrzeszowskiej Jasionce strzelili cztery bramki. Druzyna Orła Przeworsk w ostatnich minutach nie wykorzystała rzutu karnego.

resoviacy.pl

2007.02.03 | Sparing ze Stalą Stalowa Wola

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów 2:2 (1:1)
 Pałkus 10' Kowalczyk 60' - B. Bogacz 45' Dziwisz 55'

Stal
: Wietecha, Ławecki, Kasiak, Wieprzęć, Maciorowski, Iwanicki, Kusiak, Krawiec, Dettlaff, Czyżyk, Pałkus oraz Kielarski, Wierzgacz, Pąjąk, Gęśla, Drabik, Ożóg, Stręciwilk
Resovia: Pietryka, M. Bogacz, Polak, Mita, Kozubek, Grabowski, Zieliński, Domoń, Przybyła, B. Bogacz, Mazurkiewicz oraz Szyszko, Dziwisz, Jakubowski, Kucharzyk, Barłowski, Szydełko, Latuszek, Wojtowicz

resoviacy.pl

2007.01.31 | Sparing w Nowej Sarzynie

Unia Nowa Sarzyna - Resovia Rzeszów 1:3 (1:0)
  Bednarz - Dziwisz 2, Latuszek

Unia:
Osipa, Dziuba, Bartnik, Nowak, Brusik, Strojek, Kręcidło, Gaca, Gap, Bednarz, Cebula
(II połowa) Zastawny, Dziuba, Bartnik, Gaca, Brusik, Kwaśniak, Gnatek, Konior, (Sarzyński), Bigas, Mierzwa, Kostek
Resovia: Kut, Polak, M.Bogacz, Rajzer, Wojtowicz, Jakubowski, Zieliński, Domoń, Szydełko, Mazurkiewicz, B.Bogacz
(II połowa) Dziwisz, Kozubek, Latuszek, Barłowski

 resoviacy.pl

2007.01.29 | Resovia wróciła z Czaszyna

Z tygodniowego obozu  w Czaszynie wrócili piłkarze Resovii, lidera IV ligi.- Zrealizowaliśmy wszystkie plany, choć żałuję, że nie udało się zagrać planowanego sparingu z Leśnikiem Baligród- mówi trener Maciej Huzarski.- Dysponowałem 20 zawodnikami i to raczej oni tworzyć będą kadrę na rundę wiosenną. Wprawdzie nowe twarze mogą się pojawić, ale będą to raczej młodzi zawodnicy z niższych lig. Prezes Paweł Kalita odniósł się tymczasem do informacji, dlaczego w Resovii nie będzie grał Łukasz Stefanik:- To nie jest tak, że przegraliśmy z Igloopolem Dębica batalię o tego obrońcę. Stefanik musiałby mocno walczyć u nas o miejsce. Przedstawiliśmy mu swoją ofertę, tak jak innym chłopakom i od tego czasu już się u nas nie pojawił. Widocznie spodziewał się, że będziemy płacić mu za same przyjazdy do Rzeszowa, a u nas trzeba najpierw wywalczyć miejsce w składzie, a potem jeszcze wygrywać mecze, żeby zarabiać.

Nowiny

2007.01.19 | Piłkarze Resovii na zgrupowaniu w Czaszynie

Dziś o godz. 15.00 pierwsza drużyna piłkarska Resovii wyjechała na tygodniowy obóz przygotowawczy do Czaszyna. Przypomnijmy, że Czaszyn jest małą miejscowością, położoną w południowo wschodniej Polsce w malowniczym regionie Bieszczad. Niedaleko stąd na Słowację - 30 km i Ukrainę 51 km.
Płkarze pracować będą głównie nad przygotowaniem kondycyjnym. Sztab szkoleniowy zaplanował trzy treningi dziennie oraz zajęcia na basenie w oddalonym kilkanaście kilometrów Sanoku. Piłkarzom życzymy pięknej pogody.

 

 

 


4  6 

| ...do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by