ARCHIWUM 6

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum


 

 

 

2007.03.05 | Kosmetyki "Resovia"

Za kilka dni w sprzedaży pojawi się 2 tysiące wód toaletowych i 2 tysiące dezodorantów o nazwie "Resovia". Wyprodukowanych przez firmę Aquarel, jednego z nowych sponsorów piłkarskiej sekcji.
- To przedsięwzięcie nowatorskie. Wiem, że swoje perfumy ma też Legia Warszawa, ale o innych nie słyszałem - mówił podczas prezentacji unikatowej linii szef Aquarela Cezary Kosiorek (foto.). Czym będzie pachniał kibic Resovii? - Wiosną, cynamonem, innymi dodatkami korzennymi. To optymistyczny, lekki zapach. Bardzo popularny na rynku - zachwalał Kosiorek. "Resovia" jest skierowana tylko do mężczyzn, ale - jeśli pomysł się przyjmie - Aquarel zastanowi się nad wypuszczeniem na rynek kosmetyków dla pań. Perfumy będzie można kupować od 12 marca w siedzibie klubu przy ul. Wyspiańskiego 22 w godzinach 8.30-15. Ceny jeszcze nie ustalono, wiadomo natomiast, iż pieniądze uzyskane ze sprzedaży trafią na konto CWKS Resovia.


                                                              foto: Dziennik Polski

Firma Aquarel od 10 lat sponsorowała piłkę nożną w Galicji Cisna, teraz ograniczy swoją pomoc do grup młodzieżowych. - Nie chcieliśmy, żeby nasze pieniądze były wydawane na zakup i utrzymanie drogich zawodników z całego niemal województwa. Protestowaliśmy przeciwko takiej polityce kadrowej, uważaliśmy, że lepiej zainwestować w infrastrukturę i szkolenie najmłodszych. Z działaczami rozstaliśmy się jednak w zgodzie - opowiadał Cezary Kosiorek, który zakochał się w Bieszczadach ponad 20 lat temu, jeszcze jako harcerz. Potem ulokował tam swoją firmę. - Dlaczego Resovia? Bo tu panuje dobra atmosfera, są ludzie pełni zapału i spora rzesza oddanych fanów - tłumaczył przyczyny dla jakich zdecydował się inwestować w resoviacką piłkę nożną. Galicja walczy z "pasiakami" o awans do III ligi, a Kosiorek twierdzi, że nie będzie rozdarty wewnętrznie. - Mimo wszystko wolałbym, aby mecz między tymi zespołami nie decydował o pierwszym miejscu w tabeli - uśmiechał się. Jeszcze nie wiadomo, na jak długi okres czasu Aquarel zwiąże się z Resovią umową sponsorską. - Najważniejsze, że kolejna firma chce nam pomagać. Nikt nie stawia na słabego konia, a marka Resovia znaczy coraz więcej - podkreślał prezes klubu Aleksander Bentkowski.

Dziennik Polski

2007.03.03 | Sparing w Straszęcinie

Resovia Rzeszów - Ikarus Tuszów Narodowy 5:2 (2:1)
 Polak, Kozubek, Wojtowicz, Biliński, Szydełko - Leśniowski, Marek Bogacz

Resovia: Pietryka - Mita, Kozubek, M. Bogacz, Polak - Przybyła, Domoń, Zieliński, Jakubowski - Mazurkiewicz, B. Bogacz oraz Kut, Rajzer, Latuszek, Kucharzyk, Wojtowicz, Grabowski, Oślizło, Szydełko, Biliński, Dziwisz.
Ikarus: Polak - Szady, Gera, Radoń, Pasterczyk - Leśniowski, Staniewski, Kowalczuk, Pietras - Wcisło, Witkowski oraz M. Bogacz, Borawski, Zaskalski, Cebera, Kotula.

Trenerzy nie szczędzili komplementów pod adresem rywala. - Resovia grała urozmaiconą, ofensywną piłkę - mówił z uznaniem opiekun piątoligowca Grzegorz Wcisło. - Ikarus był wymagającym przeciwnikiem - rewanżował się Maciej Huzarski. Wcisło dodał, że niełatwo w jego drużynie zastąpić Cyganowskiego i Miłosia, Huzarskiego martwiły błędy obrońców, po których rywale strzelali bramki.

resoviacy.pl

2007.03.01 | Drugie zgrupowanie Resovii

Drużyna Resovii w dniu dzisiejszym udaje się na kilkudniowe zgrupowanie przed zbliżającą się rundą wiosenną.
"Nasza drużyna wyjeżdża na drugi obóz w celu dobrego przygotowania się i dopracowania pewnych zadań taktycznych, miejmy nadzieje, że zaprocentuje to podczas walki o awans do trzeciej ligii" -poinformował kierownik drużyny-Witold Walawender

resoviacy.pl

2007.03.01 | "Bać Pol" i "Aquarel" sponsorami Resovii

Od wtorku sponsorem strategicznym IV-ligowych piłkarzy Resovii jest jedna z największych w Polsce firm handlowych, dystrybutor artykułów spożywczych oraz produktów mrożonych. Wiosną drużyna będzie funkcjonowała pod nazwą Resovia Bać-Pol.
- Rozmowy na temat sponsoringu trwały od dłuższego czasu. Zakończyły się sukcesem i z tego należy się cieszyć. Piłkarze będą mieli jeszcze większy komfort pracy, a na mariażu z klubem zyska też firma Bać-Pol - nie ma wątpliwości Zbigniew Szalacha, były prezes klubu, do dzisiaj służący mu pomocą.
Szalacha nie zna wysokości budżetu sekcji piłki nożnej, więc nie jest w stanie powiedzieć, jak duży procentowo jest wkład Bać-Polu. Żadnych liczb nie poda również prezes sekcji Paweł Kalita, gdyż obie strony zobowiązały się nie ujawniać szczegółów umowy podpisanej do końca sezonu. - Z opcją przedłużenia jej - uzupełnia Szalacha. - I ewentualny brak awansu do trzeciej ligi nie ma tu większego znaczenia. To nie jest warunek sponsora.
Kilka tygodni wcześniej sponsorem sekcji została firma kosmetyczna Aquarel. Jutro o godz. 16 w siedzibie klubu odbędzie się konferencja prasowa z udziałem właściciela firmy Cezarego Kosiorka. Zaprezentowana zostanie specjalna, limitowana seria kosmetyków o nazwie "Resovia". Sponsora strategicznego działacze przedstawią kibicom i dziennikarzom podczas pierwszego spotkania ligowego w Rzeszowie. Teraz jest to niemożliwe, bo szefowie Bać-Polu wyjechali za granicę na narty. Bać-Pol sponsoruje również występujących w ekstraklasie tenisistów stołowych AZS Politechniki Rzeszów.

Dziennik Polski

2007.02.28 | Wysokie zwycięstwo w sparingu

Resovia Rzeszów- Strumyk Malawa 7:1 (2:1)
Przybyła, Polak, Oślizło, Jakubowski, Biliński 3 - Sikora

Drużyna Resovii odniosła wysokie zwycięstwo w rozegranym dzisiaj sparingu na boisku w Wólce Podleśnej. Pierwszą bramkę zdobyli piłkarze Strumyka Malawa, którzy tylko  do 20 minuty prowadzili równorzędną grę. W drugiej połowie hattrickiem popisał się Maciej Biliński. Przeciwnicy Resovii nie wykorzystali rzutu karnego.

 resoviacy.pl

2007.02.24 | Remis w sparingu

Stal Sanok - Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)
Domoń 25' - Badowicz (k)

Stal Sanok:
Lorenc, D. Jęczkowski, Węgrzyn, Łuczka, (T. Jęczkowski), Łukacz, Nikody (Pawlak, Chudziński), Kuzicki, Borowczyk, Badowicz (Sawicki), Kosiba, D. Niemczyk
Resovia: Pietryka (Kut), Mita (Latuszek), Polak, (Rajzer), M. Bogacz, Kozubek, Zieliński, (Grabowski), Domoń, Jakubowski, (Szydełko) Przybyła, (Biliński), B. Bogacz, Mazurkiewicz

Mecz odbył się na sanockich Wierchach na zmrożonym boisku. Piłkarze stworzyli po kilka dogodnych sytuacji ale większość nie wykorzystali.

resoviacy.pl

2007.02.21 | Sparing w Boguchwale

Izolator Boguchwała - Resovia Rzeszów 1:1 (1:0)
  M. Biliński - Gajdek

Izolator:
Jankowski, Kopiec, Szpond, Iwanowski, Radomski, Cupryś, Sierżęga, Domin, Karwat, Walat, Porada oraz Paszek, Kuter, Pańczak, Burak, Bosek, Kocurek, Kawa, Burza, Bieda, Gajdek
Resovia: Pietryka, Rajzer, Kozubek, M. Bogacz, Polak, Zieliński, Domoń, Grabowski, Szydełko, Mazurkiewicz, B. Bogacz oraz Bąk, Latuszek, Jakubowski, Kucharzyk, Dziwisz, Biliński, Oślizło, Przybyła

resoviacy.pl

2007.02.17 | Porażka w Dębicy

Wisłoka Dębica - Resovia Rzeszów 4:1 (3:0)
Oślizło - Mariusz Wolański, Mateusz Wolański 3

Wisłoka:
Dydo, Kleinschmidt, Jędrusiak, Konrad, Król, Mariusz Wolański, Pęgiel, Kalita, Mateusz Wolański, S. Kantor, Barycza oraz Zarychta, Kubisztal, Królikowski, Bieszczad, Strzępek
Resovia: Pietryka, Mita, Kucharzyk, Rajzer, Polak - Latuszek, Przybyła, Barłowski, Domoń - Mazurkiewicz, B. Bogacz oraz Szyszko, Pietrucha, Kozubek, M. Bogacz, Grabowski, Zieliński, Szydełko, Jakubowski, Oślizło, Dziwisz


Resovia przegrała kolejny, drugi  mecz w rozegranym dzisiaj sparingu  na boisku w Podgrodziu. Dotkliwa porażka niespecjalnie zmartwiła trenerów Resovii, którzy w I połowie wystawili mocno eksperymentalny skład. - Na tym etapie przygotowań możemy sobie na to pozwolić. Jeszcze tydzień będziemy trenować bardzo ciężko, potem zawodnicy zaczną odzyskiwać świeżość - tłumaczył Marek Kramarz. Sobota była dniem braci Wolańskich: Mateusz zdobył trzy gole, Mariusz - jednego.

 resoviacy.pl

 

 


5  7
 

| ...do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by