6  Herman Hermanowa 26 43 13 4 9 63-38 8 2 3 40-13 5 2 6 23-25
7  Sokół Sokołów Młp. 26 37 11 4 11 48-51 6 3 4 26-22 5 1 7 22-29
8  Świlczanka Świlcza 26 36 10 6 10 31-43 5 4 4 16-20 5 2 6 15-23
9  LKS Jasionka 26 30 9 3 14 35-64 7 0 6 18-19 2 3 8 17-45
10  Czarni Czudec 26 27 7 6 13 29-39 5 3 5 17-19 2 3 8 12-20
11  Rudzik Rudna Mała 26 26 7 5 14 33-52 5 3 5 21-24 2 2 9 12-28
12  Iskra Zgłobień 26 21 5 6 15 26-47 3 3 7 15-23 2 3 8 11-24
13  GKS Niebylec 26 21 5 6 15 27-45 4 3 6 17-18 1 3 9 10-27
14  Płomień Zagorzyce 26 14 4 2 20 36-84 3 2 8 22-39 1 0 12 14-45

wyniki pozostałych spotkań w dziale terminarz rezerw

2010.06.20 | 26 kolejka

Resovia II Rzeszów - Głogovia Głogów Młp. 3:1 (2:1)
19' Świst, 37' Wnęk, 79' Łanucha - 7' Burza

resoviacy.pl

2010.06.13 | 25 kolejka

Sokół Sokołów Młp. - Resovia II Rzeszów 3:2 (2:0)
9' 37' T.Nowak, 90' Kania - 64' Szalacha, 76' Warchoł

2010.06.06 | 22 kolejka (zaległy mecz z 23 maja)

Resovia II Rzeszów - Bratek Bratkowice 2:3 (1:2)
20' Warchoł, 55' Wnęk - 15' 38' 75' Łoboda

Resovia: Kozak, Świst, Cichosz, Mendoń (79' Słabocha), Mastej, Codello, Szalacha, Marynowski, Krupa, Wnęk, Warchoł.
Bratkowice: Z. Rusin, K. Hejnig, P. Hejnig, Jucha, Wojton, Cyło, Kurowski (55' Cioch), M. Hejnig, K. Rusin (68' D. Hejnig) - Dziedzic (70' Czaja), Łoboda (85' Kocurek)
Widzów: 100

Piłkarze Bratka Bratkowice po raz drugi w sezonie pokonali lidera rzeszowskiej klasy A i w dalszym ciągu mają duże szanse na awans do ligi okręgowej.  W niedzielnym meczu o mistrzostwo grupy I hat-trickiem popisał się najlepszy zawodnik Bratkowic - Rafał Łoboda.

2010.06.03 | 24 kolejka

Resovia II Rzeszów - Iskra Zgłobień 1:0 (1:0)
5' Bergier

Resovia II: Szyszko, Mastej, Morawski, Świst, Marynowski, Szalacha, Łanucha, Codello, Krupa, Warchoł, Bergier (46' Wnęk)
Widzów: 60

Trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek klasy A piłkarze rezerw Resovii zapewnili sobie awans do rzeszowskiej ligi okręgowej. W meczu 24 kolejki resoviacy odnieśli skromne zwycięstwo nad walczącą o utrzymanie drużyną Iskry Zgłobień. Wynik meczu ustalił już w 5 minucie Adrian Bergier, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce Kalandyka. Bramkarz gości jeszcze trzykrotnie ratował swój zespół z opresji. Największe szanse na podwyższenie wyniku zmarnował napastnik gospodarzy Jakub Warchoł.

2010.05.30 | 23 kolejka

Jedność Niechobrz - Resovia II Rzeszów 1:2 (1:1)
13' Sroka - 5' Krupa, 60' Świst

Jedność: Kalandyk, Pieniążek, Grzebyk, Nalepa, Kocurek (46' Buda), Szczepański, Lelek (67' Wisz), Wiercioch, Kurc (55'. Fuglewicz), Sroka, Bekierski
Resovia II: Szyszko, Świst, Morawski, Cichosz, Marynowski, Codello, Krupa, Głaz (31' Wnęk), Warchoł, Szalacha, Mastej
Sędzia: Król (Leżajsk), Widzów: 300

Piłkarze rezerw Resovii zdobyli 3 punkty na trudnym terenie w Niechobrzu. Resoviacy objęli prowadzenie już w 5 minucie po strzale W drużynie gospodarzy wystapili dwaj eks-resoviacy: Wiercioch i Bekierski.

2010.05.15 | 21 kolejka

Czarni Czudec - Resovia II Rzeszów 2:0 (2:0)
Magnuszewski, Jodłowski

Resovia II: Sotnicki, Mastej, Cichosz, Świst, Szyszko, Krupa, Codello, Szalacha, Marynowski,  Wnęk, Warchoł oraz Łanucha, Głaz

Piłkarze rezerw Resovii sprawili swoim kibicom nieprzyjemną niespodziankę i przegrali wyjazdowy mecz z walcząca o utrzymanie drużyną Czarnych Czudec. Rzeszowianie borykają się nie tylko ze spadkiem formy, ale również z problemami kadrowymi. W sobotnim meczu lukę w formacji obronnej wypełnić musiał bramkarz Resovii Mateusz Szyszko.

2010.05.09 | 20 kolejka

Resovia II Rzeszów - Herman Mariott Hermanowa 7:0 (3:0)
Warchoł 3, Codello, Cichosz, Głaz, Łanucha

Resovia: Sotnicki, Mastej, Morawski, Cichosz, Świst, Łanucha, Minsajan, Codello, Marynowski, Warchoł, Głaz (75' Krupa)
Widzów: 100

Piłkarze rezerw Resovii rozegrali dobry mecz i bez przeszkód rozgromili drużynę Hermana 7:0. Rzeszowski kandydat do awansu wzmocniony został tego dnia pięcioma  zawodnikami z drużyny trenera Hajdy. Goście grali zbyt wolno, niedokładnie i nie potrafili przeciwstawić się kombinacyjnej i widowiskowej grze Resovii.  W drugiej połowie meczu na boisku pojawił się grający trener drużyny gości  - Mariusz Rop. Popularny "Diabeł", którego starsi kibice "pasiaków" pamiętają jako najskuteczniejszego strzelca dawnej, drugoligowej Resovii, próbował jak za dawnych lat ze stałych fragmentów zaskoczyć Sotnickiego. Bramkarz Resovii bronił tego dnia bardzo pewnie i gospodarze zachowali czyste konto bramkowe.

2010.05.02 | 19 kolejka

Izolator II Boguchwała - Resovia II Rzeszów 3:1 (1:1)
Porada 3 - Domoń

Resovia II: Szyszko, Siedlarz (46' Mastej), Cichosz, Domoń, Świst (75' Krupa), Piątkowski, Łanucha, Codello (50' Szalacha), Turczyn, Warchoł, Głaz

Piłkarze rezerw Resovii przegrali wyjazdowe spotkanie z wiceliderem rzeszowskiej grupy klasy A - Izolatorem II Boguchwała. W niedzielnym spotkaniu hat-trickiem popisał się napastnik gospodarzy Maciej Porada. Przewaga punktowa rezerw Resovii nad drużyną Szymona Szydełki zmniejszyła się do 7 punktów.

2010.04.28 | 17 kolejka (zaległy mecz z 18 kwietnia)

LKS Jasionka - Resovia II Rzeszów 0:2 (0:0)
64' Cichosz (k), 89' Mastej

LKS: Szczur, Gdula M, Mierzwa, Kołcz, Rakuś, Kornak (75’ Walat S.), Walat W., Bednarz, Gdula R., Szczybyło (70’ Pelczar), Jucha (60’ Bal)
Resovia II:
Szyszko, Krupa, Tutak, Cichosz, Świst, Codello, Mastej, Szalacha, Marynowski (20'  Słabocha), Wnęk (86'  Mendoń), Warchoł

Drużyna rezerw Resovii wygrała kolejne spotkanie rzeszowskiej klasy A i pewnie kroczy po awans do ligi okręgowej. Gospodarze prowadzeni przez trenera Marka Amarowicza (przed laty ostoję defensywy II-ligowej Resovii) zagrali systemem 1-4-5-1 i do 64 minuty skutecznie bronili dostępu do swojego pola bramkowego. Pierwszy gol padł po skutecznym wykonaniu rzutu karnego przez Mariusza Cichosza. Wynik podwyższył tuż przed końcowym gwizdkiem Dawid Mastej.

2010.04.25 | 18 kolejka

Resovia II Rzeszów - GKS Aramix Niebylec 5:0 (2:0)
10' Codello, 18' 90' Warchoł, 87' Mastej, 89' Marynowski

Resovia II: Szyszko (85' Kozak), Świst, Cichosz, Tutak (80' Słabocha), Krupa, Marynowski, Szalacha, Codello, Mastej, Warchoł , Wnęk
Widzów: 50

Piłkarze rezerw Resovii zagrali tym razem bez pomocy kolegów z pierwszej drużyny, którzy przebywają na zgrupowaniu w Iławie. Resoviacy worek z bramkami rozwiązali juz w 10 minucie meczu, kiedy to błąd bramkarza gości i zamieszanie podbramkowe wykorzystał Codello. Wynik na 2-0 podwyższył technicznym strzałem po ziemi najlepszy strzelec "pasiaków" Warchoł.  W drugiej połowie meczu w drużynie gości dało się zauważyć braki kondycyjne. Podopieczni trenera Roberta Madeji (długoletniego piłkarza Resovii) grali coraz wolniej i bez pomysłu na rozmontowanie defensywy Resovii. Kolejne bramki padły w ostatnich minutach meczu.

2010.04.21 | 16 kolejka

Świlczanka Świlcza - Resovia II Rzeszów 0:1 (0:0)
76' Warchoł

Resovia II: Sotnicki (46' Szyszko), Świst (50' Tutak) Cichosz, Siedlarz, Mastej, Codello, Łanucha, Morawski (46' Szalacha) Marynowski, Warchoł, Hajduk (46' Krupa)

Drużyna rezerw Resovii w składzie naszpikowanym zawodnikami z pierwszego zespołu odniosła skromne zwycięstwo w zaległym spotkaniu ze Świlczanką. W grze "pasiaków" zabrakło zgrania i skuteczności i do 75 minuty meczu zanosiło się na niespodziewany remis.  3 punkty dla "biało-czerwonych" uzyskał najlepszy strzelec Jakub Warchoł. Rzeszowianie kończyli mecz w "10" ponieważ czerwoną kartka ukarany został Damian Łanucha.

2010.04.03 | 15 kolejka

Resovia II Rzeszów - Rudzik Rudna Mała 3:0 (1:0)
Turczyn 2, Codello

Resovia II: Sotnicki (46' Szyszko), Świst, Cichosz, Siedlarz, Mastej, Łanucha, Fryc (46' Krupa), Marynowski, Codello, Turczyn, Warchoł

Zespół rezerw Resovii wygrał kolejny mecz i do 10 punktów zwiększył przewagę nad grupą pościgową (Boguchwała, Bratkowice). Rzeszowianie w sobotnim meczu zostali wzmocnieni sześcioma zawodnikami z drużyny trenera Hajdy i przyjezdni mieli niewiele do powiedzenia.

2010.03.28 | 14 kolejka

Płomień Zagorzyce - Resovia II Rzeszów 3:5 (1:3)
Ciepiela 2, Zatorski - Warchoł 2, Fryc, Codello, Darłak (sam.)

Resovia: Szyszko (75' Kozak), Mastej, Cichosz, Tutak (70' Słabocha), Krupa, Codello. Fryc, Szalacha, Marynowski, Warchoł, Wnęk

Piłkarze rezerw Resovii rozpoczęli rundę rewanżową od zdobycia kompletu punktów. W wyjazdowym meczu w Zagorzycach drużyna "pasiaków" zagrała pod wodzą trenera Mariana Kozerskiego.
W kadrze Resovii zabrakło Andrzeja Barłowskiego, który na rundę wiosenną sezonu 2009/10 wypożyczony został do Wisłoka Strzyżów.

2009.11.08 | 13 kolejka

Iskra Zgłobień - Resovia II Rzeszów 0:3 (0:1)
30' Łanucha, 70' 78' Warchoł

Iskra: Kalandyk, Krok, Ceglarz (60' Sanek), Ostrowsi, M. Borek, Świder (52' Kościak), Bereś, Ciebiera, J. Borek, Ruszała, Surowiec
Resovia II: Szyszko (46' Król), Świst (67' Tutak), Pietrucha, Mastej, Codello (70' Krupa), Łanucha, Domoń, Szalacha, Wnęk, Warchoł, Bryk
Sędzia: Piwoński (Rzeszów), Widzów: 100

Udanym występem w podrzeszowskim Zgłobniu zakończyli rundę jesienną piłkarze rezerw Resovii. Rzeszowianie wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny nie mieli problemów z pokonaniem gospodarzy i na półmetku rozgrywek potwierdzili, że są najpoważniejszym kandydatem do awansu.

2009.10.31 | 12 kolejka

Głogovia Głogów Młp. - Resovia II Rzeszów 0:1 (0:1)
17' Wnęk

Gogovia: Tabiś, Lepak (60' Bis), Górny, Chrzanowski, Poźniak (75' Bazan), Lasota, Zaleśny, Baran, Bazylak, Burza, Rusin
Resovia II:
Szyszko, Świst, Tutak, Domoń, Mastej, Krupa, Codello, Bryk, Szalacha,  Warchoł, Wnęk (75' Rybak)
Widzów: 140

Na kolejkę przed zakończeniem pierwszej rundy rozgrywek rzeszowskiej klasy A drużyna rezerw Resovii zapewniła sobie tytuł mistrza jesieni. Rzeszowianie odnieśli skromne zwycięstwo w Głogowie Małopolskim. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 17 minucie Marek Wnęk.

2009.10.25 | 11 kolejka

Resovia II Rzeszów - Sokół Sokołów Młp. 3:2 (1:0)
Domoń (dwie, z rzutu karnego), Jakubowski - Darocha (dwie)

Resovia II: Szyszko, Świst, Domoń, Pietrucha (80' Krupa), Szalacha, Barłowski (28' Jakubowski), Madeja, Mastej (70' Bednarz), Warchoł, Wnęk, Bryk (75' Codello)
Widzów: 90

Rzeszowski lider klasy A zdobył kolejne 3 punkty, ale gra "pasiaków" daleka jest o ideału i w niczym nie przypomina drużyny z początku sezonu. Wszystkie bramki dla gospodarzy padły po stałych fragmentach gry. Dwukrotnie skutecznie "jedenastkę" wykonywał Konrad Domoń. Wynik na 3:2 podwyższył strzałem z rzutu wolnego Witold Jakubowski.

2009.10.11 | 10 kolejka

Resovia II Rzeszów - Jedność Niechobrz 5:3 (4:0)
8' 41' Warchoł, 20' Barłowski, 40' Domoń (k), 61' Mastej - 49' Kurc, 53' 75' Baciak

Resovia: Szyszko, Pietrucha, Benkowski (60’ Bednarz), Świst (35’ Krupa), Domoń, Madeja, Szalacha, Mastej, Łanucha (46’ Codello), Barłowski, Warchoł (46’ Wnęk),
Jedność: Kalandyk, Nalepa, Pieniążek, Micał, Bieda (61’ Dryja), Wiercioch, Macioszek, Szczepański, Kłeczek, Bekierski (25’ Kurc), Baciak
Widzów: 50

Po 45 minutach rzeszowianie prowadzili 4:0 i zapowiadało się na wysokie zwycięstwo podopiecznych trenera Warchoła. Jednak po przerwie goście wykorzystali błędy obrońców Resovii i postraszyli lidera trzema bramkami. W drużynie z Niechobrza zagrali dwaj byli piłkarze Resovii: Bekierski i Wiercioch.  Trzy bramki strzelone liderowi rzeszowskiej A klasy są dowodem na to, że drużyna Jedności z Niechobrza jest jedną z najmocniejszych w lidze.

2009.10.04 | 9 kolejka

Bratek Bratkowice - Resovia II Rzeszów 2:0 (1:0)
20' Dziedzic, 62' Hejnig K.

Bratek: Rusin, Jucha D., Wojton, Hejnig K., Hejnig P., Depa (88’ Jucha Ł.), Hejnig D., Dziedzic, Cioch, Hejnig M., (46’ Homa, 65’ Piątek), Czaja
Resovia II: Szyszko, Świst (71’ Krupa), Benkowski
, Pietrucha, Mastej (15’ Bednarz), Łanucha, Jakubowski, Szalacha Barłowski, Bryk, Wnęk
Widzów: 150

Piłkarze rezerw Resovii stracili formę z początku sezonu i rozegrali kolejne słabe spotkanie. Rzeszowianie częściej byli w posiadaniu piłki, ale determinacja i zaangażowanie gospodarzy wystarczyły do pokonania lidera. W 20 minucie meczu prawym skrzydłem popędził na bramkę „pasiaków” Dziedzic i strzałem „na raty” pokonał Szyszkę. W 62 minucie Hejnig efektownym strzałem głową podwyższył wynik na 2-0.  Rzeszowianie przyśpieszyli grę i ruszyli do ataków, ale ich akcje skutecznie rozbijane były przez broniących się całą drużyną gospodarzy.

2009.09.27 | 8 kolejka

Resovia II Rzeszów - Czarni Czudec 2:1 (1:1)
25’ Domoń (k), 53’ Bryk – 30’ Jodłowski

Resovia: Szyszko, Krupa (46’ Codello), Pietrucha, Świst, Domoń,  Madeja, Mastej, Szalacha, Bryk, Warchoł (65’ Bednarz), Wnęk (85’ Rybak)
Czarni: Bober, Błażej, Brzyski, Paluch, Gątarski, Stawarz (60' Czarnota), Wawrzonek (78' Legutko), Domino (69' Czopik), Żybura, Mliczek, Jodłowski (70' Magnuszewski)
Widzów: 60

Piłkarze rezerw Resovii myślami byli jeszcze przy sobotnim meczu derbowym ze Stalą Rzeszów i rozegrali najsłabsze spotkanie w tym sezonie. Drużyna gości zagrała bardzo ambitnie i prowadziła z liderem równorzędną grę. Pierwsza bramka padła w 25 minucie meczu po skutecznie wykonanym przez Konrada Domonia rzucie karnym. Rzeszowianie jednak niedługo cieszyli się prowadzeniem. W 30 minucie wspaniałym strzałem popisał się napastnik gości Jodłowski i na zegarze pojawił się wynik 1:1. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik mógł być bohaterem spotkania. Po jego silnym strzale piłka wylądowała na słupku bramki rzeszowian. W 53 minucie meczu najlepszy strzelec „pasiaków” Bryk podwyższył wynik na 2:1. Piłkarze Czarnych, którzy kończyli mecz w „10” (w 59 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Brzyski) nie byli już w stanie doprowadzić do wyrównania.

2009.09.20 | 7 kolejka

Mariott Hermanowa - Resovia II Rzeszów 0:1 (0:1)
17' Jakubowski

Herman: Szczęch, Krzych, Stybak, Kret, Karwowski, Solecki, Rop (84’ Wąsacz), Majda (60’ Wroński), Leś (77’ Zembroń), Basta (46’ Ruszel), Stepaniak
Resovia: Szyszko, Mastej, Pietrucha, Świst (56’ Codello), Krupa, Jakubowski, Domoń, Barłowski, Łanucha, Wnęk, Warchoł
Sędzia: Kisielewicz (Leżajsk), Widzów: 150

Rzeszowianie po wyrównanym pojedynku odnieśli skromne, wyjazdowe zwycięstwo. W 17 minucie składną akcję resoviaków wykorzystał Witold Jakubowski, który zdobył jedyną bramkę w meczu. Zarówno goście jak i gospodarze mieli jeszcze szansę na zmianę rezultatu, jednak bramkarze gospodarzy i Resovii byli tego dnia w wyjątkowo dobrej formie.
W drużynie gospodarzy wystąpił 45 - letni Mariusz Rop. Popularny „Diabeł” na przełomie lat 80-tych i 90-tych należał do najlepszych piłkarzy II-ligowej Resovii (160 meczów / 45 goli). Tym razem najlepszemu strzelcowi dawnej, II-ligowej Resovii nie udało się wpisać na listę strzelców.

2009.09.13 | 6 kolejka

Resovia II Rzeszów - Izolator II Boguchwała 1:1 (1:0)
41' Barłowski - 82' Jarosz

Resovia II: Szyszko, Mastej, Pietrucha, Domoń, Świst, Szalacha, Barłowski, Łanucha (46' Bednarz), Kamiński, Bryk, Warchoł (80' Superson)
Izolator: Paszek, Bobowski, Woźniak, Buż, Wiącek (85' Kępa), Burak, Sierżęga, Prędki (60' Skoczylas), Skiba (55' Jarosz), Warzybok, Bereś (55' Skrabucha)
Sędzia: Leniart (Rzeszów), Widzów: 100

Piłkarze rezerw Izolatora zagrali bardzo ambitnie i wywieźli jeden punkt z Rzeszowa. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ul. Wyspiańskiego w końcu obejrzeli równorzędny pojedynek na wysokim poziomie. Prowadzenie dla Resovii zdobył Andrzej Barłowski bardzo ładnym strzałem zza pola karnego. Piłkarze gości wyrównali w ostatnich minutach meczu po rozegraniu rzutu rożnego. Najlepsze okazje do podwyższenia wyniku zmarnowali Kamiński (Resovia) i Skrabucha (Izolator).

2009.09.06 | 5 kolejka

Aramix Niebylec - Resovia II Rzeszów 0:3 (0:3)
3' 26' Warchoł, 5' Kamiński

Aramix: Pięciak G., Madeja R. (80' Liskowicz), Rak, Pikuła, Telesz Ł., Stochła K., Więch (50' Pięciak), Telesz P., Bober R., (46' Pezdan M.), Sieczkowski (75' Gorzynik), Łojek
Resovia: Szyszko (46' Król), Pietrucha (65' Krupa), Domoń, Świst, Mastej (65' Rybak), Barłowski, Madeja B., Szalacha, Bryk, Warchoł, Kamiński
Widzów: 100

Piłkarze rezerw Resovii odnieśli kolejne zwycięstwo i tym samym potwierdzili, że interesuje ich awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Już w 5 minucie meczu po strzałach Warchoła i Kamińskiego rzeszowianie prowadzili 2-0. W 26 minucie Warchoł strzelił swoją druga bramkę i ustalił wynik na 3-0 dla "biało-czerwonych". W drugiej połowie gospodarze przeprowadzali sporadyczne kontry, ale akcje kończyły się przeważnie na 16 metrze od bramki Tomasza Króla.
Niedzielny mecz miał swój dodatkowy smaczek ze względu na rywalizację Bartosza Madeji juniora (Resovia) z Robertem Madeją seniorem (Aramix). Starsi kibice Resovii, którzy wybrali się do Niebylca na niedzielny mecz, mieli okazję po latach zobaczyć w grze środkowego obrońcę i kapitana Resovii z lat 1983-93 - Roberta Madeję.

2009.08.30 | 4 kolejka

Resovia II Rzeszów - LKS Jasionka 10:0 (4:0)
7' 56' Bryk, 27' 55' Warchoł, 32' Pietrucha, 43' Bogacz, 49' Wnęk, 63' Łanucha, 65' Mastej, 68' Szalacha

Resovia: Szyszko, Pietrucha, Bogacz, Świst (65' Rybak), Barłowski, Łanucha, Szlacha, Jakubowski (65' Krupa), Warchoł, Bryk, Wnęk M. (52' Mastej)
LKS Jasionka: Szczur,  Mierzwa, Wnęk I. (46' Musiał), Śliż B. (46' Panek), Skwierz, Korczak, Rakuś, Kołcz, Gdula, Warzybok (46' Rzeszutek), Bal M.
Sędzia: Wnuk (Leżajsk), Widzów: 80

Po raz kolejny najwięcej pracy w meczu rezerw Resovii miał zegarowy stadionu przy ul. Wyspiańskiego. Drużyna rezerw Resovii odniosła rekordowe w tym sezonie zwycięstwo nad beniaminkiem z Jasionki.

2009.08.23 | 3 kolejka

Resovia II Rzeszów - Świlczanka Świlcza 4:0 (2:0)
25' Wiktor, 41' 62' Barłowski, 52' Jakubowski

Resovia II: Szyszko, Jakubowski (77' Tutak), Pietrucha, Świst, Barłowski, Domoń, Wiktor (77' Rybak), Korab (72' Bednarz), Bryk, Wnęk (60' Krupa), Warchoł
Świlczanka: Niziołek, Bartnik, Głuch, (46' Nowak), Liszcz, Czach, Drąg (80' Słowik), Rumak, Biłas (46' Osetkowski), Rakowski, Grobelny, Róg
Widzów: 120

Piłkarze rezerw Resovii wygrali kolejny mecz w rozgrywkach rzeszowskiej klasy A. Rzeszowianie wzmocnieni pięcioma zawodnikami z pierwszej drużyny byli zdecydowanie lepsi od rywali ze Świlczy.

2009.08.16 | 2 kolejka

Rudzik Rudna Mała - Resovia II Rzeszów 1:8 (0:3)
64' Bać - 3' Bryk (k), 18' Wnęk, 44' 90' Łanucha, 52' 68' 80' Kantor, 56' Warchoł

Rudna: Kopyto, Kloc, Marczydło, Półtorak, Grabarz, Mikołajczyk, Opaliński (55' Bać), Guzek (80' Baran), Kozik, Wrona, Janik (80' Micał)
Resovia II: Szyszko, Świst, Krupa, Barłowski, Wnęk (55' Bednarz), Pietrucha, Kantor, Bryk (75' Rybak), Warchoł, Mastaj (46' Tutak), Łanucha
Widzów: 120

Piłkarze rezerw Resovii odnieśli wysokie zwycięstwo w drugiej kolejce A- klasowych rozgrywek. W niedzielnym meczu klasycznym hat-trickiem popisał się napastnik Resovii Dariusz Kantor.

2009.08.09 | 1 kolejka

Resovia II Rzeszów - Płomień Zagorzyce 9:0 (5:0)
4' Wnęk, 9' Barłowski, 15' 18' 78' Bryk, 42' Warchoł, 60' Mastej, 70' 88' Domoń

Resovia: Szyszko, Pietrucha (46' Krupa), Bogacz, Świst, Domoń, Barłowski, Łanucha (60' Rybak), Jakubowski (60' Codello), Warchoł (46' Mastej), Bryk, Wnęk
Płomień: Pondo (46' Fularz), Wozowicz, Fabianowicz, Sz. Ochał, Darłak (78' Bieś), Zatorski, Ciepiela, P. Miś, Z. Miś, S. Miś, Mycek (57' P. Mycek)
Widzów: 150

W inauguracyjnym spotkaniu rzeszowskiej klasy A na stadionie przy ul. Wyspiańskiego nie było niespodzianki. Piłkarze rezerw Resovii rozgromili drużynę Płomienia Zagorzyce stosunkiem bramkowym 9:0. Duży wpływ na tak wysoki rezultat miał bramkarz drużyny gości, który tego dnia zaprezentował się bardzo słabo. Resoviacy zasileni kilkoma piłkarzami z pierwszej drużyny przeważali w każdym elemencie piłkarskim.