TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda wiosenna 2015/16 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 16 -  26 marca
Strumyk Malawa - Wisłok Czarna 4:0
Dynovia Dynów - Wisłok Strzyżów 1:1
KS Stobierna - Sokół Sokołów Młp. 1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Astra Medynia Głog.  1:4
Błażowianka Błażowa - KS Dąbrówki 1:0
Głogovia Głogów Młp. - LKS Trzebownisko 2:0
Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 2:3
Resovia II SMS Rzeszów  - KS Przybyszówka 3:1

 Kolejka 17 - 2/3 kwietnia
KS Przybyszówka - Wisłok Czarna 0:2
Dynovia Dynów - Strumyk Malawa  0:0
Wisłok Strzyżów - KS Stobierna 2:0
 Sokół Sokołów Młp. - Astra Medynia Głog. 1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Błażowianka Błażowa 1:1
KS Dąbrówki - Głogovia Głogów Młp. 1:0
LKS Trzebownisko - Sawa Sonina 1:1
Bratek Bratkowice - Resovia II SMS Rzeszów 2:0

 Kolejka 18 -  9/10 kwietnia
Strumyk Malawa - KS Przybyszówka 2:0
Wisłok Czarna - Bratek Bratkowice 1:4
Resovia II SMS Rzeszów - LKS Trzebownisko 7:3
Sawa Sonina - KS Dąbrówki 0:1
Głogovia Głogów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 4:1
Błażowianka Błażowa - Sokół Sokołów Młp. 1:0
Astra Medynia Głog. - Wisłok Strzyżów 0:2
KS Stobierna - Dynovia Dynów 4:0

 Kolejka 19 -  16/17 kwietnia
KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:1
Dynovia Dynów - Astra Medynia Głog. 3:1
Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa 1:1
Sokół Sokołów Młp. - Głogovia Głogów Młp. 3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Sawa Sonina 3:1
Resovia II SMS Rzeszów - KS Dąbrówki 3:2
LKS Trzebownisko - Wisłok Czarna 2:5
Bratek Bratkowice - KS Przybyszówka 1:0

 Kolejka 20 - 23/24 kwietnia
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice  1:1
KS Przybyszówka - LKS Trzebownisko 3:0
Wisłok Czarna - KS Dąbrówki o:1
Resovia II SMS Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:2
Sawa Sonina - Sokół Sokołów Młp. 1:1
Głogovia Głogów Młp. - Wisłok Strzyżów 3:2
Błażowianka Błażowa - Dynovia Dynów 1:2
Astra Medynia Głogowska - KS Stobierna 3:1

 Kolejka 21 - 30 kwietnia / 1 maja
Astra Medynia Głogowska - Strumyk Malawa 2:1
KS Stobierna - Błażowianka Błażowa 0:0
Dynovia Dynów - Głogovia Głogów Młp. 0:1
Wisłok Strzyżów - Sawa Sonina 2:0
Sokół Sokołów Młp. - Resovia II Rzeszów 4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Wisłok Czarna 2:0
KS Dąbrówki - KS Przybyszówka 0:0
 LKS Trzebownisko - Bratek Bratkowice 1:0

 Kolejka 22 - 3 maja 
 Strumyk Malawa - LKS Trzebownisko 1:1
Bratek Bratkowice - KS Dąbrówki 2:0
KS Przybyszówka - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:1
Wisłok Czarna - Sokół Sokołów Młp. 1:3
Resovia II SMS Rzeszow - Wisłok Strzyżów 0:1
Sawa Sonina - Dynovia Dynów 1:2
Głogovia Głogów Młp. - KS Stobierna 2:1
Błażowianka Błażowa - Astra Medynia Głog. 1:4

 Kolejka 23 - 7/8 maja
Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa 4:0
Astra Medynia Głog.- Głogovia Głogów Młp. 1:3
KS Stobierna - Sawa Sonina 2:0
Dynovia Dynów - Resovia II SMS Rzeszów 3:1
Wisłok Strzyżów - Wisłok Czarna 4:0
Sokół Sokołów Młp. - KS Przybyszówka 3:2
Grodziszczanka Groodzisko Dln. - Bratek Bratkowice 1:2
KS Dąbrówki - LKS Trzebownisko 3:2

 Kolejka 24 - 14/15 maja
Strumyk Malawa - KS Dąbrówki 3:0
LKS Trzebownisko - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 6:1
Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. 0:5
KS Przybyszówka - Wisłok Strzyżów 0:5
Wisłok Czarna - Dynovia Dynów 0:2
Resovia II SMS Rzeszów - KS Stobierna 2:2
Sawa Sonina - Astra Medynia Głog. 1:0
Głogovia Głogów Młp. - Błażowianka Błażowa 5:0


 Kolejka 25 - 21/22 maja
Głogovia Głogów Młp. - Strumyk Malawa 2:1
Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 1:3
Astra Medyna Głog. - Resovia II SMS Rzeszów 3:3
KS Stobierna - Wisłok Czarna 3:0
Dynovia Dynów - KS Przybyszówka 4:0
Wisłok Strzyżów - Bratek Bratkowice 2:4
Sokół Sokołów Młp. - LKS Trzebownisko 1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - KS Dąbrówki 1:3

 Kolejka 26 - 25/26 maja 
 Strumyk Malawa - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:1
KS Dąbrówki - Sokół Sokołów Młp. 0:1
LKS Trzebownisko - Wisłok Strzyżów 4:5
Bratek Bratkowice - Dynovia Dynów 1:1
KS Przybyszówka - KS Stobierna 0:1
Wisłok Czarna - Astra Medynia Głog. 0:1
Resovia II SMS Rzeszów - Błażowianka Błażowa 2:0
Sawa Sonina - Głogovia Głogów Młp. 2:0

 Kolejka 27 - 28/29 maja
Sawa Sonina - Strumyk Malawa 3:0
Głogovia Głogów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 3:0
Błażowianka Błażowa - Wisłok Czarna 2:2
Astra Medynia Głog. - KS Przybyszówka 5:0
KS Stobierna - Bratek Bratkowice 2:1
Dynovia Dynów - LKS Trzebownisko 3:0
Wisłok Strzyżów - KS Dąbrówki 7:4
Sokół Sokołów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 5:2

 Kolejka 28 - 4/5 czerwca
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Wisłok Strzyżów 1:0
Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Młp. 0:1
KS Dąbrówki - Dynovia Dynów 3:0
LKS Trzebownisko - KS Stobierna 2:3
Bratek Bratkowice - Astra Medynia Głog. 3:1
KS Przybyszówka - Błażowianka Błażowa 0:1
Wisłok Czarna - Głogovia Głogów Młp. 1:2
Resovia II SMS Rzeszów - Sawa Sonina 6:0

 Kolejka 29 - 11/12 czerwca 
Dynovia Dynów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:1
Resovia II SMS Rzeszów - Strumyk Malawa 0:2
Sawa Sonina - Wisłok Czarna 2:1
Głogovia Głogów Młp. - KS Przybyszówka 3:0
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 1:0
Astra Medynia Głog. - LKS Trzebownisko 7:4
KS Stobierna - KS Dąbrówki 2:0
Wisłok Strzyżów - Sokół Sokołów Młp. 1:3

 Kolejka 30 - 29/30 czerwca 
Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów 1:2
Sokół Sokołów Młp. - Dynovia Dynów 11:0
KS Dąbrówki - Astra Medynia Głog. 2:2
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - KS Stobierna 1:2
LKS Trzebownisko - Błażowianka Błażowa 1:2
Bratek Bratkowice - Głogovia Głogów Młp. 5:5
KS Przybyszówka - Sawa Sonina 1:1
Wisłok Czarna - Resovia II SMS Rzeszów 0:2
 

Runda jesienna 2015/16 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 1 - 15/16 sierpnia
Wisłok Czarna - Strumyk Malawa 6:0
Wisłok Strzyżów - Dynovia Dynów 6:1
Sokół Sokołów Młp. - KS Stobierna 6:0
Astra Medynia Głog. - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:1
KS Dąbrówki - Błażowianka Błażowa 0:0 (19.08)
LKS Trzebownisko - Głogovia Głogów Młp. 0:3
Bratek Bratkowice - Sawa Sonina 1:0
KS Przybyszówka - Resovia II SMS Rzeszów 1:1

 Kolejka 2 - 22/23 sierpnia
Wisłok Czarna - KS Przybyszówka 2:2
Strumyk Malawa - Dynovia Dynów 1:1
KS Stobierna - Wisłok Strzyżów 1:0
Astra Medynia Głog. - Sokół Sokołów Młp. 1:2
Błażowianka Błażowa - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 4:3
Głogovia Głogów Młp. - KS Dąbrówki 4:0
Sawa Sonina - LKS Trzebownisko 1:2
Resovia II SMS Rzeszów  - Bratek Bratkowice 3:3

 Kolejka 3 - 26 sierpnia
KS Przybyszówka - Strumyk Malawa 1:3
Bratek Bratkowice - Wisłok Czarna 4:0
LKS Trzebownisko - Resovia II SMS Rzeszów 1:2
KS Dąbrówki - Sawa Sonina 0:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Głogovia Głogów Młp. 3:4
Sokół Sokołów Młp.- Błażowianka Błażowa 0:1
Wisłok Strzyżów - Astra Medynia Głog. 4:2
Dynovia Dynów - KS Stobierna 1:2

 Kolejka 4 - 29/30 sierpnia
Strumyk Malawa - KS Stobierna 1:0
Astra Medynia Głog. - Dynovia Dynów 2:1
Błażowianka Błażowa - Wisłok Strzyżów 2:4
Głogovia Głogów Młp.- Sokół Sokołów Młp. 2:1
Sawa Sonina - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:4
Resovia II SMS Rzeszów - KS Dąbrówki 0:0
Wisłok Czarna - LKS Trzebownisko 4:6
KS Przybyszówka - Bratek Bratkowice 0:4

 Kolejka 5 - 5/6 września
Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa 1:3
LKS Trzebownisko - KS Przybyszówka 2:1
KS Dąbrówki - Wisłok Czarna 0:0
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Resovia II SMS Rzeszów 6:1 (02.09)
Sokół Sokołów Młp.- Sawa Sonina 5:3
Wisłok Strzyżów - Głogovia Głogów Młp. 2:5
Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa 2:2
KS Stobierna - Astra Medynia Głogowska 0:0

 Kolejka 6 - 12/13 września
Strumyk Malawa - Astra Medynia Głogowska 1:1
Błażowianka Błażowa - KS Stobierna 1:1
Głogovia Głogów Młp.- Dynovia Dynów 3:1
Sawa Sonina - Wisłok Strzyżów 3:0
Resovia II Rzeszów - Sokół Sokołów Młp. 4:1
Wisłok Czarna - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 6:4
KS Przybyszówka - KS Dąbrówki 0:0
Bratek Bratkowice - LKS Trzebownisko 1:1

 Kolejka 7 - 19/20 września
LKS Trzebownisko - Strumyk Malawa 4:1
KS Dąbrówki - Bratek Bratkowice 4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- KS Przybyszówka 2:0
Sokół Sokołów Młp.- Wisłok Czarna 2:1
Wisłok Strzyżów - Resovia II SMS Rzeszow 5:2
Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2:1
KS Stobierna - Głogovia Głogów Młp. 2:0
Astra Medynia Głog.- Błażowianka Błażowa 0:2

 Kolejka 8 - 26/27 września
Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 0:1
Głogovia Głogów Młp.- Astra Medynia Głog. 1:1
Sawa Sonina - KS Stobierna 4:0
Resovia II SMS Rzeszów - Dynovia Dynów 2:0
Wisłok Czarna - Wisłok Strzyżów 3:3
KS Przybyszówka - Sokół Sokołów Młp. 3:5
Bratek Bratkowice - Grodziszczanka Groodzisko Dln. 2:2
LKS Trzebownisko - KS Dąbrówki 4:0

 Kolejka 9 - 3/4 października
KS Dąbrówki - Strumyk Malawa 1:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- LKS Trzebownisko 2:0
Sokół Sokołów Młp. - Bratek Bratkowice 3:2
Wisłok Strzyżów - KS Przybyszówka 0:0
Dynovia Dynów - Wisłok Czarna 1:0
KS Stobierna - Resovia II SMS Rzeszów 1:3
Astra Medynia Głog.- Sawa Sonina 3:3
Błażowianka Błażowa - Głogovia Głogów Młp. 0:0

 Kolejka 10 - 10/11 października
Strumyk Malawa - Głogovia Głogów Młp. 0:0
Sawa Sonina - Błażowianka Błażowa 1:1
Resovia II SMS Rzeszów - Astra Medyna Głog. 1:0
Wisłok Czarna - KS Stobierna 0:5
KS Przybyszówka - Dynovia Dynów 1:0
Bratek Bratkowice - Wisłok Strzyżów 1:2
LKS Trzebownisko - Sokół Sokołów Młp. 1:2
KS Dąbrówki - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 1:1

 Kolejka 11 - 17/18 października
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Strumyk Malawa 1:1
Sokół Sokołów Młp.- KS Dąbrówki 2:3
Wisłok Strzyżów - LKS Trzebownisko 3:0
Dynovia Dynów - Bratek Bratkowice 1:1
KS Stobierna - KS Przybyszówka 1:2
Astra Medynia Głog.- Wisłok Czarna 1:1
Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów 3:1
Głogovia Głogów Młp.- Sawa Sonina 3:1

 Kolejka 12 - 24/25 października
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 3:1
Resovia II SMS Rzeszów - Głogovia Głogów Młp. 0:2
Wisłok Czarna - Błażowianka Błażowa 1:2
KS Przybyszówka - Astra Medynia Głog. 0:2
Bratek Bratkowice - KS Stobierna 1:2
LKS Trzebownisko - Dynovia Dynów 1:1
KS Dąbrówki - Wisłok Strzyżów 0:6
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Sokół Sokołów Młp. 2:3

 Kolejka 13 - 31 października
Wisłok Strzyżów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:1
Sokół Sokołów Młp.- Strumyk Malawa 1:1
Dynovia Dynów - KS Dąbrówki 2:1
KS Stobierna - LKS Trzebownisko 2:1
Astra Medynia Głog.- Bratek Bratkowice 3:0 wo. (na boisku 1:1)
Błażowianka Błażowa - KS Przybyszówka 1:0
Głogovia Głogów Młp.- Wisłok Czarna 4:3
Sawa Sonina - Resovia II SMS Rzeszów 3:6

 Kolejka 14 - 7/8 listopada
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Dynovia Dynów 4:3
Strumyk Malawa - Resovia II SMS Rzeszów 3:0
Wisłok Czarna - Sawa Sonina 2:4
KS Przybyszówka - Głogovia Głogów Młp. 1:2
Bratek Bratkowice - Błażowianka Błażowa 0:0
LKS Trzebownisko - Astra Medynia Głog. 3:1
KS Dąbrówki - KS Stobierna 4:2
Sokół Sokołów Młp. - Wisłok Strzyżów 5:2

 Kolejka 15 - 11 listopada
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 0:1
Dynovia Dynów - Sokół Sokołów Młp. 2:2
Astra Medynia Głog.- KS Dąbrówki 4:1
KS Stobierna - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:2
Błażowianka Błażowa - LKS Trzebownisko 1:1
Głogovia Głogów Młp.- Bratek Bratkowice 1:3
Sawa Sonina - KS Przybyszówka 1:1
Resovia II SMS Rzeszów - Wisłok Czarna 3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by