REZERWY RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadra 2019/20

KADRA
trener:
Sławomir Czudec
kierownik drużyny:
Tadeusz Kieżun

bramkarze:  Eryk Adamski (2001), Arkadiusz Cynar (2000), Jakub Wróbel (2001)
obrońcy: Jakub Kurek (2001), Sebastian Leśniak (2000), Mirosław Kmiotek (1996), Maciej Słoma (2000), Rafał Mastaj (2001), Adrian Chwałka (2001)
pomocnicy: Maciej Sowa (2000), Szymon Pasternak (2001), Dawid Obłoza (2000), Piotr Pecko (2000), Aleksy Skoczylas (2000), Jakub Pluta (2000), Hubert Tarnowski (2001), Konrad Bizoń (2001), Damian Wilczak (2001), Kacper Łaski (2001), Mikołaj Sypek (2001), Jan Mac (2001), Marcin Byra (2001), Łukasz Drążek (2001), Jarosław Kaczor (2001), Krystian Kwarciński (2001), Jakub Persak (2000), Adam Mucha (2001), Wiktor Sondej (2001), Szymon Lubera (2001), Szymon Ożóg (2000), Stefan Krężel (2000), Jakub Szczybyło (2001), Maksymilian Piestrak (2002), Filip Ząbkowicz (2003)
napastnicy:  Krystian Basznianin (2001), Arkadiusz Witek (2001)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odeszli przed sezonem:
Pyka (Halniak Maków Podhalański), Bieleń (Sokół Kolbuszowa Dln.)
przybyli przed sezonem:
Ożóg, Witek, Wróbel, Mucha, Sondej, Sowa, Kwarciński, Kaczor, Drążek, Chwałka, Mac, Byra, Kurek, Basznianin, Pasternak, Wilczak, Łaski, Sypek, Mastaj, Lubera (wszyscy SMS Resovia)
przybyli przed rundą wiosenną: Szczybyło (SMS Resovia), Piestrak (SMS Resovia), Ząbkowicz (SMS Resovia)
 

- Resovia II rozgrywa mecze ligowe na boisku ze sztuczną nawierzchnią
- kadra zespołu opiera się na zawodnikach Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia i jest uzupełniana piłkarzami z zespołu seniorów

Sezon 2019/20

klasa O (Rzezów)
    razem dom wyjazd
    m pkt z r p br z r p br z r p br
1  Stal Łańcut 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
2  Bratek Bratkowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
3  Strumyk Malawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
4  Sawa Sonina 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
5  Strug Tyczyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
6  Crasnovia Krasne 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
7  Jedność Niechobrz 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
8  Resovia II SMS 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
9  KS Stobierna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
10  Błękit Żołynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
11  GKS Niebylec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
12  Błażowianka B. 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
13  Orzeł Wólka Niedźw. 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
14  Sokół S. Młp.i 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
15  KS Zaczernie 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
16  Wisłok Czarna 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
17  Stal II Rzeszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

wyniki meczów w dziale terminarz rezerw

 2019.08.14 | 2 kolejka

GKS Niebylec - Resovia II SMS Rzeszów

























 

resoviacy.pl

 

Archiwum:


2018/19

2017/18

2016/17

2015/16

2014/15

2013/14

2012/13

2011/12

2010/11

2009/10

2008/09

2002/03
----------------------------



terminarz rezerw
2019/20
----------------------------









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do strony głównej |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by