KADRA
trener:
Sławomir Czudec
kierownik drużyny: vacat

bramkarze:  Jakub Bieleń (1999), Klaudiusz Pyka (1999), Jakub Wróbel (2001), Arkadiusz Cynar (2000)
obrońcy: Mateusz Micał (1998), Konrad Panek (1998), Sebastian Cynar (1999), Ernest Gralec (1999), Jakub Delekta (1999), Arkadiusz Noga (1999), Karol Baran (1999), Adrian Chwałka (2001), Maciej Słoma (2000), Hubert Żyszkiewicz (2000), Sebastian Leśniak (2000), Maciej Sowa (2000)
pomocnicy: Jan Pelc (1999), Mateusz Kot (1999), Jakub Kądziołka (1999), Szymon Kowalski (1999), Szymon Budzyła (1999), Dawid Obłoza (2000), Stefan Krężel (2000), Piotr Czachor (1999), Hubert Kasia (1999), Patryk Czech (1999), Patryk Andreasik (2000), Piotr Pecko (2000), Aleksy Skoczylas (2000), Jakub Pluta (2000), Gracjan Kloc (2001), Krystian Bajda (2001), Adam Mucha (2001), Hubert Tarnowski (2001), Jakub Zygmunt (2000), Przemysław Czado (2001)
napastnicy: Szymon Feret (1999), Daniel Ostrzywilk (1999), Jakub Szafar (2000), Maciej Brzozowski (2000)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odeszli przed sezonem:
Paweł Szurgociński (trener, SMS Resovia), Rafał Michalik (KS Wiązownica), Dominik Pikiel (Strug Tyczyn), Kamil Kowal (Resovia, seniorzy), Jakub Rząsa (Korona Rzeszów), Piotr Gogola (Glinik Gorlice), Adrian Tabisz (Orły Jabłonka), Bartłomiej Sałata (Wilga Widełka), Radosław Salwach (Piast Tuczempy), Michał Szczepański (Sanovia Lesko), Dawid Guzek (Wisłok Wiśniowa), Adrian Zięba (Jodła Jedlnia Let.), Szymon Pietras (Spartakus Daleszyce), Konrad Panek (Włókniarz Rakszawa), Maksymilian Smoleń (Strumyk Malawa), Michał Lichwała (Glinik Gorlice), Sebastian Pikuła (Orzeł Przeworsk), Karol Sierżęga (szuka klubu), Paweł Kwoka (Rzemieślnik Strażów), Dawid Polucha (szuka klubu), Marcin Cyc (szuka klubu), Marcin Sochacki (szuka klubu), Rafał Sołek (szuka klubu), Konrad Wraga (szuka klubu)

przybyli przed sezonem:
Czudec (trener, SMS Resovia), Piotr Pecko (SMS Resovia), Aleksy Skoczylas (SMS Resovia), Jakub Pluta (SMS Resovia), Gracjan Kloc (SMS Resovia), Adrian Chwałka (SMS Resovia), Krystian Bajda (SMS Resovia), Jakub Wróbel (SMS Resovia), Maciej Słoma (SMS Resovia), Adam Mucha (SMS Resovia), Hubert Żyszkiewicz (SMS Resovia), Hubert Tarnowski (SMS Resovia), Arkadiusz Cynar (SMS Resovia), Sebastian Leśniak (SMS Resovia), Jakub Zygmunt (SMS  Resovia), Przemysław Czado (SMS Resovia), Maciej Sowa (2000)

2017.09.17 | 7 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Korona Rzeszów 1:2 (1:0)
43' Antonik - 55' Weres, 80' Zieliński

Resovia II: Gnatek, Czech, Leśniak, S. Cynar, Cach Krężel (46' Pałys-Rydzik), Sowa (75' Czachor), Lorenc, Bieniasz, Adamski, Antonik (65' Brzozowski)
Korona: Szczepański, Ferenc, Gołda, Kozicki
, Weres, Zieliński, Filip (90' Grega), Omiotek (75' Staroń),Bigus, Tłuczek, Smalarz (67' Linek)
Sędzia: Paul (Nowa Sarzyna), Widzów: 50

Rzeszowianie mieli świetną okazję, aby po raz pierwszy w tym sezonie poznać smak wygranej na własnym stadionie. Zmarnowali jednak szansę na komplet punktów, a zwycięstwo powinni zapewnić sobie już w pierwszej połowie.
Było to wyrównane spotkanie, w którym trudno było wskazać, który z zespołów jest liderem, a który rozsiadł się w ogonie tabeli.
"Biało-czerwoni" wyszli do meczu wzmocnieni piłkarzami, walczącymi o powrót do jedenastki III-ligowego zespołu i trzeba przyznać
, że to dzięki ich grze mecz mógł się podobać.
W 43 minucie "biało-czerwoni" wyszli na prowadzenie po solowej akcji Kamila Antonika, który w swoim stylu zabrał się z piłką w polu karnym i precyzyjnym trafieniem nie dał szans Szczepańskiemu.
Dwie minuty później w polu karnym faulowany był Radosław Adamski i sędzia odgwizdał rzut karny. Do jedenastki podszedł sam poszkodowany i po chwili żałował swojej decyzji, bo piłka po jego strzale minęła cel.
24-letni skrzydłowy "Pasiaków" w drugiej połowie starał się zrehabilitować za niewykorzystaną jedenastkę i dwukrotnie uderzał na bramkę Korony, ale za każdym o kilkanaście centymetrów mijała bramkę.
W 55 minucie bramkarz Resovii złapał futbolówkę w polu karnym i sędzia uznał, że interwencja była po podaniu jednego z piłkarzy Resovii. Rzut wolny pośredni wykonany przez gości z 15 metrów zakończył się strzałem Weresa, po którym piłka wylądowała w siatce.
Po godzinie gry goście coraz pewniej czuli się w polu karnym Resovii. Dwukrotnie na bramkę rzeszowskiego zespołu uderzał Tomasz Zieliński, ale piłkę łapał Gnatek. 40-letni napastnik Korony przy trzeciej próbie zdobył bramkę, która pozwoliła piłkarzom Zdzisława Napieracza cieszyć się ze zwycięstwa.
Gospodarze przed meczem odebrali z rąk działaczy OZPN puchar za zwycięstwo w klasyfikacji gry "fair play" w sezonie 2016/17.

resoviacy.pl

2017.09.10 | 6 kolejka

GKS Niebylec - Resovia II SMS Rzeszów 1:3 (0:2)
81' Bober- 18' Kądziołka, 45' Pecko, 88' Adamski

GKS: Lenart, Pyziak (46' P. Telesz), Wróbel, Góra, Rędziniak, Róg, M. Telesz, Ł. Telesz, Gruba (75' Górczany), Bober, Dobrzański,
Resovia II: Bieleń
, S. Cynar, Słoma, Pawlak, Cach (62' Czachor, ), Kądziołka (46' Ostrzywilk), Sowa, Czech (82' K. Baran), Bieniasz, Adamski, Pecko (90' Kasia)

W meczu zamykających stawkę ligową zespołów lepsi okazali się piłkarze rezerw Resovii. Rzeszowianie na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą po strzałach Jakuba Kądziołki i Piotra Pecki. Gospodarze w 43 minucie meczu mieli świetną okazję, aby zdobyć bramkę kontaktową, ale nie potrafili wykorzystać rzutu karnego.
W 81 minucie Rafał Bober pokonał bramkarza "Pasiaków", ale rzeszowianie odpowiedzieli jeszcze jednym trafieniem. W 88 minucie wynik meczu na 1:3 ustalił Radosław Adamski.

2017.09.06 | Puchar Polski - runda wstępna, Podokreg Rzeszów-Dębica

Korona Rzeszów - Resovia II SMS Rzeszów 5:0 (0:0) (Puchar Polski)
54' 73' Zieliński, 56' (sam.) Sowa, 61' Bigus, 85' Weres

Korona: Szczepański (61' Wojtaś), Gołda, Kozicki, Kluz, Filip, Ryzhak, Leszczyński (46' Omiotek), Grega (46' Ferenc),  Bigus, Weres, Zieliński
Resovia II: A. Cynar, S. Cynar (46' Czado), Kasia, Żyszkiewicz, K. Baran, Czech, Sowa, Pecko, Pluta, Delekta (46' Czachor), Ostrzywilk

Piłkarze rezerw dotrzymywali kroku rywalom z Załęża tylko do przerwy. Po zmianie stron rzeszowska defensywa kompletnie się rozsypała i miejscowi od 54 minuty rozpoczęli strzelecki festiwal.
Worek z bramkami rozwiązał jako pierwszy Tomasz Zieliński, a już dwie minuty później kolejne samobójcze trafienie zaliczył Maciej Sowa. Apetyt na kolejne bramki miejscowi mieli do ostatniego gwizdka i jeszcze trzykrotnie zmusili do kapitulacji Arkadiusza Cynara.

2017.09.03 | 5 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Błękit Żołynia 0:4 (0:0)
49' 90' Dudek, 53' Czarnota, 73' Urban

Resovia II: Bieleń, S. Cynar (46' Chwałka), Kasia, Pawlak, Zygmunt, Szafar (46' Tarnowski), Lorenc, Skoczylas, K. Baran, Krężel (46' Mucha), Czech
Błękit:
Gwizdak, Dudek
(89' Połeć), R. Noworol, Bieniasz, Markowicz (85' Pawik), Koba (68' M. Rupar), Ł. Rupar, Danielewicz, Czarnota, Urban (81' P. Noworol), Dudek (89' Kowalski)
Widzów: 50

To był fatalny mecz w wykonaniu piłkarzy Sławomira Czudca. Resoviacy tylko dzięki fatalnej skuteczności rywali uchronili się przed "dwucyfrową" porażką.
Przyjezdni z łatwością radzili sobie z prowizoryczną defensywą "Pasiaków" i już w 10 minucie meczu piłka po strzale Marcina Dudka wylądowała na poprzeczce rzeszowskiej bramki. Dwie minuty później prezent rywalom podarował Jakub Bieleń. Bramkarz Resovii starał się wybić zmierzającą do niego piłkę i niespodziewanie minął się z nią. Do piłki toczącej się w kierunku pustej bramki dobiegł Marcin Dudek, który w sobie tylko wiadomy sposób spudłował z 7 metrów.
Pogubiona defensywa "Pasiaków" na zbyt wiele pozwalała rywalom. Przed przerwą goście mieli jeszcze trzy dogodne okazje do zdobycia bramki. Piłka mijała o centymetry cel po strzałach Tomasza Czarnoty i Marcina Dudka, a po uderzeniu Sylwestra Koby po raz kolejny wylądowała na poprzeczce.
W 49 minucie goście w końcu osiągnęli cel. Konrad Markowicz długim podaniem uruchomił Marcina Dudka, a ten perfekcyjnym strzałem z 16 metrów zrehabilitował się z nieporadność z pierwszej połowy meczu.
Cztery minuty później goście świętowali kolejną bramkę. Obrońcy Resovii stracili piłkę i przed bramkarzem Resovii znaleźli się Dudek z Czarnotą, którzy z łatwością wykończyli akcję.
W 73 minucie Michał Rupar z prawej stron zagrał futbolówkę na głowę osamotnionego w polu karnym Urbana, a ten nie miał problemów, aby zmusić po raz kolejny bramkarza "sovii" do kapitulacji.
W doliczonym czasie gry ambitni piłkarze z Żołyni po raz czwarty pokonali Bielenia. Tym razem Marcin Rupar wyłożył futbolówkę Marcinowi Dudkowi, a ten strzałem do pustej bramki ustalił wynik spotkania.

2017.08.30 | 4 kolejka

Sokół Sokołów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 1:1 (1:0)
5' Darocha - 89' Adamski

Sokół: Kwiecień, Świst, Brzychczy, Bałamut, Sidor, Kołodziej (24' Kościółek), Darocha (67' Pietroński), Rodzeń (80' Maksym), Ziobro, Nizioł (67' Wilk), Bać
Resovia II: A. Cynar, S. Cynar (46' Leśniak), Noga, Makowski, Cach, Adamski, K. Baran (46' Kasia), Pecko, Czech, Skoczylas, Pałys-Rydzik

Pierwszy punkt w ligowej tabeli dopisali podopieczni trenera Sławomira Czudca. Rzeszowianie zremisowali w Sokołowie Młp. z miejscowym Sokołem 1:1. Bramkę dla "Pasiaków" w końcowych fragmentach meczu zdobył strzałem z rzutu wolnego Radosław Adamski.
Mecz świetnie zaczęli miejscowi, którzy już w 5 minucie wyszli na prowadzenie po strzale Piotra Darochy. Rzeszowianie do ostatnich minut starali się ratować wynik i w ostatnich minutach pozbawili gospodarzy kompletu punktów.

2017.08.27 | 3 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Dynovia Dynów 1:2 (0:2)
86' Makowski - 11' (k) Paszko, 23' Rebizak

Resovia II: A. Cynar, Żyszkiewicz, Kasia, Makowski, Pawlak, Skoczylas (46' Tarnowski), Lorenc, K. Baran, Pecko (46' Chwałka), Leśniak (46' Mucha), Kmiotek
Dynovia: Juszczyński, Kozioł, Szczawiński, Hadam, Winiarz, Paszko, Szczepański, Tworzydło, Siry (70' Mielniczek), Rebizak (80' Barański), Kulon
Widzów: 70

Resoviacy przegrali trzeci mecz z rzędu i okupują ostatnie miejsce w lidze. Mocno odmłodzona kadra "Pasiaków" potrzebuje czasu, aby oswoić się z realiami "okręgówki". Wydawać się mogło, że tym razem "Pasiakom" będzie łatwiej, bo wzmocnieni zostali graczami z zespołu seniorów, ale szybko stracone bramki ustawiły mecz.
W 11 minucie Hubert Kasia faulował w polu karnym Sylwestra Paszko i arbiter odgwizdał rzut karny. Skutecznym egzekutorem "jedenastki" był sam poszkodowany. W 23 minucie było już 0:2. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Paweł Rebizak i zaskoczony bramkarz "Pasiaków" dostał piłkę "za kołnierz".
Po przerwie resoviacy ruszyli do natarcia, ale podwojona defensywa gości na niewiele im pozwalała. Najwięcej roboty bramkarz Dynovii miał po strzałach z dystansu. Daniel Pawlak dwukrotnie trafił w łączenie słupka z poprzeczką, a w 86 minucie Bartłomiej Makowski fantastycznym uderzeniem z 25 metrów zdobył bramkę kontaktową. Rzeszowianie starali się ratować wynik do ostatnich sekund, ale goście skutecznie opóźniali grę i nie dali sobie odebrać punktów.

2017.08.19 | 2 kolejka

Bratek Bratkowice - Resovia II SMS Rzeszów 3:0 wo. / na boisku 2:1 (0:1)
65' (k) K. Hejnig, 80' Okarmus - 45' Pyrdek

Bratek: Kyciński, Kowal, Nosek, Okarmus, Bąk, Sałagaj (70' Sochacki), Ciszewski, K. Hejnig, Żmuda (46' Wąsik), P. Hejnig, Bednarz
Resovia II: Wróbel, Słoma, Makowski, Pluta, Cynar, Kasia, Mucha, Żyszkiewicz, Tarnowski
,  Pyrdek (46' Chwałka), Skoczylas

Wynik spotkania anulowano na walkower 3:0 na korzyść gospodarzy. W zespole rezerw Resovii wystąpił Maciej Słoma zawodnik nieuprawniony do gry.
Resoviacy po dwóch rozegranych kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

2017.08.15 | 1 kolejka

Sawa Sonina - Resovia II SMS Rzeszów 2:1 (1:0)
36' D. Baran, 76' (s) Kloc - 71' Bajda

Sawa: Cisek, Sz. Paczocha, Kruk, Cwynar, Grad (86' N. Paczocha), Nycz, J. Baran, D. Baran, Szpunar (46' Słonina), Sobek, Walas
Resovia II: Bieleń, Kot (46' Cynar), Kloc, Kasia, Chwałka, Pluta (67' Delekta), Pecko (75' Noga),  K. Baran, Szafar,  Czech (67' Feret), Skoczylas (46' Bajda)
Sędzia: Kołodziejczyk (Rzeszów), Widzów: 200

W pierwszym meczu nowego sezonu piłkarze rezerw Resovii wrócili z podłańcuckiej Soniny bez punktów. Odmłodzony skład "Pasiaków" z nową postacią na ławce szkoleniowej (Sławomir Czudec) zagrał dobry mecz, ale trochę na własne życzenie pozbył się punktów.
Już w 5 minucie meczu przed szansą na bramkę stanął 17-letni Jakub Pluta. Wychowankowi Strugu Tyczyn zabrakło jednak doświadczenia i w doskonałej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczką. Gospodarze odpowiedzieli dziesięć minut później strzałem Grada z dystansu.
W 22 minucie ponownie na bramkę Ciska uderzał Pluta, ale i tym razem nie poradził sobie z zadaniem pokonania Ciska. Kilka minut przed przerwą gospodarze po jednej z nielicznych akcji wyszli na prowadzenie. Piłka dośrodkowana z z lewej strony boiska trafiła do wbiegającego w pole karne Dawida Barana i wystarczyło dostawić nogę, aby odbierać gratulacje od kolegów z zespołu.
Po przerwie do ataków ruszyli rzeszowianie, ale ich akcje kończyły się głownie na linii pola karnego rywali. "Biało-czerwoni" przez większą część drugiej połowy prowadzili atak pozycyjny, który długo nie przynosił efektu. W 71 minucie szczęście na chwilę uśmiechnęło się jednak do "Pasiaków". Doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał 16-letni Krystian Bajda, który strzałem głową pokonał Ciska.
Młodzi resoviacy nie cieszyli się jednak długo z remisu, bo już 5 minut później niefortunnym podaniem do bramkarza popisał się Gracjan Kloc. Obrońca Resovii zaskoczył swojego kolegę i piłka wylądowała w siatce rzeszowskiej bramki.
Rzeszowianie w końcowych fragmentach meczu starali się ratować wynik, ale doświadczeni obrońcy Sawy spokojnie rozbijali akcje "biało-czerwonych".