Sławomir Czude
kierownik drużyny: vacat

bramkarze:  Eryk Adamski (2001), Arkadiusz Cynar (2000), Jakub Wróbel (2001)
obrońcy: Jakub Kurek (2001), Sebastian Leśniak (2000), Mirosław Kmiotek (1996), Maciej Słoma (2000), Rafał Mastaj (2001), Adrian Chwałka (2001)
pomocnicy: Maciej Sowa (2000), Szymon Pasternak (2001), Dawid Obłoza (2000), Piotr Pecko (2000), Aleksy Skoczylas (2000), Jakub Pluta (2000), Hubert Tarnowski (2001), Konrad Bizoń (2001), Damian Wilczak (2001), Kacper Łaski (2001), Mikołaj Sypek (2001), Jan Mac (2001), Marcin Byra (2001), Łukasz Drążek (2001), Jarosław Kaczor (2001), Krystian Kwarciński (2001), Jakub Persak (2000), Adam Mucha (2001), Wiktor Sondej (2001), Szymon Lubera (2001), Szymon Ożóg (2000)
napastnicy:  Krystian Basznianin (2001), Arkadiusz Witek (2001)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
odeszli przed sezonem:
Pyka (Halniak Maków Podhalański), Bieleń (Sokół Kolbuszowa Dln.)
przybyli przed sezonem:
Ożóg, Witek, Wróbel, Mucha, Sondej, Sowa, Kwarciński, Kaczor, Drążek, Chwałka, Mac, Byra, Kurek, Basznianin, Pasternak, Wilczak, Łaski, Sypek, Mastaj, Lubera (wszyscy SMS Resovia)

2018.10.14 | 11 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - KS Stobierna 5:0 (2:0)
21' 40' Pecko, 51' Hass, 73' Kmiotek, 90' Pasternak

Resovia II: A. Cynar, Łaski, Pecko, Słoma, Żyszkiewicz (73' Chwałka), Ogrodnik, Tarnowski (46' Sowa),  Adamski, Kmiotek, Feret (70' Pasternak), Hass (80' Lubera)
Stobierna:
Fabiński, Drzał
, Bednarz, Grabiec, Dziedzic, Grzesik (21' Bal), D. Uram, Lepionka, M. Uram, Warzocha

To był bardzo dobry mecz w wykonaniu piłkarzy Sławomira Czudca. Rzeszowianie przy odrobinie szczęścia i większej skuteczności mogli podwoić wynik. Wyróżniająca się postacią w zespole gospodarzy był tego dnia środkowy obrońca Piotr Pecko. 18-letni wychowanek Polonii Przemyśl w 21 minucie meczu efektownym uderzeniem głową pokonał Fabińskiego, a w 40 minucie powtórzył swój wyczyn.
W 36 minucie spotkania przy rzucie karnym fatalnie spudłował Michał Ogrodnik. Po przerwie rzeszowianie posiadali zdecydowaną przewagę na boisku i kolejne bramki był kwestią czasu.
W 51 minucie fantastycznym strzałem z 25 metrów popisał się Paweł Hass i piłka zatrzepotała w bramce po raz trzeci.
Przyjezdni od  60 minuty spotkania grali w okrojonym składzie, bo czerwoną kartką ukarany został Witold Dziedzic. Piłkarz gości po faulu na rywalu wdał się w dyskusję z arbitrem i w dosyć aroganckim stylu opuścił plac gry.
W końcowych minutach spotkania resoviacy jeszcze podkręcili tempo meczu i na listę strzelców wpisali się Mirosław Kmiotek (73 min.) i Szymon Pasternak (90 min.). Gol Pasternaka był wyjątkowej urody, bo piłka uderzona z 30 metrów zatoczyła łuk i wylądowała idealnie pod poprzeczką bramki.

resoviacy.pl

2018.10.07 | 10 kolejka

Strumyk Malawa - Resovia II SMS Rzeszów 1:5 (1:4)
34' (k) Odrzywolski - 4' Kmiotek, 19' Hass, 25' 38' Lubera, 75' Adamski

Strumyk: Szyszko, Bieda, Mendoń, Noga, Lelek, Ślęzak, Smoleń, Gaweł (64' Kędzior), Odrzywolski (64' Szczepanik), Pilip, Kwolczak
Resovia II: Wróbel, Żyszkiewicz, (78' Sondej), Kowal, Słoma, Sowa, Ożóg (46' Chwałka), Kwarciński (76' Byra), Kmiotek, Adamski, Lubera (57' Mucha), Hass

"Pasiakom" dotychczas nie wiodło się na małym, kameralnym boisku w Malawie. Tym razem było inaczej i rzeszowianie już do przerwy zapewnili sobie komplet punktów.
Pierwszy na listę strzelców wpisał się już w 4 minucie meczu Mirosław Kmiotek. Kwadrans później Mateusza Szyszkę (byłego bramkarza Resovii) zmusił do kapitulacji Paweł Hass.
Pierwsze swoje bramki w zespole rezerw zdobył tego dnia Szymon Lubera, który do siatki trafiał dwukrotnie (25 min., 38 min.).
Miejscowi bramkę honorową zdobyli po rzucie karnym, którego wykonawca był Paweł Odrzywolski. Po przerwie resoviacy dyktowali warunki meczu. W 75 minucie swoje trzy grosze do wyniku dołożył Radosław Adamski.

2018.09.30 | 9 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Strug Tyczyn 4:1 (1:0)
26' Feret, 61' 65' Hass, 90' Twardowski - 58' Ferenc

Resovia II: A. Cynar, Mastaj, Pawlak, Kowal, Szafar, Krężel (65' Kwarciński), Geniec, Strashkevych (46' Twardowski), Adamski, Feret, Hass (75' Żyszkiewicz)
Strug: Jamrozik, Stanio, Karwowski, Nowiński, Pączek (75' Krzyszkowski), K. Domino
, Wrona, Janik, Żuczek (80' Banaś), Drob (90' W. Domino), Ferenc (68' Murias)
Widzów: 50

Resoviacy zagrali w mocnym składzie i przez większą część meczu posiadali znaczną przewagę na murawie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 26 minucie spotkania Szymon Feret, który po czterech golach aktualnie jest najskuteczniejszym strzelcem rezerw.
Po przerwie goście przeprowadzili efektowną akcję, po której Dominik Ferenc strzałem z 8 metrów pokonał Cynara.
Kolejne minuty spotkania to popisowa gra Pawła Hassa. Napastnik Resovii dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i tym samym zapewnił gospodarzom komplet punktów. Swoje trzy grosze do zwycięstwa dołożył również powracający do gry po kontuzji Karol Twardowski. Napastnik Resovii w doliczonym czasie gry z trzech metrów wbił piłkę do siatki po dośrodkowaniu Szymona Fereta.

2018.09.22 | 8 kolejka

Głogovia Głogów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 4:0 (2:0)
33' Ochalik, 41' (sam.) Słoma, 62' Hajkowicz, 88' Złamaniec

Głogovia: Lipka, Kłak, Franczyk, Góra (75' S. Cynar), Szkolnik,   Urbaniak (70' Garlak), Ochalik (85' Złamaniec), Hajkowicz, Chmiel,  Ciuła, Chamera (80' Codello)
Resovia II: Gnatek (70' A. Cynar), Mucha (75' Byra
), Bizoń, Kaczor (76' Drążek),  Kmiotek,  Lubera, Pawlak, Słoma, Żyszkiewicz, Tarnowski,  Sypek

Zaroiło się o byłych resoviaków w zespole gospodarzy, który nie dał większych szans rezerwom Resovii na wywiezienie punktów z Głogowa Małopolskiego. Piotr Lipka, Piotr Szkolnik i Adrian Chamera to nazwiska znane z występów w barwach III-ligowych "Pasiaków". Na ławce rezerwowych zasiedli ponadto wychowankowie rzeszowskiego klubu: Łukasz Świst, Piotr Codello i Sebastian Cynar.
Lider nie miał większych kłopotów z pokonaniem rzeszowskiego zespołu. Przed wyższą porażką ratował swój zespół Piotr Gnatek. Bramkarz Resovii w 55 minucie obronił strzał Pawła Ciuły z rzutu karnego.

2018.09.19 | Puchar Polski - I runda Podokręgi Rzeszów-Dębica

KS Zaczernie - Resovia II SMS Rzeszów 7:0 (4:0)
11' 43' 56' Kukulski, 26' Huliński, 37' Barański, 84' Sowa, 86' Cieśla

KS Zaczernie: Guzior (46' Dziura), Pamuła, Panek (46' Krystian Łyko), Pukała, Kłeczek (46' Pyrcz), Ziemiński (70' Sowa), Bazan (85' Kamil Łyko), Barański, Huliński, Kukulski (70' Cieśla)
Resovia II: Wróbel, Ożóg, Sowa, Mucha, Lubera, Sondej, Tarnowski (46' Łaski), Bizoń, Byra, Drążek, Kaczor

Duże lanie piłkarzom Sławomira Czudca sprawili zawodnicy KS-u Zaczernie w meczu regionalnego Pucharu Polski. Już do przerwy miejscowi prowadzili różnicą czterech goli. W drugiej połowie sytuacja na boisku niewiele się zmieniła i golkiper Resovii Jakub Wróbel jeszcze trzykrotnie sięgał do siatki po piłkę.

2018.09.16 | 7 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Jedność Niechobrz 2:0 (0:0)
70' Strashkevych, 81' Feret

Resovia II: Gnatek, Kurek (89' Drążek), Pawlak, Pecko, Żyszkiewicz, Tarnowski (77' Lubera), Geniec, Kmiotek, Kwarciński (64' Mucha), Feret, Strashkevych
Jedność: Jodłowski, Marcin Michał, Lib, Rachwalski (70' Byjoś), Damian Szeliga, Wrona, Maciej Micał (80' Guzek), Dariusz Szeliga, Kalandyk, Kocurek (56' Bednarski), Kłeczek
Widzów: 50

Piłkarze rezerw Resovii pokonali Jedność Niechobrz i po 7 kolejkach ligi zajmują 6 miejsce w tabeli. Przyjezdni długo bronili się przed atakami rzeszowskiego zespołu wzmocnionego kilkoma drugoligowcami. Defensywa Jedności pękła w w 70 minucie spotkania po efektownej bramce Vadyma Strashkevycha. Ukraiński napastnik Resovii zaskoczył Jodłowskiego fantastycznym strzałem z 25 metrów.
W 81 minucie wynik spotkania na 2:0 ustalił Szymon Feret. Rzeszowianie przez większą część spotkania posiadali znaczną przewagę na boisku i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

2018.09.09 | 6 kolejka

Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów 2:0 (1:0)
42' Durek, 80' (k) Kruczek

Błażowianka: Socha, Brzęk, Cieśla,  Róg, Kruczek, Kruła, Laska, Sobczyk (90' Sowa), Rajzer, Durek, Rzepecki,
Resovia II: Gnatek, Żyszkiewicz, Kurek (75' Drążek), Kowal, Mastaj (46' Pasternak), Kwiek, Persak, Strashkevych, Kwarciński (58' Bajda), Feret (85' Kaczor), Hass

Jedyną pozytywną informacją po meczu w Błażowej jest powrót do gry po kontuzji Pawła Hassa. Rzeszowianie zagrali w mocnym składzie i mieli kilka świetnych okazji do zdobycia bramki. Pudłowali jednak na potęgę i do Rzeszowa wrócili bez punktów.

2018.09.05 | Puchar Polski - I runda Podokręgi Rzeszów-Dębica

Dąb Dąbrowa - Resovia II SMS Rzeszów 3:3 (1:1), po rzutach karnych 1:3
45' Skóra, 53' Długosz, 80' Żurek - 28' Drążek, 85' Kaczor, 87' (k) Persak / rzuty karne: Ł. Wojtoń - Persak, Kwarciński, Byra

Dąb: Janda (46' Sumara), Bułatek (46' Kozubal),  Ł. Wojtoń, Długosz (82' Nowak), Fugas (75' Wilk), D. Wojtoń, Irzeński, Łoboda, Paśko (50' Totoń), Skóra, W. Żurek (60' K. Żurek)
Resovia II: Cynar, Drążek, Kaczor, Kwarciński, Persak, Sondej, Żyszkiewicz, Kurek (46' Tarnowski), Bajda (70' Łaski), Byra, Pasternak

W meczu pierwszej rundy Regionalnego Pucharu Polski podokręgów Rzeszów-Dębica piłkarze rezerw Resovii pokonali Dąb Dąbrowa. O rozstrzygnięciu spotkania zadecydowały rzuty karne.
To był szalony mecz podopiecznych trenera Sławomira Czudca. Resoviacy jeszcze w 84 minucie meczu przegrywali różnicą dwóch goli. Bramki zdobyte w ostatnich minutach spotkania przez Jarosława Kaczora i Jakuba Persaka zadecydowały o dogrywce. Ostatecznie o tym, który z zespołów przejdzie do kolejnego etapu rozgrywek rozsądziły rzuty karne. "Jedenastki" lepiej wykonywali rzeszowianie i to oni po ostatnim gwizdku schodzili z murawy z podniesionymi głowami.

2018.09.02 | 5 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5:1 (2:1)
12' Witek, 22' Kmiotek, 57' Strashkevych, 67' 82' Feret - 17' (k) Serafin

Resovia II: Gnatek, Sypek (74' Żyszkiewicz), Kowal, Makowski (46' Pasternak), Kurek, Kmiotek, Tarnowski (84' Kaczor), Persak, Kwiek (46' Feret), Ogrodnik (46' Kwarciński), Witek (46' Strashkevych)
Orzeł: Mączka, Bałut, M. Chorzępa (72' Pieniek), Gaca, Krasoń, Kuduk, Kutyła (85' Cisek), Rzeszutek, Serafin, Smycz (46' B. Chorzępa), Szwaja
Widzów: 60

Zespół rezerw Resovii wzmocniony graczami z ekipy Szymona Grabowskiego nie pozwolił przyjezdnym na zbyt wiele. Kibiców Resovii może szczególnie cieszyć świetna postawa Michała Ogrodnika, który powraca do gry po kontuzji.
Pierwszy na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Witek, który strzałem głową przelobował Mączkę. Goście minutę wcześniej pokonali Gnatka, ale arbiter nie uznał (wydawać się mogło) prawidłowo zdobytej bramki, dopatrując się pozycji spalonej.
Goście mieli sporo pretensji do arbitra, który nie miał dobrego dnia. W 16 minucie spotkania dopatrzył się faulu Bartłomieja Makowskiego, który faulować miał w polu karnym Piotra Smycza. "Jedenastkę" na bramkę zamienił Mateusz Serafin.
Od 20 minuty spotkania na murawie rządziła już tylko Resovia. W 22 minucie na bramkę uderzał Mirosław Kmiotek i piłka odbita od bramkarza i pleców Dominika Bałuta wpadła do siatki.
Przed przerwą bliscy wpisania się na listę strzelców byli jeszcze: Kwiek, Ogrodnik, Kmiotek i Persak, ale brakowało "Pasiakom" szczęścia.
Po przerwie goście opadli z sił, a rzeszowianom grało się coraz lepiej. W 58 minucie meczu pokaz umiejętności dał Vadym Strashkevych. Ukraiński napastnik Resovii przebiegł z piłką dobre 40 metrów i precyzyjnym strzałem koło słupka pokonał bezradnego Mączkę.
Końcówka spotkania należała do Szymona Fereta, który dwukrotnie trafiał do siatki. W 67 minucie uderzył do bramki głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a w 82 minucie wykończył akcję po asyście Pasternaka.

2018.08.25 | 4 kolejka

Wisłok Strzyżów - Resovia II SMS Rzeszów 1:4 (0:1)
83' (k) Klimek - 38' Basznianin, 57' (k) Kowal, 79' Pasternak, 82' Leśniak

Wisłok: Zimny, Durek, Iwanowski, Włodyka, Draga, Bożek (68' Dyka), Piechowiak (75' Lechowicz), Margański (57' Klimek), Wawrzonek (53' Nowak), Pałys, Grodzki (83' Miłoś)
Resovia II: Gnatek (82' E. Adamski), Persak, Kowal, Mastaj (46' Wilczak), Łaski (46' Kurek), Bizoń, Obłoza (46' Mac), Kwarciński (86' Kaczor), Pasternak, Basznianin (46' Leśniak), Witek
Sędzia: Babiński (Mielec), Widzów: 150

Pierwsze zwycięstwo ligowe w sezonie 2018/19 zanotowali piłkarze Sławomira Czudca. Rzeszowianie w Strzyżowie niespodziewanie pokonali miejscowy Wisłok 4:1. Rzeszowianie wykazali się wyjątkową skutecznością. Pierwszy na listę strzelców wpisał się w 38 minucie Krystian Basznianin, który wykorzystał podanie Szymona Pasternaka. Po przerwie wynik spotkania podwyższył na 2:0 strzałem z rzutu karnego Kamil Kowal. "Biało-czerwoni" sami zaskoczeni takim obrotem sprawy zaczęli grać jeszcze odważniej i kolejne bramki były kwestią czasu. Defensywa gospodarzy pękła jeszcze w 79 i 82 minucie. Na listę strzelców wpisali się Szymon Pasternak i Sebastian Leśniak. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył 40-letni Robert Klimek, który strzałem z rzutu karnego pokonał bramkarza Resovii.

2018.08.18 | 3 kolejka

Sokół Sokołów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 5:1 (2:0)
1' 82' Sidor, 10' 49' Jagusiak, 50' Uram - 57' (k) Twardowski

Sokół: Kwiecień, Sidor, Brzychczy, Pietrucha, Wilk (84' Węglowski), Ziobro, Rodzeń, Bałamut, Uram, Jagusiak (63' Kołodziej), Płonka
Resovia II:
Gnatek, Bizoń, Byra (46' Twardowski), Drążek (46' Mucha), Kaczor (85' Sondej),  Kmiotek,  Kwarciński,  Łaski, Persak, Sowa, Tarnowski
Widzów: 90

Miejscowi już po 10 minutach ustawili sobie warunki meczu dwoma trafieniami. Rzeszowianie na boisku w Sokołowie niewiele mieli do powiedzenia. Honor "Pasiaków" starał się ratować Karol Twardowski, który w 57 minucie strzałem z rzutu karnego pokonał Kwietnia.
Po przerwie swoją przewagę gospodarze udokumentowali jeszcze trzema trafieniami. "Biało-czerwoni" robili co mogli, aby zmniejszyć rezultat porażki, ale niewiele mogli wskórać przy uważnej grze defensorów Sokoła. W zespole gospodarzy wystąpił były piłkarz Resovii Marcin Pietrucha.

2018.08.15 | 2 kolejka

Resovia II SMS Rzeszów - LKS Trzebownisko 1:1 (1:0)
2' (k) Kmiotek - 58' Pukała

Resovia II: Banek (46' Gnatek), Pecko, Kowal, Geniec (46' Pluta, 90' Mac), Leśniak (60' Łaski), Obłoza,  Basznianin (58' Wilczak), Sypek, Skoczylas (75' Bizoń), Kmiotek, Twardowski
Trzebownisko: Shulhan, Kloc, Janik, Ziemiński, Wilk, Majcher (60' Płonka), Piędel, Pukała (88' Tomasik), Tomaka, Wiśniewski (90' Pieczonka)
Widzów: 90

Z dużym niedosytem schodzili po ostatnim gwizdku piłkarze rezerw Resovii, którzy podzielili się punktami z Trzebowniskiem. Kluczowymi postaciami w zespole gospodarzy byli tego dnia Mirosław Kmiotek i Karol Twardowski. Obydwaj mieli kilka okazji, aby zapewnić "Pasiakom" zwycięstwo. Brakowało jednak precyzji i ukraiński bramkarz beniaminka tylko raz skapitulował po rzucie karnym.
Już w 2 minucie meczu Karol Twardowski był faulowany w polu karnym gości i arbiter wskazał na wapno. Jedenastkę na bramkę zamienił Mirosław Kmiotek, który strzałem po ziemi nie dał szans Rusłanowi Shulhanowi na reakcję.
Bohaterem spotkania miał okazję zostać tego dnia Karol Twardowski, ale młodzieżowiec "Pasiaków" od początku sezonu cierpi na sporą niemoc strzelecką. W 42 minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem gości uderzył piłkę w słupek, a kilkadziesiąt sekund później w identycznej sytuacji stracił piłkę.
Po przerwie goście atakowali coraz odważniej i w 58 minucie meczu udało im się rozmontować defensywę "Pasiaków". Wymiana piłki pomiędzy Pankiem, Wiśniewskim i Pukałą zakończyła się strzałem tego ostatniego i bramkarz Resovii nie miał szans na interwencję.
W 65 minucie po raz kolejny w polu karnym rywali faulowany był Karol Twardowski. Ponownie w tym meczu do jedenastki podszedł Kmiotek, ale tym raz bramkarz LKS-u nie dał się zaskoczyć i efektowną paradą wybił piłkę.
W doliczonym czasie gry doszło do przepychanki pomiędzy Twardowskim i Klocem. Obydwaj winowajcy ukarani zostali żółtym kartonikiem. 27-letni piłkarz gości miał już na swoim koncie żółty kartonik i musiał opuścić plac gry. Nie miało to już jednak wpływu na losy spotkania, bo po kilkudziesięciu sekundach arbiter zakończył mecz.

2018.08.11 | 1 kolejka

KS Zaczernie - Resovia II SMS Rzeszów 1:0 (0:0)
78' Śliwa

Zaczernie: H. Guzior, A. Guzior, Huliński (59' Baran), Śliwa, Jacek, Pękala, Pukała, Sieradzki, Ziemiński (59' Cieśla), Barański (77' Kukulski), Bofmim (75' Buczek)
Resovia II: Gnatek, Kmiotek, Obłoza, Pecko, Pluta (57' Bizoń), Kowal, Wilczak
(63' Pasternak), Kurek (46' Sypek), Skoczylas, Leśniak (81' Łaski), Basznianin (70' Persak)

Bez punktów z Zaczernia wrócili piłkarze rezerw Resovii, którzy zainaugurowali rozgrywki ligowe. Resoviacy częściej byli przy piłce, ale to beniaminek wykazał się lepsza skutecznością. Decydującą o losach spotkania akcję miejscowi przeprowadzili w 78 minucie. Piłka dośrodkowaną z rzutu rożnego starał się wybić Dawid Obłoza, ale Sławomir Śliwa ostatecznie skierował ją do siatki.
Miejscowi mogli wyjść na prowadzenie już w pierwszej połowie meczu, ale Piotr Pękala nie trafił do pustej bramki.