TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2016/17 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 1 - 13-15 sierpnia
Korona Rzeszów - KS Dąbrówki 2:1
Grom Handzlówka - Jedność Niechobrz 1:2
Resovia II SMS Rzeszów - Bratek Bratkowice 4:0
Astra Medynia Głogowska - Wisłok Strzyżów 2:3
Sokół Sokołów Młp. - Iskra Jawornik Polski 3:1
Crasnovia (pauzuje)
Dynovia Dynów - Sawa Sonina 2:4
Strumyk Malawa - LKS Jasionka 0:0
Błażowianka Błażowa - KS Stobierna 1:2

 Kolejka 2 - 20/21 sierpnia
KS Dąbrówki - Wisłok Strzyżów 1:2
Bratek Bratkowice - Astra Medynia Głog. 1:0
Iskra Jawornik Polski - Resovia II SMS Rzeszów 3:0
Crasnovia Krasne - Sokół Sokołów Młp.0:0
Sawa Sonina (pauzuje)
LKS Jasionka - Dynovia Dynów 1:2
KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:2
Jedność Niechobrz - Błażowianka Błażowa 2:0
Korona Rzeszów - Grom Handzlówka 5:0

 Kolejka 3 - 27/28 sierpnia
Grom Handzlówka - KS Dąbrówki 2:2
Wisłok Strzyżów - Bratek Bratkowice 1:1
Astra Medynia Głogowska - Iskra Jawornik Polski 1:3
Resovia II SMS Rzeszów - Crasnovia Krasne 4:1
Sokół Sokołów Młp. - Sawa Sonina 2:1
Dynovia Dynów - KS Stobierna 3:1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 2:2
Błażowianka Błażowa - Korona Rzeszów 3:1
LKS Jasionka (pauzuje)

 Kolejka 4 - 31 sierpnia
KS Dąbrówki - Bratek Bratkowice 0:2
Iskra Jawornik Polski - Wsłok Strzyżów 0:1
Crasnovia Krasne - Astra Medynia Głogowska 2:3
Sawa Sonina - Resovia II SMS Rzeszów 0:0
LKS Jasionka - Sokół Sokołów Młp. 3:4
Jedność Niechobrz - Dynovia Dynów 0:0
Korona Rzeszów - Strumyk Malawa 2:1
Grom Handzlówka - Błażowianka Błażowa 1:1
KS Stobierna (pauzuje)

 Kolejka 5 - 3/4 września
Błażowianka Błażowa - KS Dąbrówki 1:0
Strumyk Malawa - Grom Handzlówka 2:1
Dynovia Dynów - Korona Rzeszów 2:0
Sokół Sokołów Małopolski - KS Stobierna 3:2
Resovia II SMS Rzeszów - LKS Jasionka 5:2
Astra Medynia Głogowska - Sawa Sonina 1:1
Wisłok Strzyżów - Crasnovia Krasne 1:0
Bratek Bratkowice - Iskra Jawornik Polski 1:1
Jedność Niechobrz (pauzuje)

 Kolejka 6 - 10/11 września
KS Dąbrówki - Iskra Jawornik Polski 1:3
Crasnovia Krasne - Bratek Bratkowice 2:0
Sawa Sonina - Wisłok Strzyżów 4:3
LKS Jasionka - Astra Medynia Głogowska 2:2
KS Stobierna - Resovia II SMS Rzeszów 0:1
Jedność Niechobrz - Sokół Sokołów Małopolski 1:1
Grom Handzlówka - Dynovia Dynów 3:1
Błażowianka Błażowa - Strumyk Malawa 2:3
Korona Rzeszów (pauzuje)

 Kolejka 7 - 14 września
Iskra Jawornik Polski - Crasnovia Krasne 2:3 (21.09)
Strumyk Malawa - KS Dąbrówki 2:0
Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa 1:0
Sokół Sokołów Małapolski - Korona Rzeszów 3:3
Resovia II SMS Rzeszów - Jedność Niechobrz 2:3
Astra Medynia Głogowska - KS Stobierna 0:3
Wisłok Strzyżów - LKS Jasionka 4:1
Bratek Bratkowice - Sawa Sonina 0:1
Grom Handzlówka (pauzuje)

 Kolejka 8 - 17/18 września
Sawa Sonina - Iskra Jawornik Polski 3:3
KS Dąbrówki - Crasnovia Krasne 3:2
LKS Jasionka - Bratek Bratkowice 0:1
KS Stobierna - Wisłok Strzyżów 0:1
Jedność Niechobrz - Astra Medynia Głogowska 1:0 (6.10)
Korona Rzeszów - Resovia II SMS Rzeszów 1:2
Grom Handzlówka - Sokół Sokołów Małopolski 3:3
Strumyk Malawa - Dynovia Dynów 1:1
Błażowianka Błażowa (pauzuje)

 Kolejka 9 - 24 września
Dynovia Dynów - KS Dąbrówki 2:1
Sokół Sokołów Małopolski - Błażowianka Błażowa 1:0
Resovia II SMS Rzeszów - Grom Handzlówka 3:2
Astra Medynia Głogowska - Korona Rzeszów 3:2
Wisłok Strzyżów - Jedność Niechobrz 5:1
Bratek Bratkowice - KS Stobierna 5:1
Iskra Jawornik Polski - LKS Jasionka 3:0
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina 0:0
Strumyk Malawa (pauzuje)

 Kolejka 10 - 1/2 października
KS Dąbrówki - Sawa Sonina 3:5
LKS Jasionka - Crasnovia Krasne 1:4
KS Stobierna - Iskra Jawornik Polski 2:4
Jedność Niechobrz - Bratek Bratkowice 2:0
Korona Rzeszów - Wisłok Strzyżów 1:3
Grom Handzlówka - Astra Medynia Głogowska 3:0
Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów 3:2
Strumyk Malawa - Sokół Sokołów Małopolski 1:1
Dynovia Dynów (pauzuje)

 Kolejka 11 - 8/9 października
Sokół Sokołów Małopolski - Dynovia Dynów 1:1
Resovia II SMS Rzeszów - Strumyk Malawa 3:0
Astra Medynia Głogowska - Błażowianka Błażowa 0:2
Wisłok Strzyżów - Grom Handzlówka 1:1
Bratek Bratkowice - Korona Rzeszów 0:2
Iskra Jawornik Polski - Jedność Niechobrz 1:2
Crasnovia Krasne - KS Stobierna 1:2
Sawa Sonina - LKS Jasionka 1:0
KS Dąbrówki (pauzuje)

 Kolejka 12 - 15/16 października
KS Dąbrówki - LKS Jasionka 1:0
KS Stobierna - Sawa Sonina 0:1
Jedność Niechobrz - Crasnovia Krasne 0:0
Korona Rzeszów - Iskra Jawornik Polski 1:1
Grom Handzlówka - Bratek Bratkowice 1:6
Błażowianka Błażowa - Wisłok Strzyżów 0:2
Strumyk Malawa - Astra Medynia Głogowska 1:2
Dynovia Dynów - Resovia II SMS Rzeszów 0:4
Sokół Sokołów Małopolski (pauzuje)

 Kolejka 13 - 22/23 października
Sokół Sokołów Małopolski - KS Dąbrówki 3:0
Astra Medynia Głogowska - Dynovia Dynów 1:1
Wisłok Strzyżów - Strumyk Malawa 1:1
Bratek Bratkowice - Błażowianka Błażowa 4:0
Iskra Jawornik Polski - Grom Handzlówka 1:2
Crasnovia Krasne - Korona Rzeszów 2:2
Sawa Sonina - Jedność Niechobrz 2:1
LKS Jasionka - KS Stobierna 2:2
Resovia II SMS Rzeszów (pauzuje)

 Kolejka 14 - 29/30 października
Sokół Sokołów Małopolski - Resovia II SMS Rzeszów 3:0

KS Dąbrówki - KS Stobierna 1:2
Jedność Niechobrz - LKS Jasionka 5:0
Korona Rzeszów - Sawa Sonina 1:1
Grom Handzlówka - Crasnovia Krasne 0:1
Błażowianka Błażowa - Iskra Jawornik Polski 0:2
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice 2:1
Dynovia Dynów - Wisłok Strzyżów 2:2
Astra Medynia Głogowska (pauzuje)

 Kolejka 15 - 5/6 listopada
Resovia II SMS Rzeszów - KS Dąbrówki 2:1
Astra Medynia Głogowska - Sokół Sokołów Małopolski 1:1
Bratek Bratkowice - Dynovia Dynów 0:0
Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa 1:1
Crasnovia Krasne - Błażowianka Błażowa 2:2
Sawa Sonina - Grom Handzlówka 5:1
LKS Jasionka - Korona Rzeszów 1:1
KS Stobierna - Jedność Niechobrz 2:3
Wisłok Strzyżów (pauzuje)

 Kolejka 16 - 11/12/13 listopada
Resovia II SMS Rzeszów - Astra Medynia Głogowska 2:1
KS Dąbrówki - Jedność Niechobrz 2:2
Bratek Bratkowice (pauzuje)
Korona Rzeszów - KS Stobierna 4:0
Grom Handzlówka - LKS Jasionka 1:1
Błażowianka Błażowa - Sawa Sonina 1:1
Strumyk Malawa - Crasnovia Krasne 3:0
Dynovia Dynów - Iskra Jawornik Polski 1:1
Sokół Sokołów Małopolski - Wisłok Strzyżów 0:0 (27.11)

 Kolejka 17 - 19/20 listopada
Wisłok Strzyżów - Resovia II SMS Rzeszów 7:1
Iskra Jawornik Polski (pauzuje)
Astra Medynia Głogowska - KS Dąbrówki 1:0
Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Małopolski 1:0
Crasnovia Krasne - Dynovia Dynów 1:2
Sawa Sonina - Strumyk Malawa 0:1
LKS Jasionka - Błażowianka Błażowa 4:4
KS Stobierna - Grom Handzlówka 4:1
Jedność Niechobrz - Korona Rzeszów 5:0
 

Runda wiosenna 2016/17 | klasa O (Rzeszów)

 

 Kolejka 18 - 18/19 marca
KS Dąbrówki - Korona Rzeszów 2:4
Jedność Niechobrz - Grom Handzlówka 1:1
Bratek Bratkowice - Resovia II SMS Rzeszów 3:1
Wisłok Strzyżów - Astra Medynia Głogowska 5:0
Iskra Jawornik Polski - Sokół Sokołów Młp. 3:1
Crasnovia (pauzuje)
Sawa Sonina - Dynovia Dynów 3:2
LKS Jasionka - Strumyk Malawa 1:4
KS Stobierna - Błażowianka Błażowa 0:0

 Kolejka 19 - 25/26 marca
Wisłok Strzyżów - KS Dąbrówki 2:2
Astra Medynia Głog. - Bratek Bratkowice 1:6
Resovia II SMS Rzeszów - Iskra Jawornik Polski 3:0
Sokół Sokołów Młp.- Crasnovia Krasne 0:0
Sawa Sonina (pauzuje)
Dynovia Dynów - LKS Jasionka 8:0
Strumyk Malawa - KS Stobierna 0:0
Błażowianka Błażowa - Jedność Niechobrz 0:2
Grom Handzlówka - Korona Rzeszów 2:0

 Kolejka 20 - 1/2 kwietnia
KS Dąbrówki - Grom Handzlówka 1:0
Bratek Bratkowice - Wisłok Strzyżów 1:4
Iskra Jawornik Polski - Astra Medynia Głogowska 2:0
Crasnovia Krasne - Resovia II SMS Rzeszów 4:1
Sawa Sonina - Sokół Sokołów Młp. 2:1
KS Stobierna - Dynovia Dynów 0:2
Jedność Niechobrz - Strumyk Malawa 1:2
Korona Rzeszów - Błażowianka Błażowa 3:1
LKS Jasionka (pauzuje)

 Kolejka 21 - 8/9 kwietnia
Bratek Bratkowice - KS Dąbrówki 4:2
Wisłok Strzyżów - Iskra Jawornik Polski 2:1
Astra Medynia Głogowska - Crasnovia Krasne 0:3
Resovia II SMS Rzeszów - Sawa Sonina 0:2
Sokół Sokołów Młp. - LKS Jasionka 2:0
Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz 2:1
Strumyk Malawa - Korona Rzeszów 0:0
Błażowianka Błażowa - Grom Handzlówka 3:0
KS Stobierna (pauzuje)

 Kolejka 22 - 15 kwietnia
KS Dąbrówki - Błażowianka Błażowa 2:2
Grom Handzlówka - Strumyk Malawa 1:5
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów 3:4
KS Stobierna - Sokół Sokołów Małopolsk 0:3
LKS Jasionka - Resovia II SMS Rzeszów 2:3
Sawa Sonina - Astra Medynia Głogowska 2:1
Crasnovia Krasne - Wisłok Strzyżów 1:2
Iskra Jawornik Polski - Bratek Bratkowice 1:2
Jedność Niechobrz (pauzuje)

 Kolejka 23 - 22/23 kwietnia
Iskra Jawornik Polski - KS Dąbrówki 2:1
Bratek Bratkowice - Crasnovia Krasne 2:0
Wisłok Strzyżów - Sawa Sonina 4:1
Astra Medynia Głogowska - LKS Jasionka 4:2
Resovia II SMS Rzeszów - KS Stobierna 0:2
Sokół Sokołów Małopolski - Jedność Niechobrz 1:2
Dynovia Dynów - Grom Handzlówka 3:2
Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 5:2
Korona Rzeszów (pauzuje)

 Kolejka 24 - 29/30 kwietnia 
Crasnovia Krasne - Iskra Jawornik Polski 1:0
KS Dąbrówki - Strumyk Malawa (przeł. 18.05)
Błażowianka Błażowa - Dynovia Dynów 0:2
Korona Rzeszów - Sokół Sokołów Małapolski 3:2
Jedność Niechobrz - Resovia II SMS Rzeszów 5:0
KS Stobierna - Astra Medynia Głogowska 2:0
LKS Jasionka - Wisłok Strzyżów 0:3
Sawa Sonina - Bratek Bratkowice 2:1
Grom Handzlówka (pauzuje)

 Kolejka 25 -  3 maja 
 Iskra Jawornik Polski - Sawa Sonina 0:1
Crasnovia Krasne - KS Dąbrówki 9:2
Bratek Bratkowice - LKS Jasionka 0:0
Wisłok Strzyżów - KS Stobierna 0:2
Astra Medynia Głogowska - Jedność Niechobrz 0:5
Resovia II SMS Rzeszów - Korona Rzeszów 3:2
Sokół Sokołów Małopolski - Grom Handzlówka 4:2
Dynovia Dynów - Strumyk Malawa 1:1
Błażowianka Błażowa (pauzuje)

 Kolejka 26 - 6/7 maja 
KS Dąbrówki - Dynovia Dynów (przeł.)
Błażowianka Błażowa - Sokół Sokołów Małopolski 3:0
Grom Handzlówka - Resovia II SMS Rzeszów 3:2
Korona Rzeszów - Astra Medynia Głogowska 4:1
Jedność Niechobrz - Wisłok Strzyżów 1:2
KS Stobierna - Bratek Bratkowice 2:1
LKS Jasionka - Iskra Jawornik Polski 0:1
Sawa Sonina - Crasnovia Krasne 0:1
Strumyk Malawa (pauzuje)

 Kolejka 27 -  13/14 maja
Sawa Sonina - KS Dąbrówki 7:1
Crasnovia Krasne - LKS Jasionka 5:2
Iskra Jawornik Polski - KS Stobierna 3:3
Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz 0:2
Wisłok Strzyżów - Korona Rzeszów 1:0
Astra Medynia Głogowska - Grom Handzlówka 2:2
Resovia II SMS Rzeszów - Błażowianka Błażowa 3:1
Sokół Sokołów Małopolski - Strumyk Malawa 0:2
Dynovia Dynów (pauzuje)

 Kolejka 28 - 20/21 maja
Dynovia Dynów - Sokół Sokołów Małopolski 0:2
Strumyk Malawa - Resovia II SMS Rzeszów 7:1
Błażowianka Błażowa - Astra Medynia Głogowska 5:2
Grom Handzlówka - Wisłok Strzyżów 0:3
Korona Rzeszów - Bratek Bratkowice 1:4
Jedność Niechobrz - skra Jawornik Polski 2:2
KS Stobierna - Crasnovia Krasne 2:0
LKS Jasionka - Sawa Sonina 2:3
KS Dąbrówki (pauzuje)

 Kolejka 29 -  27/28 maja
LKS Jasionka - KS Dąbrówki 4:1
Sawa Sonina - KS Stobierna 1:0
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 3:1
Iskra Jawornik Polski - Korona Rzeszów 1:5
Bratek Bratkowice - Grom Handzlówka 4:1
Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa 2:2
Astra Medynia Głogowska - Strumyk Malawa 1:7
Resovia II SMS Rzeszów - Dynovia Dynów 0:1
Sokół Sokołów Małopolski (pauzuje)

 Kolejka 30 - 31 maja 
KS Dąbrówki - Sokół Sokołów Małopolski 1:1
Dynovia Dynów - Astra Medynia Głogowska 7:1
Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów 2:3
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 3:2
Grom Handzlówka - Iskra Jawornik Polski 0:0
Korona Rzeszów - Crasnovia Krasne 1:1
Jedność Niechobrz - Sawa Sonina 2:0
KS Stobierna - LKS Jasionka 4:0
Resovia II SMS Rzeszów (pauzuje)

 Kolejka 31 - 3/4 czerwca
Resovia II SMS Rzeszów - Sokół Sokołów Małopolski 4:2 (7.06)

KS Stobierna - KS Dąbrówki 1:0
LKS Jasionka - Jedność Niechobrz 0:7
Sawa Sonina - Korona Rzeszów 0:3
Crasnovia Krasne - Grom Handzlówka 2:1
Iskra Jawornik Polski - Błażowianka Błażowa 0:1
Bratek Bratkowice - Strumyk Malawa 3:3
Wisłok Strzyżów - Dynovia Dynów 6:0
Astra Medynia Głogowska (pauzuje)

 Kolejka 32 - 10/11 czerwca
KS Dąbrówki - Resovia II SMS Rzeszów 0:6
Sokół Sokołów Małopolski - Astra Medynia Głogowska 3:2
Dynovia Dynów - Bratek Bratkowice 1:2
Strumyk Malawa - Iskra Jawornik Polski 4:3
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 2:2
Grom Handzlówka - Sawa Sonina 5:6
Korona Rzeszów - LKS Jasionka 1:2
Jedność Niechobrz - KS Stobierna 0:1
Wisłok Strzyżów (pauzuje)

 Kolejka 33 - 14 czerwca 
Astra Medynia Głogowska - Resovia II SMS Rzeszów 0:8
Jedność Niechobrz - KS Dąbrówki 4:1
Bratek Bratkowice (pauzuje)
KS Stobierna - Korona Rzeszów 2:5
LKS Jasionka - Grom Handzlówka 1:1
Sawa Sonina - Błażowianka Błażowa 0:1
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 3:1
Iskra Jawornik Polski - Dynovia Dynów 1:1
Wisłok Strzyżów - Sokół Sokołów Małopolski 1:4

 Kolejka 34 - 17/18 czerwca 
Resovia II SMS Rzeszów - Wisłok Strzyżów 2:1
Iskra Jawornik Polski (pauzuje)
KS Dąbrówki - Astra Medynia Głogowska 0:0
Sokół Sokołów Małopolski - Bratek Bratkowice 1:0
 Dynovia Dynów - Crasnovia Krasne 3:5
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 3:1
Błażowianka Błażowa - LKS Jasionka 0:4
Grom Handzlówka - KS Stobierna 2:4
Korona Rzeszów - Jedność Niechobrz 4:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by