TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2017/18 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 1 -  15 sierpnia
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice 2:0
Strug Tyczyn - Iskra Jawornik Polski 3:1
Błażowianka Błażowa - GKS Niebylec 3:2
Crasnovia Krasne - Błękit Żołynia 2:3
Jedność Niechobrz - Sokół Sokołów Młp. 2:3
KS Stobierna - Dynovia Dynów 5:0
Sawa Sonina - Resovia II SMS Rzeszów 2:1
Korona Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:2
 

 Kolejka 2 -  19/20 sierpnia
Bratek Bratkowice - Resovia II SMS Rzeszów  3:0 wo. (na boisku 2:1)
Dynovia Dynów - Sawa Sonina 5:3
Sokół Sokołów Młp. - KS Stobierna 2:2
Błękit Żołynia - Jedność Niechobrz 1:1
GKS Niebylec - Crasnovia Krasne 2:4
Korona Rzeszów - Błażowianka Błażowa 1:0
Iskra Jawornik Polski - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:2
Strumyk Malawa - Strug Tyczyn 0:0
 

 Kolejka 3 -  26/27 sierpnia
Resovia II SMS Rzeszów - Dynovia Dynów 1:2
Sawa Sonina - Sokół Sokołów Młp. 1:2
KS Stobierna - Błękit Żołynia 0:1
Jedność Niechobrz - GKS Niebylec 2:1
Crasnovia Krasne - Korona Rzeszów 1:4
Błażowianka Błażowa - Iskra Jawornik Polski 2:4
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Strumyk Malawa 1:2
Strug Tyczyn - Bratek Bratkowice 1:1

 Kolejka 4 -  30 sierpnia
Sokół Sokołów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 1:1
Bratek Bratkowice - Dynovia Dynów 3:0
Błękit Żołynia - Sawa Sonina 0:3
GKS Niebylec - KS Stobierna 0:1
Korona Rzeszów - Jedność Niechobrz 1:0
Iskra Jawornik Polski - Crasnovia Krasne 5:1
Strumyk Malawa - Błażowianka Błażowa 1:2
Strug Tyczyn - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 2:0

 Kolejka 5 -  2/3 września
Resovia II SMS Rzeszów  - Błękit Żołynia 0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Bratek Bratkowice 2:2
Błażowianka Błażowa - Strug Tyczyn 1:0
Crasnovia Krasne - Strumyk Malawa 2:1
Jedność Niechobrz - Iskra Jawornik Polski 2:0
KS Stobierna - Korona Rzeszów 0:4
Sawa Sonina - GKS Niebylec 1:1
Dynovia Dynów - Sokół Sokołów Młp. 2:2

 Kolejka 6 -  9/10 września
GKS Niebylec - Resovia II SMS Rzeszów 1:3
Bratek Bratkowice - Sokół Sokołów Młp. 1:1
Błękit Żołynia - Dynovia Dynów 1:1
Korona Rzeszów - Sawa Sonina 1:0
Iskra Jawornik Polski - KS Stobierna 2:1
Strumyk Malawa - Jedność Niechobrz 4:1
Strug Tyczyn - Crasnovia Krasne 4:1
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Błażowianka Błażowa 2:2

 Kolejka 7 -  16/17 września
Resovia II SMS Rzeszów - Korona Rzeszów 1:2
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 5:2
Crasnovia Krasne - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 4:5
Jedność Niechobrz - Strug Tyczyn 1:2
KS Stobierna - Strumyk Malawa 0:4
Sawa Sonina - Iskra Jawornik Polski 5:1
Dynovia Dynów - GKS Niebylec 1:0
Sokół Sokołów Młp. - Błękit Żołynia 4:0

 Kolejka 8 -  23/24 września
Iskra Jawornik Polski - Resovia II SMS Rzeszów 2:1
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice 6:2
Korona Rzeszów - Dynovia Dynów 3:1
Strumyk Malawa - Sawa Sonina (przeł.)
Strug Tyczyn - KS Stobierna (przeł.)
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Jedność Niechobrz  (przeł.)
Błażowianka Błażowa - Crasnovia Krasne 3:1

 Kolejka 9 -  30 wrzesnia/ 1 października
Resovia II SMS Rzeszów - Strumyk Malawa 1:0
Crasnovia Krasne - Bratek Bratkowice 4:1
Jedność Niechobrz - Błażowianka Błażowa 1:0
KS Stobierna - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 3:2
Sawa Sonina - Strug Tyczyn 0:6
Dynovia Dynów - Iskra Jawornik Polski 2:0
Sokół Sokołów Młp. - Korona Rzeszów 1:2
Błękit Żołynia - GKS Niebylec 2:1

 Kolejka 10 -  7/8 października
Strug Tyczyn - Resovia II SMS Rzeszów 1:3
Crasnovia Krasne - Jedność Niechobrz 1:3
Bratek Bratkowice - GKS Niebylec 4:3
Korona Rzeszów - Błękit Żołynia 6:1
Iskra Jawornik Polski - Sokół Sokołów Młp. (19.11)
Strumyk Malawa - Dynovia Dynów 4:0
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Sawa Sonina 4:0
Błażowianka Błażowa - KS Stobierna 1:3

 Kolejka 11 -  14/15 października
Resovia II SMS Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dln. 0:4
KS Stobierna - Crasnovia Krasne 3:1
Jedność Niechobrz - Bratek Bratkowice 1:1
Sawa Sonina - Błażowianka Błażowa 0:3
Dynovia Dynów - Strug Tyczyn 0:1
Sokół Sokołów Młp. - Strumyk Malawa 2:2
Błękit Żołynia - Iskra Jawornik Polski 1:0
GKS Niebylec - Korona Rzeszów 0:2

 Kolejka 12 -  21/22 października
Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów
Bratek Bratkowice - Korona Rzeszów
Iskra Jawornik Polski - GKS Niebylec
Strumyk Malawa - Błękit Żołynia
Strug Tyczyn - Sokół Sokołów Młp.
Grodziszczanka Grodzisko Dln.- Dynovia Dynów
Crasnovia Krasne - Sawa Sonina
Jedność Niechobrz - KS Stobierna

 Kolejka 13 -  28/29 października
Resovia II SMS Rzeszów - Crasnovia Krasne
KS Stobierna - Bratek Bratkowice
Sawa Sonina - Jedność Niechobrz
Dynovia Dynów - Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Młp. - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
Błękit Żołynia - Strug Tyczyn
GKS Niebylec - Strumyk Malawa
Korona Rzeszów  - Iskra Jawornik Polski

 Kolejka 14 -  4/5 listopada
Jedność Niechobrz - Resovia II SMS Rzeszów
Bratek Bratkowice - Iskra Jawornik Polski
Strumyk Malawa - Korona Rzeszów
Strug Tyczyn - GKS Niebylec
Grodziszczanka Grodzisko Dln. - Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa - Sokół Kolbuszowa Dln.
Crasnovia Krasne - Dynovia Dynów
KS Stobierna - Sawa Sonina

 Kolejka 15 -  11/12 listopada
Resovia II SMS Rzeszów - KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski - Strumyk Malawa
Sawa Sonina - Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów - Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Młp. - Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia - Błażowianka Błażowa
GKS Niebylec - Grodziszczanka Grodzisko Dln.
Korona Rzeszów - Strug Tyczyn
 

Runda wiosenna 2017/18 | klasa O (Rzeszów)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by