TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 


















 

 

 
















































 

 

 

Runda jesienna 2018/19 | klasa O (Rzeszów)


 Kolejka 1 -  11/12 sierpnia
Strumyk Malawa - Wisłok Strzyżów 1:1
KS Stobierna - Strug Tyczyn 2:3
Błękit Żołynia - Głogovia Głogów Młp. 1:2
Sawa Sonina - Jedność Niechobrz 1:1
Włókniarz Rakszawa - Błażowianka Błażowa 4:0
Bratek Bratkowice - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:1
KS Zaczernie - Resovia II SMS Rzeszów 1:0
LKS Trzebownisko - Sokół Sokołów Młp. 5:2

 Kolejka 2 -  15 sierpnia
Resovia II SMS Rzeszów - LKS Trzebownisko 1:1
Wisłok Strzyżów - Sokół Sokołów Młp. 3:4
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - KS Zaczernie 6:2
Błażowianka Błażowa - Bratek Bratkowice 2:2
Jedność Niechobrz - Włókniarz Rakszawa 1:1
Głogovia Głogów Młp. - Sawa Sonina 2:1
Strumyk Malawa - KS Stobierna 6:0
Błękit Żołynia - Strug Tyczyn 0:3

 Kolejka 3 -  18/19 sierpnia
Sokół Sokołów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów 5:1
KS Stobierna - Wisłok Strzyżów 1:0
Błękit Żołynia - Strumyk Malawa 0:1
Sawa Sonina - Strug Tyczyn 4:1
Włókniarz Rakszawa - Głogovia Głogów Młp. 1:2
Bratek Bratkowice - Jedność Niechobrz 0:3
KS Zaczernie - Błażowianka Błażowa 1:1
LKS Trzebownisko - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4:1

 Kolejka 4 -  25/26 sierpnia
Wisłok Strzyżów - Resovia II SMS Rzeszów 1:4
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Sokół Sokołów Młp. 2:2
Błażowianka Błażowa - LKS Trzebownisko 2:2
Jedność Niechobrz - KS Zaczernie 1:1
Głogovia Głogów Młp. - Bratek Bratkowice 2:0
Włókniarz Rakszawa - Strug Tyczyn 1:4
Strumyk Malawa - Sawa Sonina 1:2
KS Stobierna - Błękit Żołynia 0:1

 Kolejka 5 -  1/2 września
Resovia II SMS Rzeszów - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5:1
Błękit Żołynia - Wisłok Strzyżów 5:1
Sawa Sonina - KS Stobierna 1:1
Włókniarz Rakszawa - Strumyk Malawa 3:1
Bratek Bratkowice - Strug Tyczyn 0:1
KS Zaczernie - Głogovia Głogów Młp. 1:3
LKS Trzebownisko - Jedność Niechobrz 2:1
Sokół Sokołów Młp. - Błażowianka Błażowa 0:3

 Kolejka 6 -  8/9 września
Błażowianka Błażowa - Resovia II SMS Rzeszów 2:0
Wisłok Strzyżów - Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2:2
Jedność Niechobrz - Sokół Sokołów Młp. 0:1
Głogovia Głogów Młp. - LKS Trzebownisko 1:2
Strug Tyczyn - KS Zaczernie 2:2
Strumyk Malawa - Bratek Bratkowice 1:1
KS Stobierna - Włókniarz Rakszawa 3:0
Błękit Żołynia - Sawa Sonina 1:2

 Kolejka 7 -  15/16 września
Resovia II SMS Rzeszów - Jedność Niechobrz 2:0
Sawa Sonina - Wisłok Strzyżów 6:0
Włókniarz Rakszawa - Błękit Żołynia 0:0
Bratek Bratkowice - KS Stobierna 1:0
KS Zaczernie - Strumyk Malawa 2:1
LKS Trzebownisko - Strug Tyczyn 2:4
Sokół Sokołów Młp. - Głogovia Głogów Młp. 2:4
Orzeł Wólka Niedźwiedzka - Błażowianka Błażowa 4:0

 Kolejka 8 -  22/23 września
Wisłok Strzyżów - Błażowianka Błażowa
Jedność Nichobrz - Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Głogovia Głogów Młp. - Resovia II SMS Rzeszów
Strug Tyczyn - Sokół Sokołów Młp.
Strumyk Malawa - LKS Trzebownisko
KS Stobierna - KS Zaczernie
Błękit Żołynia - Bratek Bratkowice
Sawa Sonina - Włókniarz Rakszawa

- strona w budowie -
 

Runda wiosenna 2018/19 | klasa O (Rzeszów)







 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by