TERMINARZ REZERW RESOVII

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 








 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2020/21 | IV liga


 Kolejka 1 - 25/26 lipca
Resovia II SMS - Start Pruchnik 0:0
Korona Rzeszów - Orzeł Przeworsk 4:1
Wisłok Wiśniowa - Ekoball Stal Sanok 3:1
Sokół Nisko - Partyznt Targowiska 1:2
Piast Tuczempy - Lechia Sędziszów Młp. 3:1
Legion Pilzno - Głogovia Głogów Młp. 1:3
Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno  0:3
Błękitni Ropczyce - Stal II Mielec 2:0
Stal II Stalowa Wola - Sokół Kolbuszowa Dln. 2:3
Czarni 1910 Jasło - JKS Jarosław 0:2
Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica 0:2

 Kolejka 2 - 29 lipca
 Lechia Sędziszów Młp.- Resovia II SMS 4:3
Orzeł Przeworsk - Igloopol Dębica 0:0
JKS Jarosław - Izolator Boguchwała 1:1
Sokół Kolbuszowa Dln. - Czarni 1910 Jasło 2:2
Stal II Mielec - Stal II Stalowa Wola 0:1
Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce 3:0
Głogovia Głogów Młp. - Polonia Przemyśl 0:0
Start Pruchnik - Legion Pilzno 1:3
Partyzant Targowiska - Piast Tuczempy 1:2
Ekoball Stal Sanok - Sokół Nisko 3:3
Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa 0:0 (19.08)

 Kolejka 3 - 1/2 sierpnia
 Resovia II SMS - Partyzant Targowiska 0:0
Wisłok Wiśniowa - Orzeł Przeworsk 4:3
Sokół Nisko - Korona Rzeszów 2:4
Piast Tuczempy - Ekoball Stal Sanok 2:2
Legion Pilzno - Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Polonia Przemyśl - Start Pruchnik 2:0
Błękitni Ropczyce - Głogovia Głogów Młp. 1:4
Stal II Stalowa Wola - Karpaty Krosno 2:0 (2.09)
Czarni 1910 Jasło - Stal II Mielec 2:2
Izolator Boguchwała - Sokół Kolbuszowa Dln. 2:0
Igloopol Dębica - JKS Jarosław 2:1

 Kolejka 4 - 8/9 sierpnia
 Ekoball Stal Sanok - Resovia II SMS 1:0
Orzeł Przeworsk - JKS Jarosław 0:2
Sokół Kolbuszowa Dln.- Igloopol Dębica 2:0
Stal II Mielec - Izolator Boguchwała 0:2
Karpaty Krosno - Czarni 1910 Jasło 2:0 (23.09)
Głogovia Głogów Młp.- Stal II Stalowa Wola 5:0
Start Pruchnik - Błękitni Ropczyce 1:3
Lechia Sędziszów Młp.- Polonia Przemyśl 2:0
Partyzant Targowiska - Legion Pilzno 2:0
Korona Rzeszów - Piast Tuczempy 1:2
Wisłok Wiśniowa - Sokół Nisko 3:1 (23.09)

 Kolejka 5 - 12 sierpnia
Resovia II SMS - Korona Rzeszów 1:4
Sokół Nisko - Orzeł Przeworsk 1:1
Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 3:0
Legion Pilzno - Ekoball Stal Sanok 3:1
Polonia Przemyśl - Partyzant Targowiska 4:0
Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów Młp. 0:0
Stal II Stalowa Wola - Start Pruchnik 0:3 wo. (2.09)
Czarni 1910 Jasło - Głogovia Głogów Młp. 3:0
Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno 0:0
Igloopol Dębica - Stal II Mielec 1:0
JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dln. 1:0

 Kolejka 6 - 15/16 sierpnia
Wisłok Wiśniowa - Resovia II SMS 4:1
Orzeł Przeworsk - Sokół Kolbuszowa Dln. 1:2
Stal II Mielec - JKS Jarosław 0:2
Karpaty Krosno - Igloopol Dębica 1:1 (30.09)
Głogovia Głogów Młp.- Izolator Boguchwała 4:3
Start Pruchnik - Czarni 1910 Jasło 2:1
Lechia Sędziszów Młp.- Stal II Stalowa Wola 5:0
Partyzant Targowiska - Błękitni Ropczyce 1:0
Ekoball Stal Sanok - Polonia Przemyśl 1:0
Korona Rzeszów - Legion Pilzno 1:2
Sokół Nisko - Piast Tuczempy 1:1

 Kolejka 7 - 22/23 sierpnia
Piast Tuczempy - Orzeł Przeworsk 1:0
Resovia II SMS Rzeszów - Sokół Nisko 1:3
Legion Pilzno - Wisłok Wiśniowa 1:1
Polonia Przemyśl - Korona Rzeszów 1:4
Błękitni Ropczyce - Ekoball Stal Sanok 0:1
Stal II Stalowa Wola - Partyzant Targowiska 2:4
Czarni 1910 Jasło - Lechia Sędziszów Małopolski 4:2
Izolator Boguchwała - Start Pruchnik 3:0
Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Młp. 2:0
JKS Jarosław - Karpaty Krosno 0:1
Sokół Kolbuszowa Dln. - Stal II Mielec 1:0

 Kolejka 8 - 26 sierpnia
Piast Tuczempy - Resovia II SMS Rzeszów 3:1
Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec 2:0
Karpaty Krosno - Sokół Kolbuszowa Dln. 1:0
Głogovia Głogów Młp.- JKS Jarosław 3:2
Start Pruchnik - Igloopol Dębica 0:1
Lechia Sędziszów Młp.- Izolator Boguchwała 0:1
Partyzant Targowiska - Czarni 1910 Jasło 0:1
Ekoball Stal Sanok - Stal II Stalowa Wola 1:0
Korona Rzeszów - Błękitni Ropczyce 2:1
Wisłok Wiśniowa - Polonia Przemyśl 2:2
Sokół Nisko - Legion Pilzno 0:0

 Kolejka 9 - 29/30 sierpnia
Resovia II SMS Rzeszów - Orzeł Przeworsk 3:2
Legion Pilzno - Piast Tuczempy 1:2
Polonia Przemyśl - Sokół Nisko 2:2
Błękitni Ropczyce - Wisłok Wiśniowa 4:3
Stal II Stalowa Wola - Korona Rzeszów 3:2
Czarni 1910 Jasło - Ekoball Stal Sanok 2:0
Izolator Boguchwała - Partyzant Targowiska 3:1
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Młp. 1:1
JKS Jarosław - Start Pruchnik 0:1
Sokół Kolbuszowa Dln. - Głogovia Głogów Młp. 0:1
Stal II Mielec - Karpaty Krosno 2:1

 Kolejka 10 - 5/6 września
Resovia II SMS Rzeszów - Legion Pilzno 0:2
Orzeł Przeworsk - Karpaty Krosno 1:5
Głogovia Głogów Młp.- Stal II Mielec 0:3
Start Pruchnik - Sokół Kolbuszowa Dln. 0:0
Lechia Sędziszów Młp.- JKS Jaroslaw 1:2
Partyzant Targowiska - Igloopol Dębica 0:1
Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała 0:3
Korona Rzeszów - Czarni 1910 Jasło 3:0
Wisłok Wiśniowa - Stal II Stalowa Wola 3:2
Sokół Nisko - Błękitni Ropczyce 1:2
Piast Tuczempy - Polonia Przemyśl 2:3

 Kolejka 11 - 9 września
Polonia Przemyśl - Resovia II SMS Rzeszów 1:0
Legion Pilzno - Orzeł Przeworsk 4:1
Błękitni Ropczyce - Piast Tuczempy 0:3
Stal II Stalowa Wola - Sokół Nisko 3:5
Czarni 1910 Jasło - Wisłok Wiśniowa 1:3
Izolator Boguchwała - Korona Rzeszów 2:2
Igloopol Dębica - Ekoball Stal Sanok 0:0
JKS Jarosław - Partyzant Targowiska 5:2
Sokół Kolbuszowa Dln. - Lechia Sędziszów Młp. 0:0
Stal II Mielec - Start Pruchnik 2:0
Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Młp. 1:0

 Kolejka 12 - 12/13 września
 Resovia II SMS Rzeszów - Błękitni Ropczyce 0:2
Orzeł Przeworsk - Głogovia Głogów Młp. 1:1
Start Pruchnik - Karpaty Krosno 1:1
Lechia Sędziszów Młp.- Stal II Mielec 0:3
Partyzant Targowiska - Sokół Kolbuszowa Dln. 0:3
Ekoball Stal Sanok - JKS Jarosław 1:2
Korona Rzeszów - Igloopol Dębica 1:0
Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała 2:1
Sokół Nisko - Czarni 1910 Jasło 4:0
Piast Tuczempy - Stal II Stalowa Wola 5:2
Legion Pilzno - Polonia Przemyśl 2:1

 Kolejka 13 - 19/20 września
 Stal II Stalowa Wola - Resovia II SMS Rzeszów 0:9
Polonia Przemyśl - Orzeł Przeworsk 0:0
Błękitni Ropczyce - Legion Pilzno 4:1
Czarni 1910 Jasło - Piast Tuczempy 1:1
Izolator Boguchwała - Sokół Nisko 2:2
Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa 0:0
JKS Jarosław - Korona Rzeszów 0:1
Sokół Kolbuszowa Dln.- Ekoball Stal Sanok 2:2
Stal II Mielec - Partyzant Targowiska 4:0
Karpaty Krosno - Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Głogovia Głogów Młp.- Start Pruchnik 1:1

 Kolejka 14 - 26/27 września
Resovia II SMS Rzeszów - Czarni 1910 Jasło 4:0
Orzeł Przeworsk - Start Pruchnik 3:2
Lechia Sędziszów Młp.- Głogovia Głogów Młp. 1:5 (14.10)
Partyzant Targowiska - Karpaty Krosno 1:2
Ekoball Stal Sanok - Stal II Mielec 2:2
Korona Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dln. 3:3
Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław 3:0
Sokół Nisko - Igloopol Dębica 2:0
Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała 0:1
Legion Pilzno - Stal II Stalowa Wola 5:5
Polonia Przemyśl - Błękitni Ropczyce 2:1

 Kolejka 15 - 3/4 października
Izolator Boguchwała - Resovia II SMS Rzeszów 3:0
Błękitni Ropczyce - Orzeł Przeworsk 0:1
Stal II Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:1
Czarni 1910 Jasło - Legion Pilzno 1:1
Igloopol Dębica - Piast Tuczempy 2:2
JKS Jarosław - Sokół Nisko 0:2
Sokół Kolbuszowa Dln.- Wisłok Wiśniowa (11.11)
Stal II Mielec- Korona Rzeszów 4:0
Karpaty Krosno - Ekoball Stal Sanok 1:0
Głogovia Głogów Młp.- Partyzant Targowiska 2:1
Start Pruchnik - Lechia Sędziszów Młp. (11.11)

 Kolejka 16 - 10/11 października
Resovia II SMS Rzeszów - Igloopol Dębica 1:2
Orzeł Przeworsk - Lechia Sędziszów Młp. 2:1
Partyzant Targowiska - Start Pruchnik 2:0
Ekoball Stal Sanok - Głogovia Głogów Młp. 1:1
Korona Rzeszów - Karpaty Krosno 3:0
Wisłok Wiśniowa - Stal II Mielec (14.10)
Sokół Nisko - Sokół Kolbuszowa Dlm. 0:3
Piast Tuczempy - JKS Jarosław 2:3
Legion Pilzno - Izolator Boguchwała 0:2
Polonia Przemyśl - Czarni 1910 Jasło 2:0
Błękitni Ropczyce - Stal II Stalowa Wola 3:3

 
Kolejka 17 - 17/18 października
JKS Jarosław - Resovia II SMS Rzeszów 1:0
Stal II Stalowa Wola - Orzeł Przeworsk 2:1
Czarni 1910 Jasło - Błękitni Ropczyce 2:0
Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 0:2
Igloopol Dębica - Legion Pilzno 3:0
Sokół Kolbuszowa Dln.- Piast Tuczempy 1:3
Stal II Mielec - Sokół Nisko 3:2
Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa 2:2
Głogovia Głogów Młp.- Korona Rzeszów 1:1
Start Pruchnik - Ekoball Stal Sanok 1:3
Lechia Sędziszów Młp.- Partyzant Targowiska 1:1
 

- strona w budowie -

Runda wiosenna 2020/21 | IV liga







 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

| ... do rezerwy Resovii |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by