TERMINARZ PIŁKA NOŻNA KOBIET - SENIORKI

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2020/21 | I liga

 

 1 kolejka – 15/16 sierpnia
Pogoń Tczew - Resovia Rzeszów 2:4
Rekord Bielsko-Biała -Sportowa Czwórka Radom 3:1
Stomilanki Olsztyn - Piastovia Piastów 3:1
Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź 0:3
 Trójka Staszówka Jelna - Tarnovia Tarnów 0:7
Praga Warszawa - SWD Wodzisław Śląski 0:2

 2 kolejka – 22/23 sierpnia
 Resovia Rzeszów - Polonia Środa Wielkopolska 1:0
Sportowa Czwórka Radom - SWD Wodzisław Śląski 0:3
Tarnovia Tarnów - Praga Warszawa 6:0
UKS SMS II Łódź - Trójka Staszówka Jelna 3:1
Piastovia Piastów - Pogoń Tczew 0:0
Rekord Bielsko-Biała - Stomilanki Olsztyn 6:0

 3 kolejka – 29/30 sierpnia

Stomilanki Olsztyn - Sportowa Czwórka Radom 0:4
Pogoń Tczew - Rekord Bielsko-Biała 1:1
Polonia Środa Wielkopolska - Piastovia Piastów 4:0
Trójka Staszówka Jelna - Resovia Rzeszów 5:3
UKS SMS II Łódź - Praga Warszawa 10:1

SWD Wodzisław Śląski - Tarnovia Tarnów 2:2

 4 kolejka – 5/6 września

Sportowa Czwórka Radom - Tarnovia Tarnów 2:2
UKS SMS II Łódź - SWD Wodzisław Śląski 3:1
Resovia Rzeszów - Praga Warszawa 1:1
Piastovia Piastów - Trójka Staszówka Jelna 0:6
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Środa Wielkopolska 2:0
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew 1:0
 

 5 kolejka – 12/13 września

Pogoń Tczew - Sportowa Czwórka Radom 1:1
Polonia Środa Wielkopolska - Stomilanki Olsztyn 1:2
Trójka Staszówka Jelna - Rekord Bielsko-Biała 1:3
Praga Warszawa - Piastovia Piastów 2:2
SWD Wodzisław Śląski - Resovia Rzeszów 1:1
Tarnovia Tarnów - UKS SMS II Łódź 2:2

 6 kolejka – 26/27 września
Sportowa Czwórka Radom - UKS SMS II Łódź 0:1
Resovia Rzeszów - Tarnovia Tarnów 2:2
Piastovia Piastów -
SWD Wodzisław Śląski 1:2
Rekord Bielsko-Biała - Praga Warszawa 4:0
Stomilanki Olsztyn - Trójka Staszówka Jelna 1:1
Pogoń Tczew - Polonia Środa Wielkopolska 2:0

 7 kolejka – 3/4 października
Polonia Środa Wielkopolska - Sportowa Czwórka Radom 0:1
Trójka Staszówka Jelna - Pogoń Tczew 2:2
Praga Warszawa -
Stomilanki Olsztyn 1:3
SWD Wodzisław Śląski - Rekord Bielko-Biała 2:1
Tarnovia Tarnów - Piastowa Piastów 7:2
UKS SMS II Łódź - Resovia Rzeszów 2:1

 8 kolejka – 10/11 października
Sportowa Czwórka Radom - Resovia Rzeszów 2:2
Piastovia Piastów - UKS SMS II Łódź 1:3

Rekord Bielsko-Biała - Tarnovia Tarnów 3:4
Stomilanki Olsztyn - SWD Wodzisław Śląski 3:2
Pogoń Tczew - Praga Warszawa 2:0
Polonia Środa Wielkopolska - Trójka Staszówka Jelna 2:1


 9 kolejka – 17/18 października
Trójka Staszówka Jelna - Sportowa Czwórka Radom 1:4 (27.10)
Praga Warszawa - Polonia Środa Wielkopolska 0:1
SWD Wodzisław Śląski - Pogoń Tczew 2:4
Tarnovia Tarnów -
Stomilanki Olsztynn 2:1
UKS SMS II Łódź - Rekord Bielsko-Biała 5:0
Resovia Rzeszów - Piastovia Piastów 4:2 (15.11)


 10 kolejka – 31 października

Sportowa Czwórka Radom - Piastovia Piastów 3:0
Rekord Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów 5:1
Stomilanki Olsztyn - UKS SMS II Łódź 2:0
Pogoń Tczew - Tarnovia Tarnów 3:1
Polonia Środa Wielkopolska - SWD Wodzisław Śląski 2:1
Trójka Staszówka Jelna - Praga Warszawa 6:1

 11 kolejka – 7/8 listopada

Praga Warszawa - Sportowa Czwórka Radom 1:4
SWD Wodzisław Śląski - Trójka Staszówka Jelna 3:2
Tarnovia Tarnów - Polonia Środa Wielkopolska 1:1
UKS SMS II Łódź - Pogoń Tczew 1:1
Resovia Rzeszów - Stomilanki Olsztyn 1:3

Piastovia Piastów - Rekord Bielsko-Biała 0:12  (24.11)

Runda wiosenna | I liga


 12 kolejka – 6/7 marca
 
Resovia Rzeszów - Pogoń Tczew 4:2
Sportowa Czwórka Radom - Rekord Bielsko-Biała 0:1
Piastovia Piastów - Stomilanki Olsztyn 0:3 wo.
UKS SMS II Łódź - Polonia Środa Wielkopolska 6:0
 Tarnovia Tarnów - Trójka Staszówka Jelna 8:2 (10.03)
SWD Wodzisław Śląski - Praga Warszawa 4:1

 13 kolejka – 13/14 marca  
Polonia Środa Wielkopolska -  Resovia Rzeszów 2:2
SWD Wodzisław Śląski - Sportowa Czwórka Radom 0:3
Praga Warszawa - Tarnovia Tarnów 0:5
Trójka Staszówka Jelna - UKS SMS II Łódź 3:0
Pogoń Tczew - Piastovia Piastów 3:0 wo.
Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 0:3

 14 kolejka – 20/21 marca  

Sportowa Czwórka Radom - Stomilanki Olsztyn 1:2
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Tczew 2:0
Piastovia Piastów - Polonia Środa Wielkopolska 0:3 wo.
Resovia Rzeszów - Trójka Staszówka Jelna 2:3
Praga Warszawa - UKS SMS II Łódź 0:2

Tarnovia Tarnów - SWD Wodzisław Śląski 3:1

 15 kolejka –  1 kwietnia 

Tarnovia Tarnów - Sportowa Czwórka Radom 3:1
SWD Wodzisław Śląski - UKS SMS II Łódź 1:3
Praga Warszawa - Resovia Rzeszów 1:5
Trójka Staszówka Jelna - Piastovia Piastów 3:0 wo.
Polonia Środa Wielkopolska - Rekord Bielsko-Biała 1:0
Pogoń Tczew - Stomilanki Olsztyn 1:1
 

 16 kolejka – 17/18 kwietnia  

Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew 1:1
Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 2:3
Rekord Bielsko-Biała - Trójka Staszówka Jelna 5:0
Piastovia Piastów - Praga Warszawa 0:3 wo.
Resovia Rzeszów - SWD Wodzisław Śląski 4:1
UKS SMS II Łódź - Tarnovia Tarnów 2:6

 17 kolejka – 24/25 kwietnia 
UKS SMS II Łódź - Sportowa Czwórka Radom 0:1
Tarnovia Tarnów - Resovia Rzeszów 7:3
SWD Wodzisław Śląski - Piastovia Piastów 3:0 wo.
Praga Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 0:6
Trójka Staszówka Jelna -
Stomilanki Olsztyn 2:6
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew 1:2

 18 kolejka – 1/2 maja  
Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa Wielkopolska 3:1
Pogoń Tczew - Trójka Staszówka Jelna 1:4
Stomilanki Olsztyn - Praga Warszawa 3:1
Rekord Bielko-Biała - SWD Wodzisław Śląski 3:2
Piastowa Piastów - Tarnovia Tarnów 0:3 wo.
Resovia Rzeszów - UKS SMS II Łódź 2:2

 19 kolejka – 8/9 maja  
Resovia Rzeszów - Sportowa Czwórka Radom 3:5
UKS SMS II Łódź - Piastovia Piastów 3:0 wo.

Tarnovia Tarnów - Rekord Bielsko-Biała 3:1
SWD Wodzisław Śląski -
Stomilanki Olsztyn 1:5
Praga Warszawa - Pogoń Tczew 1:3
Trójka Staszówka Jelna - Polonia Środa Wielkopolska 2:1


 20 kolejka –  15/16 maja 
Sportowa Czwórka Radom - Trójka Staszówka Jelna 3:0
Polonia Środa Wielkopolska - Praga Warszawa 3:1
Pogoń Tczew - SWD Wodzisław Śląski 3:0 wo.
KKP Stomil Olsztyn - Tarnovia Tarnów 1:3
Rekord Bielsko-Biała - UKS SMS II Łódź 1:0
Piastovia Piastów - Resovia Rzeszów 0:3 wo.


 21 kolejka – 22 maja 

Piastovia Piastów - Sportowa Czwórka Radom 0:3 wo.
Resovia Rzeszów - Rekord Bielsko-Biała 0:5
UKS SMS II Łódź - Stomilanki Olsztyn 2:2
Tarnovia Tarnów - Pogoń Tczew 5:1
SWD Wodzisław Śląski - Polonia Środa Wielkopolska 2:1
Praga Warszawa - Trójka Staszówka Jelna 2:6

 22 kolejka – 29 maja

Sportowa Czwórka Radom - Praga Warszawa 3:0
 Trójka Staszówka Jelna - SWD Wodzisław Śląski 5:2
Polonia Środa Wielkopolska - Tarnovia Tarnów 2:1
Pogoń Tczew - UKS SMS II Łódź 4:1
Stomilanki Olsztyn - Resovia Rzeszów 3:2
 Rekord Bielsko-Biała - Piastovia Piastów 3:0 wo.


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




















 

 

 

 

| ... do piłka nożna kobiet |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by