5  Rysy Bukowina Tatrzańska 3 4 5-2 1 1 1
9  Rolnik B. Głogówek 3 2 0-6 0 2 1
10  ULKS Bogdańczowice 2 0 1-12 0 0 2

2017.09.09 | Piłkarki nadal bez zwycięstwa

Resovia Rzeszów - Praga Warszawa 2:2 (2:1)
5' (k) Fluder, 18' Florek
- 19' Olszowska, 48' Machnacka

Resovia: Byczek, Murias, Florek, Dziura, Kiełtyka, Balicka (53' Rzeszut), Furdak (65' Bednarz), Fluder, Wilowska (44' Ząbek), Kaput (85' Pyrcz), Antos
Praga: Łowicka, Kucharska, Olszowska, Wierzbicka, Dymińska, Dymitrowicz (82' Cieszkowska), Godlewska (65' Bartman), Grodzka (70' Ogonowska), Lipa, Machnacka
Widzów: 50

Mecz świetnie zaczął się dla Resovii. Już w 5 minucie faulowana w polu karnym została debiutująca na boiskach I ligi Natalia Antos. Jedenastkę na bramkę zamieniła Gabriela Fluder. W 18 minucie świetnym strzałem z rzutu wolnego popisała się Wioletta Florek i było 2:0.
Niestety już kilkadziesiąt sekund później piłkarki ze stolicy odpowiedziały bramką kontaktową. Kilka minut po przerwie piłkarki Pragi doprowadziły do wyrównania. Tym razem efektownym strzałem z rzutu wolnego popisała się Dominika Machnacka.
Rzeszowianki po trzech kolejkach pozostają bez zwycięstwa, ale punkt zdobyty z silnym zespołem warszawskiej Pragi należy szanować.

resoviacy.pl

2017.09.02 | Bezbramkowy remis piłkarek

Rolnik Głogówek - Resovia Rzeszów 0:0

Rolnik: Religa, Pawłowska, Dubiel, Duda, Globisz, Kiersztajn, Kościelniak, Kujawska, Lipka, Wojdyło (70' Konefał), Stroka
Resovia:
Byczek,
Murias,  Florek, Kiełtyka, Dziura, Balicka, Furdak, Rzeszut (70' Michalska),  Bednarz (50' Wilowska), Fluder, Kaput

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 2. kolejki w I lidze kobiet, rozegrany pomiędzy Rolnikiem Głogówek i Resovią. Podopieczne Sabiny Wargackiej przymierzały się do zgarnięcia kompletu punktów, ale po raz kolejny szwankowała skuteczność. W zespole Resovii zadebiutowała 15-letnia Karolina Wilowska.

2017.08.28 | Falstart piłkarek

Resovia Rzeszów - Wanda Kraków 0:1 (0:1)
5' Basta

Resovia: Byczek, Murias, Florek, Kiełtyka, Dziura, Balicka (46' Ciepielowska), Prugar (46' Matuszek), Ząbek (46' Furdak), Fluder, Pyrcz (57' Bednarz), Kaput
Wanda: A. Król, Zaporowska, Jasnos, Kamieńska, M. Król, Mucha, Vypasniak, Fiałek, Basta, Pietrzyk, Sobolewska (90' Płaza)
Widzów: 100

Piłkarki Resovii zainaugurowały sezon ligowy porażką na własnym boisku. Wanda Kraków to zespół, który w poprzednich sezonach był w zasięgu rzeszowianek. Tym razem krakowianki pokazały na stadionie przy ul. Wyspiańskiego dojrzalszy futbol i zasłużenie wywiozły z Rzeszowa komplet punktów.
Bramkę na wagę 3 punktów już w 5 minucie zdobyła Julia Basta. Bramkarka Resovii odbiła piłkę po strzale krakowianki, ale futbolówka po rykoszecie wtoczyła się do bramki.
W 20 minucie sporo "biało-czerwone" miały sporo szczęścia, bo piłka po zaskakującym strzale (z okolic rzutu rożnego) Pauliny Fiałek wylądowała na słupku.
Gra rzeszowianek lepiej dopiero w ostatnim kwadransie spotkania. Resoviaczki rzuciły się do natarcia, ale ich indywidualne akcje nie przynosiły zamierzonego efektu.
W 82 minucie bliska wyrównania wyniku była Gabriela Kaput, ale piłkę po jej strzale z linii bramkowej wybiła jedna z defensorek Wandy.