4  Sportowa Czwórka Radom 5 9 11-8 3 0 2
9  Rysy Bukowina Tatrzańska 5 4 11-11 1 1 3
11  Sokół Kolbuszowa Dln. 5 3 4-9 0 3 2
12  MUKS Tomaszów Maz. 5 1 6-18 0 1 4

2018.09.15 | Trwa świetna passa piłkarek

Resovia Rzeszów - Tarnovia Tarnów 2:0 (0:0)
68' Jużecka, 81' Matuszek

Resovia: Pieniążek, Dziura, Janas (70' Łach), Czyż, Fluder, Jużecka (89' Andrea Ząbek), Kaczmar, Florek, Matuszek, Pyrcz (60' Michalska), Kaput
Tarnovia: Kalita,
Gajdur, Stańdo, Piwowarczyk, Wałaszek,  Krawczyk (85' Wołek),  Drwal, Trytek (80' Nosal), Derus, Gębica, Białoszewska
Widzów: 50

Podopieczne Pawła Szurgocińskiego podtrzymują świetną passę. W sobotę piłkarki Resovii po raz kolejny zdobyły komplet punktów. Tym razem "ofiarą" rzeszowskiego zespołu była Tarnovia Tarnów. Bramki dla Resovii zdobyły Wanessa Jużecka (68 min.) i Karolina Matuszek (81 min.)

resoviacy.pl

2018.09.12 | Zwycięstwo piłkarek pod Wawelem

Wanda Kraków - Resovia Rzeszów 0:2 (0:0)
53' Kaput, 82' Michalska

Wanda: A. Król, Kisiel (65' Łoboz), Kaźmierowska, Kamieńska, Zaporowska (27' Nalepka), Pietrzyk, Prokuska (60' Gruchacz), Fiałek, Rusek, Janus (46' Płaza), Kowal
Resovia:
Pieniążek, Dziura, Janas (90' Mroczka), Czyż, Jużecka (83' Andrea Ząbek), Aleksandra Ząbek (78' Michalska), Kaczmar (90' Niemczycka), Florek, Matuszek, Pyrcz (68' Fluder), Kaput

Komplet punktów z Krakowa przywiozły podopieczne Pawła Szurgocińskiego i po czterech kolejkach rozgrywek ligowych dzielą z Rekordem Bielsko-Biała pozycję lidera. Za bohaterkę spotkania uznać można Gabrielę Kaput, która w trzecim kolejnym meczu "Pasiaczek" wpisała się na listę strzelców. 18-letnia snajperka Resovii już w pierwszej połowie meczu miała dwie okazje do zdobycia bramki. Piłka po jej uderzeniach mijała jedna nieznacznie cel. Zrehabilitowała się w 53 minucie meczu po podaniu Karoliny Matuszek.
W końcowych fragmentach meczu wynik spotkania na 0:2 ustaliła Aleksandra Michalska, która dobijała strzał Karoliny Kaput.

2018.09.08 | Derby na remis

Resovia Rzeszów - Sokół Kolbuszowa Dln. 1:1 (0:1)
56' Kaput - 25' Paterak

Resovia: Pieniążek, Niemczycka (30' Aleksandra Ząbek), Czyż (88' Andrea Ząbek), Florek, Dziura (80' Kaczmar), Fluder (70' Michalska), Jużecka (70' Mroczka), Matuszek, Łach (53' Janas), Pyrcz, Kaput
Sokół: Koman, Paterak, Kaznecka, Olejarczyk, Mokrzycka, Wdowiak, Bochenek (75' Kitrys), Motyka, Dudziak, Kot, Korab
Widzów: 60

Podziałem punktów zakończył się derbowy pojedynek podkarpackich zespołów rywalizujących w I lidze kobiet. Początek spotkania należał do piłkarek Resovii, które miały dwie dogodne okazje do zdobycia bramki. Szansę wpisania się na listę strzelców miały  Karolina Matuszek i Gabriela Kaput, ale zabrakło doświadczenia. Po kwadransie do głosu doszły piłkarki Sokoła. W 25 minucie meczu rzeszowianki zaspały przy rzucie rożnym i efektowną bramkę z woleja zdobyła Magdalena Paterak.
Po przerwie piłkarki Resovii ruszyły do odrabiania strat, ale brakowało dokładności. Do wyrównania doprowadziła w 56 minucie meczu Gabriela Kaput.

2018.08.26 | Mamy lidera!

Rysy Bukowina Tatrzańska - Resovia Rzeszów 1:2 (0:0)
90' Solawa - 63' Kaput, 69' Matuszek

Rysy: Dulak (70' Socha), Nowobilska, Szostak, Jurkowska, Wlaźlak (90' Kantor), Gawlak, Pisowicz, Kornaś (60' Kokośkova), Misiura, Solawa, Maciążka
Resovia: Pieniążek, Dziura (88' Rzeszut), Jużecka (80' Andrea Ząbek), Michalska (46' Fluder), Aleksandra Ząbek (70' Łach), Florek, Matuszek, Czyż, Pyrcz (85' Niemczycka), Kaput, Bednarz

Po dwóch rozegranych meczach ligowych piłkarki Resovii zajmują pozycję lidera I ligi. Rzeszowianki zasiadły na tej pozycji po wygranym spotkaniu z Rysami Bukowina Tatrzańska. To było zasłużone zwycięstwo podopiecznych Pawła Szurgocińskiego.
Pierwsza połowa spotkanai zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po przerwie mocno zaatakował rzeszowianki, które zaczęły wykorzystywać błędy "góralek. Po nieudanej pułapce ofsajdowej w 63 minucie w dogodnej sytuacji znalazła się Karolina Bednarz. Piłkarka Resovii zdecydowała się podać futbolówkę do Gabrieli Kaput, a tej pozostało tylko dopełnić formalności.
Kilka minut później rzeszowianki cieszyły się z kolejnego trafienia. Karolina Matuszek przechwyciła piłkę wyprowadzaną przez Patrycję Dulak i bez zbędnych ceregieli uderzyła z dystansu na bramkę rywalek.  Piłka idealnie wylądowała pod porzeczką i zdezorientowana bramkarka musiała po raz kolejny sięgnąć do siatki.
W doliczonym czasie gry Brygida Solawa zdobył bramkę kontaktową
, ale na kolejne trafienia piłkarki z Bukowiny Tatrzańskiej nie miały już czasu, bo sędzina zakończyła zawody.

2018.08.19 | Świetny mecz piłkarek

Resovia Rzeszów - Sportowa Czwórka Radom 4:2 (1:1)
3' 55' Bednarz, 64' Matuszek, 75' Jużecka - 23' Bińkowska, 90' Karoń

Resovia: Pieniążek, Dziura, Michalska (76' Mroczka), Czyż, Aleksandra Ząbek (65' Janas), Florek, Matuszek (80' Łach), Jużecka, Pyrcz (70' Fluder), Kaput, Bednarz (57' Kiełtyka
Czwórka: Wicik, Szymczyk (69' Stefańska), Zielińska, Mazurkiewicz (60' Wołczyńska), Szydło (85' Sulisz), Płociennik, Bińkowska, Golian (71' Gołębiowska), Rosińska, Sobczak (60' Karoń), Dobrowolska

Ogromną niespodziankę sprawiły piłkarki Resovii, które w meczu inaugurującym rozgrywki ligowe pokonały spadkowicza z ekstraklasy. Sposobem na faworyzowany zespół z Radomia były zabójcze kontrataki rzeszowskich piłkarek.
Już w 3 minucie meczu podopieczne Pawła Szurgocińskiego wyszły na prowadzenie po golu Karoliny Bednarz. Piłkarka Resovii pokazała się tego dnia z bardzo dobrej strony, a jej grę obserwował szkoleniowiec kadry U-19 Marcin Kasprowicz.
W 23 minucie meczu piłkarki z Radomia wykorzystały błąd Resovii i Julia Bińkowska doprowadziła do wyrównania.
Po przerwie resoviaczki zagrały koncertowo i dzięki zabójczym kontratakom jeszcze trzykrotnie trafiały do siatki rywalek (55' Bednarz, 64' Matuszek, 75' Jużecka). Chwila dekoncentracji przydarzyła im się w 90 minucie meczu i  Klara Karoń ustaliła wynik meczu na 4:2.