TERMINARZ PIŁKA NOŻNA KOBIET - SENIORKI

  klub
strona główna
aktualności
informacje
prasa
wydarzenia
wywiady
  liga
kadra
terminarz
mecze
tabela
  historia
kronika
resoviacy
1905...
Rzeszów
artykuły
  www
e-muzeum
foto
linki
kontakt
księga gości
forum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runda jesienna 2021/22 | I liga

 

 1 kolejka – 14/15 sierpnia
Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0:2
Polonia Środa Wielkopolska - Rolnik Biedrzychowice 7:2
Ząbkovia Ząbki - Pogoń Tczew 2:4
Trójka Staszówka Jelna - Sportowa Czwórka Radom 5:4
SWD Wodzisław Śląski - UKS SMS II Łódź 5:3
ROW Rybnik - Stomilanki Olsztyn 4:5

 2 kolejka – 21/22 sierpnia
 Resovia Rzeszów - Ząbkovia Ząbki 1:2
Rolnik Biedrzychowice - Stomilanki Olsztyn 2:7
UKS SMS II Łódź- ROW Rybnik 3:2
Sportowa Czwórka Radom - SWD Wodzisław Śląski 3:2
Pogoń Tczew - Trójka Staszówka Jelna 3:3
Polonia Środa Wielkopolska - Skra Częstochowa 3:2

 3 kolejka – 28/39 sierpnia
Skra Częstochowa - Rolnik Biedrzychowice 3:0
Ząbkovia Ząbki - Polonia Środa Wielkopolska 0:3
Trójka Staszówka Jelna - Resovia Rzeszów 1:2
SWD Wodzisław Śląski - Pogoń Tczew 3:2
ROW Rybnik - Sportowa Czwórka Radom 4:4
Stomilanko Olsztyn - UKS SMS II Łódź 0:3


 4 kolejka – 4/5 września
Rolnik Biedrzychowice - UKS SMS II Łódź 0:4
Sportowa Czwórka Radom - Stomilanki Olsztyn 2:0
Pogoń Tczew - ROW Rybnik 5:4
Resovia Rzeszów - SWD Wodzisław Śląski 1:2
Polonia Środa Wielkopolska - Trójka Staszówka Jelna 4:0
Skra Częstochowa - Ząbkovia Ząbki 4:2
 

 5 kolejka – 11/12 września
Ząbkovia Ząbki - Rolnik Biedrzychowice 4:1
Trójka Staszówka Jelna - Skra Częstochowa 3:1
SWD Wodzisła Śląski - Polonia Środa Wielkopolska 3:1
ROW Rybnik - Resovia Rzeszów 1:2
Stomilanki Olsztyn - Pogoń Tczew 4:2
UKS SMS II Łódź - Sportowa Czwórka Radom 1:5


 6 kolejka – 25/26 września
Rolnik Biedrzycowice - Sportowa Czwórka Radom 1:6
Pogoń Tczew - UKS SMS II Łódź 5:0
Resovia Rzeszów - Stomilanki Olsztyn 3:1
Polonia Środa Wielkopolska - ROW Rybnik 4:1
Skra Częstochowa - SWD Wodzisław Śląski 2:1
Ząbkovia Ząbki - Trójka Staszówka Jelna 0:1

 7 kolejka – 2/3 października
Trójka Staszówka Jelna - Rolnik Biedrzychowice (17.10)
SWD Wodzisław Śląski - Ząbkovia Ząbki (14.10)
ROW Rybnik - Skra Częstochowa 1:2
Stomilanki Olsztyn - Polonia Środa Wielkopolska 2:0
UKS SMS II Łódź - Resovia Rzeszów 2:1
Sportowa Czwórka Radom - Pogoń Tczew 3:1

 8 kolejka – 9/10 października
Resovia Rzeszów - Sportowa Czwórka Radom 3:1
Rolnik Biedrzychowice - Pogoń Tczew 2:10
Polonia Środa Wielkopolska - UKS SMS II Łódź 4:0
Skra Częstochowa - Stomilanki Olsztyn 1:3
Ząbkovia Ząbki - ROW Rybnik (27.10)
Trójka Staszówka Jelna - SWD Wodzisław Śląski

 9 kolejka – 16/17 października
ROW Rybnik - Trójka Staszówka Jelna
SWD Wodzisław Śląski - Rolnik Biedrzychowice
Pogoń Tczew - Resovia Rzeszów
Stomilanki Olsztyn - Ząbkovia Ząbki
UKS SMS II Łódź - Skra Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom - Polonia Środa Wielkopolska


 10 kolejka – 30/31 października

Skra Częstochowa - Sportowa Czwórka Radom
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Tczew
Ząbkovia Ząbków - UKS SMS II Łódź
Rolnik Biedrzychowice - Resovia Rzeszów
Trójka Staszówka Jelna - Stomilanki Olsztyn
SWD Wodzisław Śląski - ROW Rybnik

 11 kolejka – 6/7 listopada
ROW Rybnik - Rolnik Biedrzychowice
Stomilanki Olsztyn - SWD Wodzisław Śląski
UKS SMS II Łódź - Trójka Staszówka Jelna
Sportowa Czwórka Radom - Ząbkovia Ząbki
Pogoń Tczew - Skra Częstochowa
Resovia Rzeszów - Polonia Środa Wielkopolska

 

Runda wiosenna | I liga




















 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




















 

 

 

 

| ... do piłka nożna kobiet |

 
© 2006 | resoviacy.pl  serwis informacyjny CWKS Resovia Rzeszów | design by